حیدرآباد: دولت را تحت یک مستند تا مارس 29 اما با چندین تسهیلات دولت تصمیم گرفت در یک جلسه به ریاست وزیر K. Chandrashekar رائو در روز سه شنبه.

این است که صرف نظر از تصمیم این مرکز را در مورد ملی مستند است که به پایان می رسد در مارس 17. مغازه ها از جمله مشروب رسانه ها می شود باز از دوشنبه.

وزیر در حالی که جلسه توجیهی با رسانه ها در کابینه تصمیم گیری در Pragathi Bhavan گفت: “وضعیت در حیدرآباد و همسایه مناطق Ranga Reddy و ماکاجگیری-Medchal بسیار جدی است و به هیچ وجه ما می توانیم هر گونه شانس.” هیچ تسهیلات اجازه خواهد داشت در این سه منطقه.

او اعلام کرد که شرایط اعلام شده از سوی مرکز در آن مشاوره اجرا خواهد شد بدون تغییر در رنگ سبز و نارنجی مناطق پوشش 25 منطقه. مشروب مغازه ها در سراسر کشور به جز کسانی که در مهار مناطق باز خواهد شد در روز چهارشنبه. مشروب قیمت خواهد بود پیاده توسط 16 درصد به طور متوسط و 13 درصد ارزان مشروب.

همه مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن از چهارشنبه در مناطق روستایی و 50 درصد از مغازه ها در شهرداری شهرهای. مغازه داران در مناطق شهری را وادار به باز کردن مغازه های خود را در روز متناوب خواهد شد که تصمیم گرفت یک سیستم قرعه کشی. تساوی را روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

املاک و مستغلات و فعالیت های ساخت و ساز آغاز خواهد شد و تمبر و ثبت دفاتر آغاز خواهد شد عملکرد از چهارشنبه. مغازه فروش فولاد و آهن سخت افزار و electricals را نیز باز خواهد شد. او گفت: تسهیلات اعلام شده بود برای مزرعه مربوط به موسسات.

رئیس جمهوری گفت: RTA دفاتر باز خواهد شد برای سرگرم کردن برنامه های کاربردی برای ثبت نام از وسایل نقلیه و متفقین فعالیت است.

او گفت: یک نشست سطح بالا برگزار خواهد شد در 15 مه به بررسی تسهیلات داده شده توسط این مرکز و تصمیم گیری های آینده ، تصمیم گرفته خواهد شد در از سرگیری RTC خدمات پس از مه 15. Autorickshaws و تاکسی خدمات اجازه خواهد داشت در مناطق سبز از روز شنبه. ازدواج توابع اجازه خواهد داشت با جمع 20 نفر و مجالس ترحیم با 10. هیچ مذهبی تجمعات اجازه خواهد داشت تا مارس 29. او عذر خواهی کرد به جامعه مسلمان به عنوان دولت قادر به اجازه نماز جماعت در طول رمضان از جمله Id-ul-فطر نماز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله