بیمارستان رهبران جنبش روز سه شنبه اعلام توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz به لغو تعلیق از اعمال جراحی الکتیو حتی به عنوان آنها در مواجهه خود را شلوغ روز و در عین حال در COVID-19 همه گیر و پیش بینی افزایش بیماران بیشتر به زودی.

در حالی که تعلیق حفظ ماسک و لوازم دیگر برای مراقبان درمان COVID-19 بيمار آن را اجازه داده است از دیگر مشکلات پزشکی به چرک در بیماران مبتلا به بیماری قلبی را بدتر کرده اند که سرطان رفته اند unscreened.

“وجود دارد سردرگمی که ناشی از این کلمه انتخابی — که این شبیه به داشتن ناخن های خود را انجام داده و یا چیزی” دکتر گفت: امیلی چاپمن افسر ارشد پزشکی برای کودکان مینه سوتا است. “ما در حال به تعویق انداختن موارد که شاید نمی تواند در شرایط اضطراری در نظر گرفته شده اما لازم است.”

Walz روز سه شنبه دستور داد که بیمارستان و مراکز جراحی و کلینیک ها — از جمله دندانپزشکی و درمانگاه دامپزشک — می تواند رزومه روش انتخابی در هفته آینده اگر آنها را اجتماعی فاصله برنامه در محل برای محافظت از کارگران و بیماران است.

فرماندار آن را به نام یک “خطر محاسبه شده” اما گفت: دستاوردهای در تجهیزات پزشکی مانند N95 ماسک باید اجازه می دهد مینه سوتا بیمارستان برای درمان COVID-19 در حالی که مراقبت از بیماران با درمان بیماری ها, بیماری های مزمن و درد.

“این … اعتصاب تعادل مناسب بین برگزاری COVID, تخت, حرکت همه چیز را, اما همچنین به رسمیت شناختن است که کیفیت زندگی نهفته است” هنگامی که مراقبت دیگر به تعویق افتاد, او گفت:.

حرکت آمد و با وجود یک رکورد 434 Minnesotans بستری شنبه برای COVID-19 از جمله 182 که نیاز به مراقبت های ویژه. دولت همچنین در روز سه شنبه گزارش داد 24 COVID-19 مرگ و میر بالا بردن دولت در مجموع به 455.

هنگامی که از جمله بیمارانی که لازم نیست COVID-19, 972 دولت را در دسترس 1,244 ICU بیمارستان تخت اشغال شد — هر چند یکی دیگر از 1 ، 338 پر تخت و می تواند آماده در عرض 72 ساعت.

نگرانی های نیز باقی می ماند بیش از منابع از ماسک و سایر اشکال از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که در آن دولت با تکیه به طوری که در آن پزشکان و پرستاران می توانند با خیال راحت درمان COVID-19.

دولت ذخیره موجودی شامل 5 میلیون ماسک که در گذشته برای تحویل. دولت همچنین در حال برنامه ریزی در تحویل 1.5 میلیون N95 ماسک, اما, لیست زمان تحویل خود را به عنوان “نامشخص است.” تقریبا 344,000 از جمله ماسک های باقی مانده در دست دولت ذخایر هر چند و بیمارستان ها باید با استفاده از انواع استراتژی برای استفاده مجدد موجود ماسک و استفاده از ماسک است که فراتر از معمولی خود تاریخ انقضا.

Walz اذعان کرد که “تا زمانی که آنها را در انبار وجود دارد کمی از یک نگرانی” بیش از دستور PPE لوازم. وی با بیان کنفرانس و رهبران دولت و مینه سوتا شرکت رهبران که در حال تهیه لوازم.

مینه سوتا انجمن پرستاران با صدور بیانیه ای در واکنش به این خبر نشان می دهد که پرستاران “در حال نا امید و نا امید با تصمیم امروز است.” این اتحادیه نگران اضافی سردرگمی است که می تواند به خطر اندازد ایمنی از پرستاران که در حال حاضر استفاده مجدد از PPE در حالی که شناور بین COVID و غیر COVID بیماران.

“در ادامه این بحران استاندارد استفاده از PPE در حالی که اضافه کردن غیرضروری عمل جراحی خواهد شد در نتیجه نیازی به عفونت و مرگ بیماران و کارگران” اتحادیه گفت.

دولت در روز سه شنبه تایید کرد که 1,088 مراقبت های بهداشتی کارگران دچار COVID-19 هر چند که تا حد زیادی با توجه به تهاجمی تست برای اطمینان از این مردم نیستند در معرض خطر گسترش عفونت به بیماران و یا ساکنان خود امکانات.

تست شناسایی 99 مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که به احتمال زیاد آلوده در حالی که در کار هر چند تحقیقات نمی توانید دریابید که آنها آلوده در مکان های دیگر گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

مینه سوتا انجمن پزشکی به نمایندگی از پزشکان و تمجید فرماندار حرکت می کند اما اذعان کرد که پزشکان نیاز به اولویت بندی منابع برای COVID-19 قبل از گسترش خدمات.

“مینه سوتا پزشکان تشخیص پویا وضعیت در ارتباط با COVID-19 همه گیر و آماده برای نظارت و تنظیم به عنوان مورد نیاز,” دکتر گفت: Keith Stelter MMA جمهور.

HealthPartners است که با استفاده از انواع اقدامات در بیمارستان های آن از جمله استفاده از نور ماوراء بنفش برای پاکسازی N95 ماسک در مناطق در بیمارستان سنت پل به طوری که آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار بگیرند در حالی که آنها هنوز هم دست نخورده است.

بیمارستان ها نیاز به شروع به مدیریت COVID-19 و دیگر بیمار نگرانی های بهداشتی در همان زمان به دلیل تعویق مهم است اما noncritical روش می تواند در بیماران مبتلا به گرفتن مریض تر و رسیدن به سطح اضطرار به هر حال دکتر گفت: علامت Sannes. HealthPartners ارشد پزشکی مدیر.

“این چیزهایی که واقعا نمی توانید صبر کنید دیگر در این نقطه,” او گفت:.

سلامت رهبران باید یک حس بسیار بهتر از چگونه به سرعت در حال PPE استفاده می شود در این بیماری همه گیر است و باید قادر به مدیریت منابع خود را در حالی که همچنین ارائه انتخابی و روش های دیگر گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

مینه سوتا را COVID-19 مورد تعداد رسیده 7,851 روز سه شنبه اما تنها دو برابر شده است در هشت روز — با وجود نگرانی در این نمایی مرحله از این بیماری همه گیر است که ممکن است آن را دو برابر هر روز یا دو او اضافه شده است.

“آنها بسیار متوسط (افزایش) که ما را در پیشرفت این بیماری همه گیر و آنها به خوبی در داخل محدوده ما پیش بینی شده,” او گفت:.

یک چهارم از 617 تازه-موارد گزارش شده در روز سه شنبه رخ داده در پنج شهرستان که در آن مواد غذایی فرآوری گیاهان شیوع است. آزمایشگاه تایید موارد رسیده 1,069 در اشراف شهرستان که در آن شیوع مجبور به بسته شدن JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون. موارد رسیده 815 در Stearns County, که در آن دو گیاهان پردازش مواد غذایی گزارش های متعدد آزمایشگاه-تایید عفونت. تنها Hennepin County بالاتر مورد تعداد در مینه سوتا با 2,519.

افزایش آزمایش های تشخیصی برای COVID-19 یکی از دلایلی است که چرا Walz است اعطای بیشتر معافیت تحت فعلی ایالت اقامت در خانه ترتیب است که طول می کشد تا مارس 18. با توجه به ویژگی های قطعی دولت فقط گزارش 2,068 تست های تشخیصی اما مالکوم گفت: در واقع مقدار تست بالاتر بود و به طور پیوسته ساختمان به سمت فرماندار هدف از 20000 در هر روز است.

Hennepin بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد که این امر می تواند repurposing ظرفیت آن 1000 تست های تشخیصی در هر روز برای کمک به شناسایی و محدود کردن شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و خانه ها و پناهگاه است.

مینیاپولیس-بر اساس ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی تا به حال برای عموم فاش ظرفیت خود را هنگامی که آن را شروع به تست در ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد کمبود جهانی تست لوازم, اما در یک موقعیت قوی برای رسیدگی به این مشکل گفت: دکتر گلن هانسن مدیر Hennepin بهداشت و درمان مولکولی آزمایشگاه های تشخیصی.

مینه سوتا را COVID-19 مرگ و میر شامل 368 نفر بودند که به زندگی در دراز مدت مراقبت از امکانات که گزارش شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. بیش از نه در 10 COVID-19 مرگ و میر در کشور را درگیر ساکنان این امکانات و یا افرادی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و دیابت سیستم ایمنی بدن و بیماری های قلب و کلیه یا ریه ها.

هانسن گفت: بیشتر تهاجمی شناسایی این بیماری و سپس تست در خطر ساکنان — حتی قبل از آنها نشان می دهد هر گونه علائم می تواند در کاهش گسترش به سایر افراد آسیب پذیر زندگی در این امکانات.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن که در آن ویروس است که در آن خود رفته و از همه مهمتر” او گفت: “از آن جایی که ممکن است رفتن.”

نویسنده کارکنان کریس Snowbeck کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de