Illustration for article titled Oprah Gives Sound Advice on Failure During Some Good News Appearance

عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

دفتر و جک رایان ستاره John Krasinski تلاش برای ارائه برق شادی در طول این آشغال آتش از یک سال با خود هفتگی یوتیوب نشان می دهد برخی از خبر خوب. قضیه از این نمایش می یابد بازیگر و کارگردان برجسته برخی از بهترین کارهایی است که در اینترنت دیده می شود از طریق فن ارسالی مانند اعمال محبت و انسان دوستی است که مطمئن شوید که برای قرار دادن یک لبخند بر روی بینندگان مواجه است.

تبلیغات

این هفته SGN افتخار 2020 کالج دبیرستان (و حتی مهد کودک) فارغ التحصیلان که روز شد یا به تعویق افتاده و یا لغو شد با توجه به اثرات COVID-19. از طریق زوم چت, چندین جوان مردم برجسته به عنوان بخشی از نمایش مجازی در مراسم فارغ التحصیلی که با هیجان انگیز سخنرانان مهمان.

اپرا وینفری—که سخنران اصلی برای Facebook مجازی در مراسم فارغ التحصیلی در مه 11—یکی از چهار نام بزرگ سخن گفت که در SGN مجازی فارغ التحصیلی; دیگر سخنرانان بودند Malala Yousafzai, استیون اسپیلبرگ و جان استوارت. هر سخنران بود پرسید: یک سوال در مورد زندگی و آنچه را که آموخته ایم پس از ورود به دنیای واقعی و اپرا تا به حال یک داستان الهام بخش در مورد شکست برای به اشتراک گذاشتن با دانشگاه هاروارد ارشد آماندا گورمن. آماندا در حال رفتن به انجام کارهای شگفت انگیز—به عنوان Krasinski دقیق او در حال حاضر به عنوان گورمن شد, جوانترین جوانی شاعر برجسته در تاریخ این کشور در سن 16.

“فکر می کنم در مورد یک بار در زندگی خود را که احساس مانند یک نقطه کم در حال حاضر, اما در واقع تغییر همه چیز برای شما,” او می پرسد. وینفری که می گوید: او عاشق چگونه سوال “احساس می کند مانند درمان” توضیح داد: کمتر از ستارگان تجربه کار در بالتیمور تلویزیون ایستگاه.

تبلیغات

“شده اند وجود دارد چند بار در زندگی من وقتی که چیز نمی تواند به راه من می خواستم” او اشاره می کند. “این است که در واقع با نفوذ ترین در زندگی من بیشتر تاثیرگذار…من 22 بود من کردم این شغل مشغول به کار در تلویزیون به عنوان یک لنگر در اخبار در بالتیمور. من قرار بود با یک آقایی که نمی خواست به من وجود دارد اما من نمی دانم که.”

او در ادامه با توضیح که او تنزل مقام به کار در یک بحث نشان می دهد در تاریخ 1 آوریل سال 1977 که او در ابتدا اعتقاد بر این بود April Fools’ شوخی است. این به او کمک کرد تا تبدیل به مغول او امروز است.

“من تنزل مقام, من, humiliated, من خجالت می کشم…به جای شلیک من من را در محلی بحث نشان می دهد. و بعد من من برای اولین بار نشان می دهد بحث من احساس من تا به حال به خانه برای خودم,” او می خندد. “شکست فرصتی است برای حرکت خود را در جهت های مختلف چون شما آموخته ام درس از اولین بار.”

داستان عالی و دلگرم کننده مشاوره از تمام سخنرانان. ما امیدوار SGN می تواند به روشن روز کسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله