هند می بیند بزرگترین پرش در coronavirus موارد

دهلی نو: با 3,900 تازه موارد و 195 مرگ و میر بیشتر و هند و ثبت آن تمام زمان بالا coronavirus موارد در یک روز. با دفاتر متعدد از سرگیری کار ترس از یک بزرگتر شیوع بافندگی را به عنوان یک افسر در دهلی بنارس Bhavan و چند تن از پزشکان و پرستاران و بیماران در ارتش R&R بیمارستان بیش از حد آزمایش مثبت است. 24 یافت مثبت در بیمارستان ارتش شامل هر دو خدمت و بازنشسته و پرسنل نظامی است.

این وزارت خانه با صدور دستورالعمل برای محل کار روز سه شنبه: آنها باید حرارتی اسکنر sanitisers و ماسک صورت. باید وجود داشته باشد یک فاصله مناسب بین شیفت و کارکنان باید مبهوت ناهار می شکند. محل کار باید sanitised بین شیفت و یک لیست از نزدیک Covid-19 بیمارستان در دسترس است.

تعداد کل هند Covid-19 مورد بود در 46,711 روز سه شنبه با 31,967 هنوز هم تحت درمان و 13,161 مرخص شد. کل مرگ و میر تا کنون است 1,583.

اقتصاددان Shamika راوی است که نظارت بر Covid-19 گراف گفت: فعال موارد در حال حاضر در حال رشد در 6.4 درصد و دو برابر هر 11 روز. او گفت: ماهاراشترا و گجرات در حال تست نکنید به اندازه کافی هر چند عفونت راه پیش رو در این کشورها; که در تامیل نادو و هاریانا در حال دیدن موج دوم; در حالی که تنها کرالا موفق به پهن کردن منحنی.

بنگال غربی نشان می دهد که یک افزایش در نرخ مرگ و یک شب — از 0.53 (3 مه) به 1.41 (مارس 4).

با وجود این شیب دار پرش در موارد جدید/مرگ و میر وزارت بهداشت گفت: دو برابر شدن نرخ باقی می ماند و 12 روز و بهبود نرخ 27.41 درصد است. وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: هند بود که تا کنون قادر به دفع آن جامعه انتقال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر