مینه سوتا گزارش یک روز رکورد 30 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 روز چهارشنبه از جمله یک کارگر در 50s محدوده سنی در JBS گیاه در وورتهینگتون که تعطیل شده میان قابل توجه شیوع بیماری های عفونی.

بیش از سه چهارم از تازگی و میر گزارش شده درگیر سالمندان ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت است که باید تبدیل به یک افزایش تمرکز دولت COVID-19 تست و پاسخ تلاش اما یکی درگیر یک فرد در 70s محدوده سنی بود که همسر یک کارگر در Jennie-0 ترکیه کارخانه در ملرس.

COVID-19 گسترش ایالت — با آزمایش تایید در مجموع 8,579 عفونت و تا کنون موارد در همه آنها به جز پنج ایالت مینه سوتا شهرستانهای استان است. دولت گزارش 728 از آن موارد در روز چهارشنبه به تنهایی. هیچ مورد تایید شده اند و در عین حال در Gunflint دنباله دار یا زاویه شمال غربی مناطق از دولت اما مقامات بهداشت تاکید کرده اند که آزمایشگاه تایید موارد تنها یک نمونه از یک COVID-19 شیوع آن گسترده است.

پس از ویژگی های قطعی گزارش شده کم تست اعداد در اوایل این هفته مینه سوتا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد یکی دیگر از 5,223 آزمون عمومی و خصوصی labs. که در دیدار یکی از اهداف رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که می خواستند دولت به تست در نرخ از 5 ، 000 بیماران هر روز در آغاز این هفته است.

دولت جوهر $36 میلیون همکاری با دانشگاه مینه سوتا و کلینیک مایو به دولت برای 20,000 تست های تشخیصی در هر روز که در میان چیزهای دیگر کمک خواهد کرد که در ردیابی شیوع و لکه های داغ لکه های فردی در جوامع قبل از آن در.

گسترده تست JBS کارگران حداقل 490 COVID-19 موارد در میان کارگران و حتی بیشتر میان همسران است. Worthington و اطراف اشراف شهرستان در حال حاضر 1,082 موارد و دو مرگ — با اولیه مرگ مربوط به مراقبت دراز مدت اقامت. دو مواد غذایی گیاهان در Stearns County, که در حال حاضر 975 آزمایشگاه تایید موارد و سه مرگ و میر در میان این هفت جمله امکانات ایالت با شیوع موارد متعدد.

در میان تمام 485 COVID-19 مرگ و میر در ایالت مینه سوتا تا کنون 391 درگیر ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. COVID-19 ناشی از یک رمان coronavirus. در حالی که به عنوان بسیاری از 80 درصد از مردم رنج می برند خفیف یا بدون علائم بیماری تنفسی تولید کرده است نرخ بالاتر مرگ و میر در میان افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی مانند دیابت و آسم سیستم ایمنی بدن و بیماری های قلب و ریه ها و کلیه ها.

افزایش در دراز مدت مرکز مراقبت مرگ و میر است که تا حد زیادی به همین دلیل مینه سوتا در حال حاضر بالاتر مرگ و میر از ویسکانسین است که به عنوان از آوریل 4 گزارش شده بود 353 COVID-19 مرگ و میر. این تعداد شامل 148 مرگ و میر افراد در ویسکانسین زندگی می کنند در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا گروه خانه.

وجود دارد 443 نفر بستری در مینه سوتا برای COVID-19 همانطور که از صبح روز چهارشنبه — از جمله 180 در بخش مراقبت های ویژه. متوسط سن از همه موارد در مینه سوتا تا کنون 46 است و متوسط سن مرگ 83 — با طیف وسیعی از 30 تا 109.

 

مت DeLong کمک به این گزارش.

 

توییتر: @stribjo

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله