Illustration for article titled Trump Walks Out to ‘Live and Let Die,’ Says He’s Willing to Lose Some Lives to Save the Economy

عکس: معاونت (گتی ایماژ)

به این دلیل که رئیس جمهور نمی تواند باقی بماند رنگ نارنجی خود را در کاخ سفید دیگر او در سمت چپ شنبه برای بازدید از یک کارخانه در شهر فینیکس, Ariz., که باعث می شود N95 ماسک و برای برخی از دلیل—شاید سایهای; قطعا foreshadowing—Guns ‘N Roses’ “زندگی کن و بگذار بمیرد” blared از طریق بلندگو.

تبلیغات

وقتی که من می گویند آن را عجیب و غریب که کتمان حقیقت است. این خیلی عجیب و غریب است که آن مرد به مغلوب ساختن پیشی جستن یک تور از Honeywell International کارخانه نمی تواند حتی شنیده می شود موسیقی بود تا با صدای بلند.

تبلیغات

همچنین چگونه احمق می کند مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه پوشیدن عینک محافظ و ماسک به یک ماسک-ساخت کارخانه در طول یک بیماری همه گیر?

موسیقی قطعا یک نگاه نسبت به آنچه که به عنوان رییس جمهور در این گزارش اذعان کرد که او شنیده ام همه از این گزارش که بازگشایی این کشور بیش از حد به زودی می تواند باعث بیمارستان ازدحام بیش از حد و بیماری و مرگ اما او نمی دهد گه چون رئیس جمهور نیست در اینجا به نجات مردم او را در اینجا برای صرفه جویی در اقتصاد است.

“برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بلومبرگ گزارش. “اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

در این مرحله تنها راه برای به دست آوردن برگ برنده دولت و جمهوریخواهان که برای ماده برای مراقبت از مردم شما را دوست دارم خواهد بود به آنها را غرق در رحم و مراجعه به آنها به عنوان یک جنین به دلیل تهمت است و حرکت رو به جلو با طرح خود برای بازگشایی امریکا و هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند.

تبلیغات

فرمانداران سراسر کشور در حال حاضر شروع نرم دهانه. جهنم آتلانتا است که تقریبا در نوسان کامل به عنوان این ویدئو زیر نشان می دهد:

تبلیغات

رئیس جمهور و باند خود را از چرخ و نژادپرستان شده اند bitching برای بیش از یک ماه در مورد بازگشایی این کشور و در کشتن افراد مسن و به حاشیه رانده شده چرا که آنها واقعا نمی خواهید به ارسال امریکا یکی دیگر از محرک چک کنید.

بلومبرگ اشاره می کند که پنج شنبه بود و اولین بار است که رئیس جمهور “به وضوح و با صراحت کامل گذاشته خود هزینه تجزیه و تحلیل سود از این وضعیت است.”

تبلیغات

و این گه: چون تهمت پایه ساخته شده است تا از yahoos و میهن پرستان مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها گفت:—خوب از لحاظ فنی او گفت امریکا اما او پایه هستند و تنها افرادی که در واقع گوش دادن به او را به فکر می کنم از خود را به عنوان “رزمندگان” را به عنوان آنها خانه های خود را ترک!

او به پایان رسید با این:

به عنوان آن می ایستد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاملا, کردن از دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال حاضر امریکا منجر جهان با داشتن بیشترین شیوع به عنوان برخی از 1.2 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 70,000 کشته تا کنون گزارش بلومبرگ.

تبلیغات

فقط چند هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ برای بازگشایی سالن آرایشگری تاتو سرو و ورزشگاه بیش از حد به زودی اما در روز سه شنبه او حاضر به قربانی کردن شهروندان به اقتصاد عقب نشسته.

“وجود خواهد داشت بیشتر مرگ,” او گفت:. “این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن. و من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی در واکسن اما با یا بدون یک واکسن آن را به تصویب و ما در حال رفتن به برگشت به حالت عادی.

تبلیغات

“اما از آن شده است یک فرایند است. هیچ سوال وجود دارد در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم اقتصاد ما در حال رفتن به خشمگین” در سال آینده او اضافه شده است.

امیدوارم تهمت خواهد بود در حاشیه اگر و هنگامی که این اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله