مغلوب ساختن پیشی جستن یک Fuckboi و Fauci است Homie که در مورد به افشای خود دروغ کون

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump Is a Fuckboi and Fauci Is the Homie Who’s About to Expose His Lying Ass

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

پشت در fuckboi روز وقتی که من تا به حال مانند چهار دختر من استفاده می شود به انجام یک حرکت من به نام “تقسیم و حفظ تقسیم.”

تبلیغات

مثل این بود: من می خواهم بگویم یک دختر با یک دروغ و سپس من تا به حال به نگه داشتن او به دور از هر کس دیگری که می تواند به او حقیقت را بگویید چرا که می زنم تا تمام من نهفته است.

آن را پیچیده است. نبود حتی موثر آن تگرگ مری تلاش از یک fuckboi. من تغییر کرده است. من پوسته پوسته شدن در حال حاضر. من نوشیدن شیر بادام. من اعتقاد دارم که در قدرت نفت CBD. من در حال حاضر متفاوت است اما این بدان معنا نیست که من نمی دانم برخی از fuckboi گه که من آن را ببینید.

تبلیغات

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت بود در حال اجرا خود را “تقسیم و حفظ تقسیم” حرکت می کند زمانی که او گفت که او می خواهم اجازه می دهد Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, به نظر می رسد قبل از سنا و نه خانه چون خانه پر است از “تهمت متنفرم.”

“خانه است و یک مجموعه. خانه یک دسته از تهمت متنفرم” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: به عنوان او در راه خود را به بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا تپه گزارش.

“اما دکتر Fauci خواهد بود شهادت در مقابل سنا و او به نظر می رسد به جلو به انجام آن ناروا” اضافه شده است. “اما خانه من به شما بگویم که آنها باید شرمنده از خود. و رک و پوست کنده دموکرات باید شرمنده چرا که آنها نمی خواهند ما را به موفقیت. آنها می خواهند ما را شکست به طوری که آنها می تواند برنده انتخابات.”

فکر می کنم از پویا مثل این: مغلوب ساختن پیشی جستن یک دروغ fuckboi که بازی در امریکا با هر کس که اجازه خواهد داد که آن را (که عمدتا روسیه و کره شمالی و روسپی). تهمت قرار بو است اما او را متنفر است. او به دروغ به او و در او و را باور نمی کند در هر چیزی که او می ایستد برای. دکتر Fauci است بی طرف است که خسته از دیدن امریکا درمان این راه است. مجلس سنا برادری تهمت متعهد زمانی که برای اولین بار پله در محوطه دانشگاه. خانه دوستان آمریکا که خسته از مغلوب ساختن پیشی جستن مزخرف.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او نمی باید به احترام این خانه به خاطر او نمی قدمت آنها. در واقع او در مورد شکایت خانه ویژه نظارت کمیته ایجاد شده به نقد و بررسی دولت در پاسخ یا عدم پاسخ به coronavirus همه گیر و حتی با نام بردن از مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) و کارولین Maloney (D-n. y.) از آنجا که شما می دانید خاله Maxine اینجا نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن مزخرف. تا کنون.

و چون مغلوب ساختن پیشی جستن است نوع احمق که فقط تغییرات قوانین زمانی که او از دست دادن در دوشنبه دولت او “با صدور دستورالعمل جدید محرومیت coronavirus نیروی کار اعضا از پذیرش دعوت به نظر می رسد قبل از کنگره پانل های این ماه مگر اینکه کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع کمک های مالی اجازه” تپه گزارش.

تبلیغات

از تپه:

در انتشار این سیاست بالا مقامات دولت استدلال coronavirus نیروی کار و اولیه سازمان در پاسخ به همه گیری نیاز به تمرکز توجه خود را و منابع در پاسخ به تلاش و که داشتن آنها شهادت می تواند با استفاده از تا ساعت بحرانی.

“ما در حال گفتن آژانس است که در طول این زمان بی سابقه منابع ما نیاز به اختصاص داده شده به سمت coronavirus. در این مرحله ما واقعا نیاز همه منینگ ایستگاه های خود را و اولویت coronavirus پاسخ کار” یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به تپه.

رئیس جمهور نظرات سهشنبه, اما, نشانه های تمایل به اجازه مقامات بالا به نظر می رسد قبل از ایران با کنترل سنا که دولت ممکن است درک دوستانه خاک از حزب دموکرات-کنترل خانه.

تبلیغات

دکتر Fauci تنظیم شده است به نظر می رسد قبل از مذاکرات-رهبری بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته مارس 12. در حالی که این جلسه coronavirus مربوط به آن را به احتمال زیاد می تواند بسیار متفاوت از خانه “به ما بگویید که دقیقا چه تهمت کاهش یافته و تمام توپ ها در این بیماری همه گیر” شنیدن آنها می خواهند به.

تپه اشاره می کند که “وجود دارد بیش از 1.1 میلیون تایید coronavirus موارد و بیش از 69,000 های مردمی در آمریکا که از صبح روز سه شنبه.” تهمت نمی خواهند دکتر Fauci صحبت کردن با دوستان آمریکا به دلیل تهمت دروغ نمی خواهد نگه دارید تا و مگر اینکه دکتر Fauci مخالف رئیس جمهور دستور و اجرا می شود خطر اخراج و سپس رئیس جمهور در حال رفتن به راه او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>