Illustration for article titled Taraji P. Henson, Tupac Amaru Shakur Foundation Offering Mental Health Initiatives Amid COVID-19 Pandemic

عکس: غنی خشم (گتی ایماژ)

ممکن است سلامت روان آگاهی, و در حال حاضر بیش از همیشه آن را فوق العاده مهم است که سلامت روانی check-ins با خودتان و عزیزان به منظور سالم ماندن در طول این زمان به چالش کشیدن. Taraji P. Henson در حال کار برای اطمینان حاصل شود که در سن COVID-19 سلامت روانی کسانی که در خطوط مقدم دست نخورده باقی می ماند. علاوه بر این کسانی که در حال تلاش برای مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و یا رنج می برند از مسائل ناشی از سوء مصرف مواد خواهد بود قادر به کمک آنها نیاز دارید.

تبلیغات

در #GivingTuesdayNowکه ایجاد شد در پاسخ به “بی سابقه نیاز” برای کمک در طول coronavirus همه گیر هنسون سازمان غیر انتفاعی به بوریس لارنس Henson بنیاد (BLHF) با همکاری این توپاک امرو Shakur Foundation (TASF) در مارس 5 به منظور ارائه کمک و پشتیبانی آموزش و پرورش به “کارگران ضروری اولین پاسخ دهندگان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, پزشکان, افراد, خانواده ها و جوانان” که شامل دسترسی رایگان به سلامت روان درمانی است. از لحاظ تاریخی به سه شنبه شناخته شده به عنوان یک روز در سراسر جهان از وحدت و سخاوت و کمک به دیگران به رسمیت شناخته شده است در اولین دوشنبه در ماه دسامبر.

علاوه بر این BLHF راه اندازی COVID-19 مجازی رایگان درمانی در حمایت از کمپین به منظور جمع آوری پول برای افراد برای دسترسی به خدمات بهداشت روانی با مجوز پزشکان در شبکه های خود را رایگان. او به ویژه با هدف کمک به اعضای جامعه سیاه و سفید در طول این زمان. همانطور که می دانیم هزینه خدمات بهداشت روانی می تواند یک مسئله در جامعه است که باعث می شود این کمپین حتی بیشتر مهم است.

تبلیغات

“هیچ کس نباید در سکوت رنج می برند,” هنسون می گوید از اهمیت دسترسی مقرون به صرفه به سلامت روان کمک. “چشم انداز ما این است که به تغییر درک از سلامت روان در جامعه. با هم, ما تفاوت را. این است که ما میراث.”

تمام بودجه تا $25,000 مطرح شده توسط TASF در دادن سهشنبه در حال حاضر خواهد بود همسان و اهدا به BLHF. بلافاصله پس از TASF قصد دارد برای راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی به منظور شروع درمان مخزن “مداوم روان-سلامت سلامتی برنامه ای است که اجازه خواهد داد که افراد فرصتی برای دریافت خدمات طراحی شده برای رسیدگی به نیازهای بهداشت روان; یعنی افسردگی و اضطراب و سوء مصرف مواد ، و به کمک دراز مدت تروما و باعث ناشی از COVID-19.”

“افراد با زندگی در حال تغییر عوامل استرس زا و اضطراب مربوط به COVID-19 خواهد شد که هزینه تا پنج جلسات فردی defrayed اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده تا همه وجوه متعهد یا خسته” آزادی مطبوعات خواند.

تبلیغات

حامیان این کمپین می توانید متن SHAKUR به 44321 برای اهدای. این کمپین فعال خواهد بود تا ژوئن 16, Tupac Shakurتولد.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله