به گزارش ایسنا ، ctq, D -, Minn. سابق ریاست جمهوری رقیب کمک کرد که جو بایدن از مبارزات دموکراتیک نامزدی ایستاده است پشت معاون رئیس جمهور سابق در برابر مناقشه اتهام از پیش سوء رفتار جنسی.

“او در جواب سوالات به طور مستقیم شده است و باز و شفاف با مردم آمریکا و من با افتخار به حمایت از او” Klobuchar گفت: روز سه شنبه در یک بیانیه آماده.

بایدن علنا رد این اتهام رو به جلو آورده توسط تارا Reade یک زن که مشغول به کار به طور خلاصه در سنا در سال 1993 و مدعی است که او sexually assaulted او در کنگره. با وجود Reade را متفاوت حساب داستان roiled حزب دموکرات مجبور بایدن متحدان به تعادل حزب وفاداری و احترام به #MeToo جنبش است.

“زنان نیاز به شنیده می شود و اتهامات باید به طور کامل بررسی و معاون رئیس جمهور بایدن گفت: همان” Klobuchar گفت: در بیانیه ای. او کاهش یافته است مصاحبه درخواست نیست.

چندین رسانه ملی رسانه ها گزارش داده اند که بالا بایدن دستیاران در آن زمان انکار Reade حساب که او گزارش خود را از رفتار. چند نفر می دانستند که او در آن زمان باید تقویت داستان او اما جنبه های او حساب شده است به سوال نامیده می شود.

بایدن شکست سکوت خود را در این اتهام تنها در هفته گذشته پس از برخی از متحدان به نام او به آن آدرس است. “این هرگز اتفاق افتاده است” بایدن گفت: جمعه گذشته در یک MSNBC ،

مانند بسیاری از نمایندگان دموکرات Klobuchar تا به حال به دست بگریبان شدن با چندین سیاسی imbroglios از #MeToo عصر — استعفای همکار سناتور. Al Franken, D -, Minn. پس از بیش از یک و نیم دوجین زنان ادعا ناخواسته لمس کردن در بخشی خود را و نبرد تن به تن در کمیته قضایی مجلس سنا بیش تجاوز جنسی اتهامات علیه دیوان عدالت برت Kavanaugh.

فرانکن که مواجه با اتهامات مشابه در سال 2017 استعفا داد و پس از چند همکار دموکرات در سنای آمریکا نام او را به انجام این کار. Klobuchar هرگز ساخته شده است که هر چند او گفت: پس از تصمیم گیری است که حق با او بود ،

در 2018, Klobuchar در زمان نقش سرب در بازجویی Kavanaugh بیش اتهامات از کریستین Blasey فورد که به او تجاوز جنسی خود را هنگامی که آنها نوجوان بودند.

Kavanaugh آن را تکذیب کرد و رشد testy زمانی که Klobuchar پرسید: اگر او می خواهم تا به حال شده است آنقدر مست است که او محذوف. اما او بعد از آن نسبت به او رای در برابر تایید Kavanaugh به موضع خود را در مصرف کننده و ضد تراست مسائل و دیدگاه او از قدرت اجرایی.

جمهوری خواهان در حال حاضر با استفاده از Reade را به اتهام انفجار دموکرات حمایت بایدن به عنوان منافقان.

“Klobuchar خود را مطرح مشخصات ملی از طریق او عضو کمیته نیروهای مسلح سنا در طول Kavanaugh جلسات” گفت: Preya Samsundar سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه. Samsundar انتقاد Klobuchar برای “نادیده گرفتن” ادعا می کند در برابر بایدن آن را نسبت به موضع خود نسبت به Franken. “نفاق سرسام آور است,” او گفت:.

Reade اتهام شده است مملو جمهوریخواه حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی. دموکرات ها استدلال می کنند که در حالی که بایدن این موضوع از یک تجاوز جنسی به اتهام تهمت شده است علنا متهم 17 های مختلف زنان از سوء رفتار جنسی. او آن را تکذیب کرد.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام Reade “معتبر” او همچنین تشویق بایدن به “مبارزه” اتهام از 27 سال پیش.

با وجود این که جمهوری خواه و گروه های سیاسی شده اند سریع به انتقاد Klobuchar و دیگر مینه سوتا دموکرات از جمله سناتور. تینا اسمیت و مظنونان حمله به دانشگاه انجی کریگ و دین فیلیپس اشتباه آنها را برای ماندن آرام و در مورد اتهام علیه بایدن.

به عنوان موشکافی Reade حساب ادامه داستان او در حال حاضر با توجه به #MeToo جنبش جدید زندگی در سال 2020 انتخابات به خصوص به عنوان بایدن قول داده است برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. هر کس او را انتخاب است به احتمال زیاد به نام به دفاع از او در برابر حملات مداوم بر اساس Reade را با خود ندارد.

در سال گذشته چندین زن دیگر گفت: بایدن به حال در معرض آنها را به ناخواسته بوسیدن و بغل کردن و یا دست زدن به. او قول داد به پلیس بهتر خود رفتار است.

به عنوان رقیب دموکرات nod بایدن و Klobuchar حفظ مهربان ارتباط آنها به عنوان رقابت با مشابه میانه پیام. Klobuchar ذخیره بسیاری از او انتقاد لیبرال تر پیشنهاد از چند همکار سناتور به خصوص ایالت ورمونت برنی ساندرز و برای نازک سیاسی رزومه کاری از همکار Midwesterner شهردار سابق پیت Buttigieg.

روز قبل از سه شنبه اولیه در اوایل ماه مارس Klobuchar کاهش یافته و از نژاد و تایید بایدن. او کشیده کردن غیر منتظره برنده شدن در مینه سوتا و علنا به Klobuchar اعتبار است.

از آن پس او به مبارزه برای بایدن و نگه داشته تا انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. او شده است یک ثابت در لیست بالقوه خود برای انتخاب معاون رئیس جمهور.

Klobuchar شد برنامه ریزی برای برگزاری یک “مجازی جمع آوری کمک” با بایدن روز سه شنبه شب با اهدا کنندگان به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود را تشویق به پرتاب پول به بایدن را باعث شود.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله