Numa Perrier attends “Jezebel” Los Angeles Premiere on January 15, 2020, in Beverly Hills, California.

Numa Perrier حضور “ایزابل” لس آنجلس برتر در ژانویه 15 سال 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا.
عکس: گرگ DeGuire (گتی ایماژ ارشد و خانه Numa)

Numa Perrier است که دعوت ما را به “خانه” و آن را به خطر ناک!

ماکرو Television Studios اعلام کرده است که در حال توسعه سمیجدید, عجیب و غریب, هیجان انگیز, مجموعه تلویزیونی ایجاد شده و اجرایی تولید شده توسط Numa Perrier. Perrier تنظیم شده است برای نوشتن و مستقیم خلبان از طریق خانه خود را از Numa تولید بنر.

تبلیغات

مهلت‘s دینو-ری راموس ارائه شده حرکت شبیه چمچه زنی در مورد آنچه که ما باید انتظار از این سری است که به نظر می رسد جذاب:

چارلز کینگ مدیا شرکت امضا قرارداد با بازیگر-نویسنده-کارگردان برای سری که دنبال ظاهر روزمره زن و شوهر که رشد بالش بحث و لرزش. ظریف پرچم قرمز تبدیل نگران کننده و خطرناک به عنوان رابطه خود و آینده با هم spirals فراتر از کنترل است.

تبلیغات

“من هیجان زده به جایی بروید ما نیست و رفته قبل از مصرف عمیق شیرجه رفتن به یک رابطه شروع می شود که به عنوان عشق و مارپیچی خارج از کنترل” Perrier گفت: ریشه. “روزمره سیاه زوج ها می توانند از تجربه خشونت و عاطفی خطر در زندگی روزمره… این فضا من می خواستم برای کشف برای یک زمان طولانی. این تیم در کلان گفت: بله به عنوان به زودی به عنوان من تن به تن آن—بود و واقعا به یک زن در این نوع که به طور معمول آن را مردان سفید ایجاد, وابسته به عشق شهوانی پلیسی در مورد سفید زوج. من برای یک هستم و کمی بی حوصله و با دیدن مردم سفید کنند.”

این قطعا می رود در خط با شور و شوق Perrier به وضوح دودی در کار او به ویژه به عنوان آن می آید به جنسی آژانس و مناقصه های لمسی که با او نزدیک دختر سیاه, تمایلات جنسی.

تبلیغات

“ما بسیار هیجان زده به کار با Numa یک استعداد منحصر به فرد که تازه صدا و چشم انداز ارائه می دهد منحصر به فرد را در یک سبک است که عمدتا مردسالار,” مارتا فرناندز رئیس جمهور از ماکرو Television Studios در بیانیه ای گفت: از طریق مهلت. فرناندز خواهد بود نظارت بر پروژه همراه با Yira Vilaro مدیر توسعه در ماکرو.

همراه با ایزابل بود که به دست آورد با آرایه, Perrier همچنین کارگردانی یک قسمت از خود را ملکه قند (“پوست شفاف“) مهمان-ستاره دار در تکرار نقش در Showtime را SMILF و فرود یک معامله با HBO.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de