دهلی نو: اتحادیه دولت هند راه اندازی بزرگترین تخلیه برنامه ریزی برای بازگرداندن شهروندان خود را سرگردان در کشورهای خارجی از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. برای شروع با نیروی دریایی و هوایی هند در حال بازگرداندن حدود 16,000 سرخپوستان زده در 13 کشور.

این تخلیه طرح لگد کردن در روز سه شنبه با نیروی دریایی هند راه اندازی عملیات Samudra Setu (دریا پل) با ارسال دو کشتی به مالدیو را 1,000 سرخپوستان رشته در کشور جزیره پس از COVID19 بیماری همه گیر.

هوایی هند بیش از حد تنظیم شده است به کار گیرند 64 پرواز از مه 7 آوریل 13 به حدود 15000 هند اتباع رشته در 12 کشور از جمله خاورمیانه, انگلستان, ایالات متحده, سنگاپور, مالزی, فیلیپین و بنگلادش گفت: هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در روز سه شنبه.

وزیر گفت که خصوصی هواپیمایی هند ممکن است پیوستن به این تلاش پس از مارس 13.
کسانی که availing بازگشت پروازهای شارژ خواهد شد. این وزارت خانه در اطلاع رسانی گفت که تنها افراد بدون علامت خواهد بود و مجاز به هیئت مدیره پرواز یا کشتی خواهد داد و تعهد به انجام اجباری قرنطینه به مدت 14 روز در بدو ورود در هند در هزینه های خود را. آنها همچنین باید دانلود Arogya Setu برنامه.

اولویت داده خواهد شد و به فوتی و فوری موارد از جمله کارگران مهاجر که گذاشته شده, دانش آموزان, افراد, اورژانس های پزشکی, سالمندان و کسانی که نیاز به بازگشت به هند به دلیل مرگ یکی از اعضای خانواده گفت: وزارت.

هند بزرگترین طرح تخلیه شد و در سال 1990 هنگامی که آن را به ارمغان آورد 1.7 لاخ شهروندان پس از عراق حمله به کویت.

هند نیروی دریایی کشتی های Jalashwa و Magar آغاز خواهد شد عملیات تخلیه از مارس 8 از مالدیو به عنوان بخشی از فاز-1. در مجموع 1000 نفر در حال برنامه ریزی برای تخلیه شود در طول سفر با توجه به اجتماعی فاصله هنجارها و امکانات پزشکی موجود در هیئت مدیره.

هند ماموریت در مالدیو در حال آماده سازی یک لیست از اتباع هند به تخلیه توسط نیروی دریایی کشتی. “کشتی شده اند مناسب مشروط برای تخلیه عملیات. به تخلیه پرسنل خواهد بود ارائه امکانات اولیه و تجهیزات پزشکی در دریا گذشت. با در نظر گرفتن چالش های منحصر به فرد همراه با COVID-19 دقیق پروتکل نیز مقرر شده است” گفت: مقامات نیروی دریایی هند.

به تخلیه پرسنل خواهد بود متحرك در کوچی و واگذار خواهد شد به مراقبت از مقامات دولت است. این عملیات در حال پیشرفت در همکاری نزدیک با وزارت دفاع در امور خارجی خانه امور بهداشت و دولت.

پوری گفت: هند انجام خواهد شد 10 پرواز به امارات متحده عربی از هفت پرواز به آمریکا و بریتانیا از پنج پرواز به عربستان سعودی پنج پرواز به سنگاپور و دو پرواز به قطر برای بازگرداندن اتباع هند ممکن است بین 7 و ممکن است 13. در طول این دوره زمانی هند نیز انجام هفت پرواز به مالزی و بنگلادش پنج پرواز به کویت و فیلیپین هر دو پرواز به عمان و بحرین. یک مسافر در لندن-دهلی پرواز شارژ خواهد شد 50,000 تومان و در داکا-دهلی پرواز 12,000 تومان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله