مینه سوتا در مجلس سنا است که انتظار می رود به تصویب لایحه افزایش حقوقی سن ازدواج به 18 در هر شرایطی یک حرکت است که می تواند دولت سوم در کشور را به طور کامل ممنوعیت ازدواج کودکان.

در قانون فعلی و 16 و 17 ساله می توانید به دست آوردن مجوز ازدواج با اجازه از پدر و مادر قانونی نگهبان یا قاضی. قانون تنظیم برای یک رای گیری مجلس سنا روز شنبه خواهد که گزینه حذف و منع دولت از تصویب و یا به رسمیت شناختن قانونی اتحادیه های مربوط به افراد زیر سن قانونی. رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفته او از این لایحه که به تصویب مجلس در 127-0 رای سال گذشته است.

دولت ایالت شنی Pappas, یک, St. Paul دموکرات حمایت از قانون گفت که او خواهد بود “بسیار شگفت زده” اگر Walz موفق به ثبت نام در این لایحه به صورت قانون در اینجا داده گسترده ای از حمایت هر دو حزب.

حامیان این لایحه اشاره به تحقیقات نشان می دهد که در ایالات متحده که ازدواج قبل از 18 تکمیل تحصیلات کمتر و چهره نرخ بالاتر از فقر سلامت روان و مواد مخدر مشکلات بعدی در زندگی است. آنها می گویند زیر سن قانونی دختران اغلب درد و یا مجبور به حقوقی اتحادیه های آنها به راحتی نمی تواند فرار.

“ازدواج حتی در 16 یا 17 است ویرانگر مادام العمر پیامدهای” Fraidy Reiss یک فعال سیاسی کاری برای جلوگیری از ازدواج کودکان در سراسر کشور گفت: در دولت و کنگره در اوایل این سال است. “آن را از بین می برد یک دختر سلامت خود را, آموزش و پرورش, فرصت های اقتصادی.”

جهانی و داخلی و تلاش برای پایان دادن به ازدواج کودکان را در برداشت بخار در سال های اخیر است. سازمان ملل متحد در حال کار برای پایان دادن به عمل در سراسر جهان تا سال 2030 خواستار آن نقض حقوق زنان و دختران است. تعدادی از ایالت ها به منظور بالا بردن حداقل سن یا مجموعه ای از الزامات اضافی زیر سن قانونی برای اعطای مجوز ازدواج. فقط دو کشور دیگر دلاور و نیوجرسی را به تصویب کامل ممنوعیت. قانونگذاران در ایالت پنسیلوانیا به تازگی به تصویب ممنوعیت خود را با پشتیبانی به اتفاق آرا. این قانون است که در انتظار امضای دولت, فرماندار, که گفت که او از این تغییر.

مینه سوتا ممنوعیت گذشت DFL-چراغ خانه سال گذشته متوقف شده بدون شنوایی در ایران-کنترل سنا. جمهوری خواه ایالت وارن Limmer صندلی مجلس سنا را به قوه قضائیه کمیته گفت: در اوایل این سال است که لابی از طرفداران او را متقاعد به تغییر ذهن خود و پشتیبانی از اندازه گیری. افرا گراو جمهوریخواه گفت که او نگران بود داستان زنان جوان را مجبور به ازدواج با مردان مسن تر است.

“این تقریبا مانند خرید یک عروس. و این که هرگز نباید اتفاق می افتد در کشور ما گفت:” در ماه فوریه است. “پس با توجه به اصول حقوقی و در مقابل قصد لایحه, من در حال تبدیل شدن به فروش می رسد بر اساس این ایده که آن را مناسب ترین چیزی که به انجام است.”

روشن نیست چگونه مشترک چنین ازدواج ها در مینه سوتا است. حدود 2000 Minnesotans سنین 15 تا 19 ساله کمتر از 1 درصد از جمعیت ازدواج کرده بود در سال 2014 با توجه به داده های سرشماری.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله