حیدرآباد: رویکرد دولت های مختلف دولت به آزمایش بیماران برای رمان coronavirus تبدیل به یک استخوان مشاجره بین پزشکان و ادارات دولتی.

پزشکی برادری است که در بهت و حیرت مطلق داده است که کشورهای مختلف در حال تفسیر دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) با توجه به مربوطه سطح راحتی. هیچ استاندارد بودن روش به دنبال, پزشکان می گویند.

به عبارت دیگر هند متحده پس از “انتخاب” سیاست در مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.

Telangana برای مثال تست شده است در راه است که دارای بافل وزرا مرکزی تیم (IMCT). در یک نشست مجازی با پزشکان شکايت فرستاده اتحادیه وزیر بهداشت و دولت وزیر بهداشت.

در کشورهای دیگر تست توسط بیمارستان های خصوصی شده است خدشه دار با استفاده از معیوب کیت.

Dr K. K. Aggarwal, رئيس جمهور از کنفدراسیون از انجمنهای پزشکی در آسیا و اقیانوسیه و رئیس جمهور سابق هندی انجمن پزشکی گفت: “قبل از عمل تست در اورژانس و انتخابی عمل جراحی بسیار مهم است برای Covid-19. اما نتایج آزمایش 33 درصد منفی است. پزشکان و بیمارستان ها نمی تواند خطر, با این کیت. ما باید با ارائه کیفیت کیت و باید وجود داشته باشد یک قانون قابل اجرا در سراسر کشور است.”

Dr Aggarwal افزود: “اتحادیه دولت باید اعلام ملی بهداشت و درمان اضطراری که آنها انجام داده اند. این یک اشتباه بزرگ بود. هر دولت پس از خود قوانین و مقررات. آنها دستورالعمل های زیر را به عنوان مورد نیاز است برای کنترل و شامل Covid.”

بهداشت دولت موضوع و مرکز تنها می تواند به آنها توصیه می کنند. این فقدان است که در حال بهره برداری توسط دولت که قرار است پزشکی برادری در خطر است. با توجه به عدم در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) و تست کیت پزشکان تصمیم گرفته اند که هیچ اعمال جراحی الکتیو انجام خواهد شد.

“حتی اگر یک بیمار که Covid مثبت تحت عمل جراح پيراپزشکی کارکنان و بهره برداری تئاتر را مجبور به تعطیل برای 28 روز است که یک خطر بزرگ است. عفونت رای از بیمار به پزشکان و کارکنان بسیار بالا است گفت:” دکتر.

در حالی که Telangana را رد کرده است بیش از 200 نمونه فرستاده می شود برای کسانی که در قبل از عمل مرحله در هفته گذشته پزشکان قرار داده شده است در معرض خطر به عنوان آنها نمی تواند رد یک بیمار اورژانس. این افزایش هزینه جراحی به عنوان PPE اتهامات به طور جداگانه در صورتحساب یا لیست به بیماران است.

دولت های ایالتی پزشکان گفته اند که “اصرار” بر Covid-19 آزمون غیر Covid بیماری قبل از عملیات یا تولد یک “جرم”. کارشناسان پزشکی اظهار کرده اند که “پزشکان می تواند و باید اصرار” بر Covid-19 آزمون به عنوان آزمون تاثیر در درمان است.

Dr Santosh Kraleti یک متخصص بهداشت گفت: “دستورالعمل از ICMR و آموخته های از Covid-19 کشورها را تحت تاثیر قرار داده اند که او بیمار باید آزمایش قبل از هر عملیات. ما تا به حال 400 تولد در مارس اما هیچ آزمون انجام شد. بيماران آمد از مهار مناطق و مناطق قرمز اما آنها در عمل خصوصی و دولتی بیمارستان ها بدون تست. این است که باید جدی انشعابات به عنوان آن منجر به گسترش بیشتر.”

با توجه به شورای پزشکی, عمل, پزشکان نمی تواند امتناع بیماران از درمان است و آن را وظیفه خود را به انجام حتی تحت بدترین شرایط. این است که آنها را در یک وضعیت روی حیله و تزویر.

اثربخشی تست کیت تحت اسکنر و هند تولید کنندگان را یک ماه به عرضه محصولات.

پیشتر در ماه مارس زمانی که آنها مایل به تولید وجود نداشت و کمک های ارائه شده توسط دولت است. بیش از 80 درصد از آنها به کیت های وارداتی از چین و کره جنوبی. سرمایه خود را مسدود شده است و با توجه به ناکارآمدی کیت آنها پرداخت شده توسط دولت است.

راجیو Nath, فروم هماهنگ کننده انجمن, هندی, دستگاه های پزشکی, صنعت گفت: “Covid-19 سرم بیمار مورد نیاز برای آماده سازی کیت تست شده است به ما داده. کیفیت باید برتر اما قیمت گذاری یک موضوع است. چرا یک تولید کننده قرار داده و تلاش بسیار در ساخت این محصول است که هیچ بازگشت سرمایه گذاری ؟ در حال مشکلات از مستند همچنان وجود دارد در بخش تولید مشخص شده توسط non-در دسترس بودن نیروی کار زنجیره تامین به طور کامل عملیاتی و سرمایه بسیار کمیاب به دولت پرداخت شده است ما در گذشته برای یک سال. چگونه ممکن است به مرحله در حال حاضر با بیشتر سرمایه؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله