یک جمهوریخواه دولت سناتور سوال چرا اوقات فراغت اردو بسته باقی می ماند در حالی که برخی از افراد بی خانمان می تواند همچنان به دنبال سرپناه در چادر در میان coronavirus همه گیر جرقه انتقاد شدید از حزب دموکرات.

در یک ویدیو ارسال شده به توییتر سهشنبه, دولت بهداشت ، جاستین Eichorn R-Grand Rapids, اشاره یک “کوچک چادر شهرستان راه اندازی اینجا” در سنت پل قبل از توسل به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به “باز کردن اردو در شمال مینه سوتا است.”

“چگونه است که کمپینگ در خیابان های سنت پل هر گونه امن تر و سپس خود را در کمپینگ خانواده تا شمال ؟” جیر همراه با تصویری به عنوان خوانده شده. “زمان با خیال راحت به باز کردن اردو در MN.”

این دانشجوی سال اول قانونگذار ذکر مرز آب به عنوان یکی از تعدادی از “مکان های زیبا ما باید برای رفتن تا آنجا که در حال حاضر خاموش محدودیت” با این استدلال که اردو باید برنامه ای برای باز کردن با خیال راحت و که بیشتر مینه سوتا جوامع در حال “ما طبیعت” تمرین های اجتماعی فاصله. او اذعان گرفتاری کسانی که زندگی بدون سرپناه دائمی و اضافه کرد “این نیز مایه تاسف است این است که چگونه ما مردم بی خانمان به زندگی در حال حاضر.” Eichorn حذف صدای جیر جیر و تصویری در عرض چند ساعت از ارسال.

تعدادی از دولت دموکرات را محکوم کرد تصویری و به نام در Eichorn به عذرخواهی می کنیم. St. Paul شهردار ملوین کارتر به نام فیلم “من نفرت انگیز” در حالی که سنا DFL حزبی یک بیانیه مشترک صادر انتقاد خود مقایسه ای بین بی خانمانی و کمپینگ به عنوان “حساس uncaring و سنگدلانه.”

Rep. Michael Howard یک ریچفیلد دموکرات که رهبری حامی مالی مسکن کمک قانون مشخص در این بیانیه که از لمس. “سناتور Eichorn استفاده بی خانمان Minnesotans به عنوان یک سرپا نگه داشتن اما آنچه که بیشتر ناراحت کننده است که کسی که با افتخار در خدمت دولت ما به نظر نمی رسد به مراقبت است که بسیاری از مردم نمی باید یک مکان امن برای ذخیره کردن سر خود را امشب,” او گفت:.

Eichorn با صدور بیانیه شنبه شب گفت: این ویدئو بود که خود را “تلاش برای متقاعد کردن فرماندار به تبعیت از بد شرایط اقتصادی مردمی در منطقه و در سراسر مینه سوتا هستند جنوبی” با اشاره به مبارزات در گردشگری چوب و صنایع و معادن.

“این ویدئو ممکن است علامت از دست رفته اما فرماندار Walz پتو را تمدید اقامت در خانه سفارش تنها exasperates درد که حوزه احساس می کند” او گفت:.

طرفداران برای بی خانمان ها ابراز نگرانی کرده اند که مسکن ناامنی در میان رکود اقتصادی و ترس از گسترش ویروس در شلوغ پناهگاه در حال هل دادن بیشتر مردم به خواب در خیابان. چهار هتل ها محلی و در حال حاضر به طور موقت مسکن بیش از 500 بی خانمان مبتلا به مشکلات اساسی به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در جامعه گسترده تر. حدود 1,600 unsheltered مردم خواب خارج در مینه سوتا هر شب.

دولت در اردو باقی می ماند بسته تحت Walz اقامت-صفحه اصلی به منظور محدود کردن غیر ضروری کسب و کار و فعالیت. Voyageurs پارک ملی و مرز آب قایق رانی منطقه بیابان روز دوشنبه اعلام کرد که آنها اجازه خواهد داد که سفر روز.

نویسنده کارکنان Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de