آشپزخانه کوچک مردم متحد شوند و اجازه دهید ما را بخوان به یکی دیگر از راه های هوشمندانه ما حداکثر فضا در ما غیرممکن کوچک آشپزخانه!

تبلیغات

من اما از آن خواهد شد بیشتر از یک کلام عملکرد به خاطر من از صدای آواز چیزی نیست که از آن استفاده می شود: یک eagle-eyed توییتر دنبال کشف من بسیار کوچک ظرف رک در یک عکس من به اشتراک گذاشته (آن پر بود از فقط شسته روان شناسیرا ببینید) و پرسید که من آن را کردم. متاسفانه آن به من داده شد, سال پیش توسط یکی از دوستان و من نمی foggiest مفهوم آن از کجا آمد قبل از آن را به او کردم. اما! من به گرد پنج تن دیگر ظرف کوچک قفسه برای همه آشپزخانه های کوچک نیاز دارد.

یک نگاه حداقلی

تبلیغات

این قاب فولاد و چوب به کار گرفته شده در مدل است یک جایگزین جذاب برای اکثر ظرف قفسه. این شکافها برای خشک کردن صفحات راست و باز, بخش, برای لیوان و کاسه. ظروف فنجان را می توان برای حذف آسان شستشو و خشک کردن قفسه مجموعه همراه با یک رزین سینی برای گرفتن آب اضافی. این قفسه را می توان به دیوار نصب شده و یا مورد استفاده در آشپزخانه.

R یا S-شکل کروم رک

بهتر آشپز قفسه برای خشک کردن در دسترس است در دو سبک R-شکل یا S-شکل و هر دو آمده در 16 و 22″ اندازه. این قفسه می تواند نگه دارید تا 18 بشقاب و یا کاسه و ظروف جام برای برگزاری کارد و چنگال و همچنین به عنوان یک طرف دندانه دار کردن است که می تواند نگه شش لیوان و عینک. رک همچنین می آید با یک پلاستیک خشک کردن مواد غذایی.

یک سوپر پایه فلزی ظرف Drainer

تبلیغات

این مستطیل کروم ظرف دندانه دار کردن در مورد به عنوان no-frills به عنوان شما پیدا کردن: آن را به 12 اسلات برای برگزاری بشقاب کاسه و لیوان و یا عینک و قابل حمل کارد و چنگال فنجان برای خشک کردن ظروف نقره و ظروف. ظرف قفسه 12.5″ x 5.5″ x 4″ و آن را به اندازه کافی کوچک به عنوان یک آشپزخانه قفسه برای خشک کردن و یا به عنوان یک نزول واحد است.

No-Frills ظرف پلاستیکی دندانه دار کردن

تبلیغات

این دو قطعه پلاستیکی ظرف رک می آید از هم جدا برای تمیز کردن آسان است که یکی از ویژگی های خوب به خصوص برای پلاستیک خشک کردن قفسه که تمایل به توسعه لکه های کپک کپک یا پس از استفاده طولانی مدت. آن را ساخته شده در ظروف نگهدارنده و یک زاویه دار drainboard است که اجازه می دهد تا آب به تخلیه کردن به طور مستقیم به نزول است.

بیش از نزول رول آپ قفسه برای خشک کردن

تبلیغات

رول آپ ظرف خشک کردن قفسه یک بیت از یک تازه وارد و مردم آنها را قسم می خورم. این مدل دارای فولاد ضد زنگ struts نصب شده با سیلیکون مدتها در هر دو به پایان می رسد برای نگه داشتن آن را در محل خود را غرق. دندانه دار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن بشقاب کاسه و لیوان و همچنین سنگین تر موارد مانند گلدان و تابه. همچنین می تواند به عنوان یک صافی برای شستشو و تخلیه میوه ها و سبزیجات است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله