رییس واکسن دانشمند فایل های خلاف کاران شکایت ادعا می کند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته Coronavirus هشدارهای


Rick Bright

ریک روشن
عکس: سلامت و خدمات انسانی (AP تصاویر)

ریک روشن سرنگون مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا), ثبت شده است یک خلاف کاران شکایت با ایالات متحده دفتر مشاور ویژه اشاره کرد که او تنزل مقام پس از امتناع از ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار.

تبلیغات

با توجه به NPR, روشن, “بالا رتبه بندی فدرال دانشمند با تمرکز بر توسعه واکسن و معاون دستیار وزیر امور خارجه با وزارت بهداشت و خدمات انسانی” منتقل شد به mailroom و یا برخی دیگر از “کمتر تاثیرگذار موقعیت” در موسسه ملی بهداشت زیرا او نمی توانست برگ برنده مناقصه.

روشن می خواستند دولت را به صرف پول برای پیدا کردن “امن و علمی بررسی راه حل ها” به آدرس coronavirus بحران و اتلاف پول “مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی” با توجه به شکایت های بازدید شده توسط NPR.

تبلیغات

شکایت مدعی طیف وسیعی از دولت تخلف توسط دکتر رابرت Kadlec, “دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دیگران. روشن بود که تحت نظارت Kadlec که در تبدیل گزارش به HHS وزیر الکس آذر” گزارش NPR.

روشن ادعا می کند که او هشدار تهمت مقامات دولت به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه به آماده شدن برای coronavirus اما آنها در تلاش بودند تا او را بشنود. به جای آماده شدن برای این تاثیر ممکن است از شیوع تهمت فقط حذف روشن از موقعیت خود در بردا به تلافی شکایت ادعا می کند.

از NPR:

با توجه به شکایت روابط بین روشن و Kadlec شده بود تیره و تار پس از سال 2018 یا تا زمانی که روشن آغاز شد “بالا بردن مکرر اعتراض به outsized نقش دکتر Kadlec مجاز مشاوران صنعت بازی در تامین امنیت قرارداد که دکتر روشن و دیگر دانشمندان و کارشناسان موضوع مشخص شد و نه شایسته.”

“هنگامی که COVID-19 pandemic, آمار, اما, Dr. روشن شد و حتی بیشتر نگران در مورد فشار که دکتر Kadlec و دیگر مقامات دولتی بودند اعمال در بردا به سرمایه گذاری در, مواد مخدر, واکسن و دیگر فن آوری های مناسب و بدون بررسی صلاحیت علمی یا که فاقد شایستگی علمی” این شکایت همچنان ادامه دارد. “دکتر روشن اعتراض به این تلاش ها و روشن ساخته است که بردا تنها سرمایه گذاری میلیاردها دلار اختصاص داده شده توسط کنگره به آدرس COVID-19 همه گیر در امن و علمی بررسی و راه حل های آن را نمی خواهد تسلیم به فشار از سیاست یا cronyism.”

شکایت مدعی است که روشن شده تلاش های مکرر به دولت ایالات متحده به اندازه کافی آماده سازی برای coronavirus بود اما مانع سیاسی انتصاب پیشرو HHS از جمله آذر.

تبلیغات

به دلیل تهمت بود همه در هیدروکسی کلروکینروشن می گوید که او به اشتراک گذاشته nonclassified ایمیل بین HHS مقامات که “در مورد مواد مخدر پتانسیل سمیت و نشان از فشار سیاسی به عجله این مواد مخدر از پاکستان و هند به خانواده های آمریکایی” با یک خبرنگار به طوری که مردم می توانند یاد بگیرند خطرات مرتبط با مواد مخدر است.

NPR گزارش که در روز از مقاله منتشر شده آذر و Kadlec حذف او از پست خود مشکوک است که او خبرنگار را منبع. و در اینجا بخش خنده دار, NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: هفته گذشته که روشن است یک مشاور ارشد در NIH اما او واقعا یک کار به عنوان نقش او این است که “در حال توسعه” و او موفق به دریافت یک چک پس مارس 20 روز او reassigned.

تبلیغات

وزارت بهداشت و خدمات انسانی دارای یک حساب دیگری است ،

“دکتر روشن منتقل شد به NIH به کار در تشخیص آزمایش حیاتی برای مقابله با COVID-19 — جایی که او واگذار شده است به صرف بیش از $1 میلیارد دلار برای پیشبرد این تلاش” HHS سخنگوی Caitlin Oakley در بیانیه ای گفت به NPR. “ما عمیقا متاسفیم که او نشان داده است تا کار به نمایندگی از مردم آمریکا منجر شود و در این تلاش مهم.”

تبلیغات

اما در اینجا چیزی است که ممکن است کار در روشن را به نفع در دادگاه افکار عمومی: ما نمی دانیم که اگر روشن دروغگو است; ما نمی توانیم بگوییم همان مورد تهمت و دولت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر