متعدد خشونت NYPD دستگیری ویدئوها برجسته نژادی و نابرابری در ‘اجتماعی فاصله’ اجرای


Illustration for article titled Multiple Violent NYPD Arrest Videos Highlight Racial Disparities in Social Distancing Enforcement

تصویر: توییتر

یکی دیگر خشونت آمیز بازداشت به اشتراک گذاشته آنلاین مطرح شده سوالات بیشتر در مورد چگونه منصفانه و با خیال راحت NYPD است که اجرای اجتماعی فاصله اقدامات در این شهرستان است.

تبلیغات

تلفن همراه تصویری دستگیر بخشی از بازداشت انجام شده در بروکلین یکشنبه گذشته. در این ویدئو سه NYPD ماموران دو نفر از آنها با پوشیدن ماسک صورت دیده می شود, مشت زدن یک جوان سیاه در سر و سپس تهدید به بازداشت دوستان خود را برای پوشیدن ماسک.

Gothamist با استناد به این گزارش بازداشت می نویسد که 20 سال Stephon اسکات و سه نفر دیگر متوقف گشت برای “عدم فاصله اجتماعی. تمام شد و در عرض شش متر از یکدیگر است.”

تبلیغات

“اسکات گفته می شود با نزدیک شدن به خودروی پلیس به عنوان افسر در حال اجرا بودند نام خود را پس از آن رد شود دست به دستبند” Gothamist گزارش با استناد به یک NYPD سخنگو.

در این ویدئو یک افسر تهدید اسکات دوستان همه تماشاگران با بازداشت “نه با پوشیدن ماسک.” به عنوان Gothamist امتیاز هر چند هیچ یک از این سه دستگیری افسران درستی با پوشیدن ماسک خود را. یکی رفت maskless در حالی که دو نفر دیگر به سمت چپ بینی خود را در معرض آن تضعیف اثربخشی صورت-پوشش در جلوگیری از گسترش coronavirus.

این ویدئو فقط گرفته شده فقط یک روز پس از دستگیری یکی دیگر از ویدئو های ویروسی رفت واین بار در مورد سه نفر را در غرب ایجاد کرد. در این مثال یک افسر NYPD شناسایی به عنوان افسر فرانسیسکو گارسیا قرار داده شد در تغییر وظیفه پس از فیلم اسیر او را با خشونت به دست گرفتن یک تماشاچی به ادامه بازداشت. اطرافیان, 33 سال Donni رایت پایین بود بلوک از آن بازداشت شد اتفاق می افتد; تصویری را نشان می دهد گارسیا نزدیک رایت با Tazer کشیده شده و سپس گفتن رایت به “دریافت برو عقب.”

تبلیغات

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که او “واقعا آشفته” با دستگیری در شرق ایجاد کرد اما در زده تن های مختلف که در مورد خواسته یکشنبه شب بازداشت در بروکلین.

“من می خواهم به احتیاط آن است که هر زمان یک افسر می پرسد کسی به مشاهده اجتماعی فاصله گرفتن و یا قرار دادن بر روی یک ماسک پاسخ باید به دنبال آموزش از افسر” د Blasio به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “احترام هر دو راه می رود.”‘

تبلیغات

اسکات به اتهام مقاومت در برابر دستگیری مانع دولت آمریکا غیر قانونی مجمع و رفتار آشوبگرانه. یک سخنگوی بروکلین دا اریک گونزالس گفت Gothamist که دفتر خود را کاهش یافته است به تعقیب اتهامات عنوان شده علیه.

NYPD اذعان کرد این فیلم که بریدن بیش از آخر هفته اما منحرف اینکه مسابقه موضوع بود.

تبلیغات

“مخرج مشترک در اینجا شروع با یک عدم انطباق” گفت: NYPD کمیسر درموت درخت روغن قلم با توجه به Gothamist. “هر حادثه منحصر به فرد است و باید مورد بررسی قرار زیر لنز از شرایط خاص که حادثه است.”

اما برای دیگران مشاهده فیلم در رسانه های اجتماعی وجود دارد یکی دیگر از پاک کردن مخرج مشترک: واقعیت این است که مجرم هستند ، نژادی اختلاف بود به خصوص استارک با توجه به بسیاری از نیویورکی ها در زمان به خیابان های شهر و پارک آخر هفته گذشته. عکس های گرفته شده از این شهر پارک ها نشان می دهد جمعیت کثیری از ساکنان بسیاری از آنها سفید و برخی از پوشیدن ماسک یا پوشش—reveling در بهار گرم آب و هوا.

تبلیغات

بسیاری از رسانه های اجتماعی در تقابل نگران کننده بازداشت ویدئوها از مردان سیاه و سفید با تصاویر از NYPD افسران توزیع ماسک به مردم در پارک های شهر. در دومی هر یک از دریافت کنندگان به نظر می رسد به سفید است.

تبلیغات

در حالی که coronavirus به شدت تغییر بسیاری از اجزای زندگی آمریکایی سن-پیر مسئله نژادی و نابرابری در اجرای قانون بار دیگر به جلو می آیند. COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در حال حاضر به طور نامتناسبی کشتن آمریکایی های سیاه و سفید; نگرانی از نامتناسب بودن هدفمند برای “اجتماعی فاصله” جرائم (به خصوص زمانی که اعضای عمومی در حال گرفتن آن را بر خود به اجتماعی فاصله ناظران) احساس می کند مانند اضافه کردن خشونت آمیز توهین به شدید آسیب.

اوایل داده شده است باید به اندازه کافی نگران کننده. در اوایل آوریل ایزابل نقشه برداری که در نیویورک بودند snitching در مورد همسایگان خود اجتماعی فاصله عادات و کسانی که خواستار شدند “اکثریت قرار داده شده در gentrifying در محله بروکلین و منهتن در حالی که پلیس به مراتب بیشتر احتمال دارد به اقدام شکایات وارد شده در برانکس.”

تبلیغات

برانکس دارای بالاترین جمعیت تعداد سیاه و Latinx ساکنان این شهر را به عنوان به خوبی به عنوان قصبه با کمترین متوسط درآمد, با توجه به سرشماری.

تبلیغات

شاهین Newsome رئیس جمهور سیاه زندگی توجه بیشتری نیویورک گفت Gothamist “تفاوت اجراي اجتماعی فاصله در نیویورک سیاه و سفید جوامع شب و روز است.”

او گفت که او در میان کسانی که از دریافت احضاریه پس از NYPD انجام یک رفت و برگشت از یک شهر متعلق به توسعه مسکن در برانکس این آخر هفته برای اجتماعی فاصله نقض.

تبلیغات

“این بحران تنها به ارمغان آورد بیشتر تهدید خشونت به جوامع ما” Newsome گفت.

شهرستان Councilmember Carlina Rivera, محله نماینده شرق روستا به نام برای پاسخگویی بیشتر برای NYPD پس از تعطیلات آخر هفته دستگیری و همچنین به عنوان داده های اجتماعی فاصله دستگیری نژاد و محله ای که این شهر تاکنون موفق به ارائه.

تبلیغات

صحبت در مورد شرق روستای دستگیری این آخر هفته کارولین مارتینز-کلاس, پلیس ناظر بر جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات گفت: زمان magazine: “این حادثه نشان می دهد که چرا بهداشت حرفه ای و شرکای اجتماعی باید مسئول اجتماعی فاصله آموزش و پرورش و ایجاد هنجارهای—پلیس نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر