Gregg Popovich, head coach of the San Antonio Spurs looks on during a game between San Antonio Spurs and Phoenix Suns at Arena Ciudad de Mexico on December 14, 2019.

Gregg Popovich, سر مربی تیم سان آنتونیو اسپرز به نظر می رسد در طول یک بازی بین سن آنتونیو اسپرز و ققنوس در عرصه Ciudad de Mexico در 14 دسامبر 2019.
عکس: هکتور ویوس (گتی ایماژ)

به عنوان NBA به دنبال نجات چه مانده از آن در طول فصل جاری coronavirus همه گیر تیم در طول لیگ شده اند مجبور به تصمیم گیری های دشوار به منظور کاهش هزینه ها و شناور باقی می ماند. کارکنان گذاشته شده و هر دو لیگ مدیران و بازیکنان را ضبط تکه های بزرگ از حقوق های گزاف خود را در امیدوار است که NBA می توانید زنده ماندن چنین فاجعه بار سقوط اقتصادی.

تبلیغات

اما با کروناویروس ایجاد یک جدید عادی ESPN گزارش می دهد که تیم می تواند با در نظر گرفتن هیت و سن خود را مربیگری کارکنان و پرسنل به مراتب بیشتر توجه جدی در حال حرکت رو به جلو به طور بالقوه منجر به بی سابقه جنبش جوانان.

تبلیغات

در صحبت با تعدادی از مدیران عامل تحت شرایط گمنامی ESPN گزارش می دهد که هر یک خود را ابراز بی میلی و خبري در مورد خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در میان کارکنان خود را.

یکی NBA مدیر کل صحبت به شرط ناشناس ماندن با اشاره به این سن از این تیم سر مربی و دیگران در کارکنان و گفت: او احساس مضطرب در مورد آن دسته از مربیان حال حاضر برای بازی با توجه به عواملی که برخی از مردم در معرض خطر جدی است مسائل مربوط به ویروس.

“من نمی خواهم برای قرار دادن آنها در معرض خطر” به مدیر گفت.

شرایط بهداشتی اساسی بیشتر امری عادی تبدیل شده همانطور که ما مسن تر رشد می کنند و با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) شناسایی 65 به عنوان شماره سحر و جادو که در آن بزرگسالان هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی و یا حتی مرگ از COVID-19 نگرانی برای ایمنی و رفاه کارکنان یک نگرانی اصلی—به خصوص با سر مربیان در طول لیگ فقط مسن تر.

“بر اساس اطلاعاتی که ما امروز احتمالا افراد بالای 60 با شرایط موجود نمی تواند مطمئن شوید که بدون توجه به آنچه عنوان می” دومین مدیر کل گفت. “این که آیا آن یک پدر بازیکن ستاره و یا این که آیا آن مدیر کل تیم آنها می تواند به وجود دارد.”

و آن را فقط به مربیان این بقیه از کارکنان خود را که GMs می ترسند ،

“من نگران آن دسته از بچه ها,” مدیر گفت. “که قرار گرفتن در معرض است که من فکر نمی کنم ما می توانیم.”

تبلیغات

در حالی که تزریق جوانان به لیگ جذاب برای تلفن های موبایل در تئوری مقدار زیادی از مربیان جوان باید تلاش برای غلبه بر آنها قابل توجه عدم تجربه است. برای هر Ty Lue وجود دارد مشت ارل Watsons یا Jason Kidds که stunk تا لیگ با خود سوال برانگیز چرخش و عدم توانایی در مدیریت تیم شیمی. اما تا زمانی که یک coronavirus واکسن تولید انبوهآن را از سوال به انتظار برخی از قابل توجه حجم معاملات در طول لیگ در ماه های آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله