واشنگتن — دولت دانشمند سرنگون شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادیده گرفته و هشدار دادند در مورد COVID-19 و مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود هل دادن برای coronavirus با وجود اندک شواهد آن کمک کرد با توجه به whistleblower شکایت سه شنبه.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان ثبت شکایت جمعه با دفتر مشاور ویژه یک سازمان دولتی مسئول whistleblower شکایت.

او مدعی او reassigned به کمتر نقش زیرا او در برابر فشار سیاسی اجازه می دهد تا استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی با مواد مخدر است.

روشن است شکایت می آید به عنوان برگ برنده دولت چهره انتقاد بیش از آن پاسخ به همه گیر از جمله تست و لوازم, پنکه, ماسک و تجهیزات دیگر به سعی کنید به ساقه ، به تاریخ وجود داشته است نزدیک به 1.2 میلیون موارد تایید شده در ایالات متحده و بیش از 70 ، 000 مرگ و میر.

روشن همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و هشدار در COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. او گفت که او “عمل کرده و با اضطرار” به آدرس رو به رشد گسترش COVID-19 بعد از سازمان بهداشت جهانی هشدار در ژانویه.

اما او گفت که او “مواجه می شوند مقاومت از HHS رهبری از جمله بهداشت و خدمات انسانی وزیر (Alex) آذر که به نظر می رسد قصد کمرنگ جلوه دادن این رویداد فاجعه بار.”

روشن مدعی در این شکایت که سیاسی انتصاب در وزارت بهداشت و خدمات انسانی سعی در ترویج هیدروکسی کلروکین “به عنوان نوش دارو.” این مقامات همچنین “خواستار آن شدند که نیویورک و نیوجرسی بود “آب گرفتگی” با این مواد مخدر که وارد شد از کارخانه ها در پاکستان و هند که تا به حال بازرسی شده و توسط FDA” شکایت می گوید.

اما روشن مخالف گسترده استفاده از مواد مخدر با این استدلال که شواهد علمی وجود ندارد تا از استفاده از آن در coronavirus بیماران. او احساس نیاز فوری به عمومی وجود ندارد به اندازه کافی شواهد علمی برای حمایت از استفاده از این داروها برای COVID-19 بیماران شکایت متحده است.

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار پزشکان در برابر تجویز این دارو به جز در بیمارستان ها و مطالعات تحقیقاتی. در یک هشدار تنظیم کننده پرچم, گزارش از گاهی کشنده قلب عوارض جانبی در میان coronavirus بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين.

نهم و مواد مخدر و همچنین تجویز شده برای لوپوس و آرتریت روماتوئید می تواند تعدادی از عوارض جانبی از جمله ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند.

در اواخر ماه ژانویه و روشن گفت که او تلاش خود را به سطح شیب دار بالا فدرال تهیه N95 ماسک ماسک پس از شنیده هشدار که کمبود جهانی می تواند مخاطره اولین پاسخ دهندگان.

اما او گفت, رئیس, معاون وزیر برای برنامه ریزی و آمادگی رابرت Kadlec به کوتاهی به هشدارهای طی یک جلسه Jan. 23.

در جلسه دیگری که روز بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و Kadlec “در پاسخ با تعجب در (روشن است) پیش بینی وخیم و ضرورت و تأکید کرد که ایالات متحده قادر خواهد بود برای جلوگیری از ویروس ها و نگه داشتن آن را” موسس شکایت گفت.

علنا HHS بود گفت: این همه ماسک که مورد نیاز خواهد بود.

روشن پیدا متحد در کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو بود که آن هم ضروری و مورد ویروس.

شکایت توصیف یک سری از تماس با ناوارو را که منجر به یک جلسه بین روشن و تجارت رسمی در کاخ سفید در روز شنبه در اوایل فوریه. روشن گفت: رئیس Kadlec بود خوشحال نیست.

“ناوارو به وضوح به اشتراک گذاشته شده (روشن است) نگرانی در مورد پتانسیل خرابی ایالات متحده را از coronavirus و پرسید: (روشن) برای شناسایی زنجیره تامین و پزشکی اقدامات متقابل مهم ترین به آدرس که در آن زمان به منظور صرفه جویی در زندگی می کند.”

ناوارو را یادداشت به بالا مقامات کاخ سفید مطرح آلارم حتی به عنوان برگ برنده شد علنا اطمینان آمریکایی ها که شیوع این بیماری تحت کنترل است.

روشن احساس مقامات تا به حال “حاضر به گوش دادن و یا اقدام مناسب را به دقت اطلاع رسانی” و صحبت به یک خبرنگار که مشغول به کار بود در یک داستان در مورد مواد مخدر است.

او گفت که او تا به حال در مورد عدم علم پشتیبان گیری از استفاده از آن با وجود مواد مخدر تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور به جلسات مطبوعاتی برای محافظت از مردم از آنچه که به اعتقاد او “تشکیل و قابل توجهی خطر خاص به بهداشت عمومی و ایمنی” شکایت می گوید.

“به عنوان تلفات نصب شده نمایی هر روز دکتر روشن به این نتیجه رسیدند که او تا به حال یک تعهد اخلاقی به آمریکا از جمله کسانی که آسیب پذیر به عنوان یک نتیجه از بیماری از COVID-19 به محافظت از آن را از مواد مخدر که به اعتقاد او تشکیل یک قابل توجه و خطر خاص به بهداشت عمومی و ایمنی” شکایت می گوید.

در Jan. 20 با توجه به شکایت های که برگزار می شود یک تماس اضطراری برای بحث در مورد رمان coronavirus. آن توسط بسیاری از HHS مقامات و که که مقامات توصیه شده است که “وقوع یک مشکل بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به U. N. آژانس mismanaging و پوشش تا از گسترش این ویروس پس از آن پدید آمده در چین و گفت که بودجه را کاهش دهد.

روشن است آژانس کار می کند برای محافظت در برابر بیماری های همه گیر و اورژانس بیماری های عفونی و در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای رمان coronavirus.

مقامات بالا نیز تحت فشار او را به هدایت قرارداد به یک مشتری از یک لابی گر او گزارش داد.

روشن گفت: او بارها و بارها به درگیری با رهبری در مورد نقش صنایع داروسازی لابی جان Clerici مواد مخدر در قرارداد. به عنوان او تلاش برای فشار تمدید قرارداد یک قرارداد برای یکی از مشتریان خود را Aeolus داروسازی Clerici گفت: مدیر عامل این شرکت بود که یکی از دوستان Jared کوشنر تهمت در قانون است.

در شکایت درخشان می گوید او می خواهد به بازگشت به موقعیت خود به عنوان مدیر و یک تحقیق کامل.

هنگامی که روشن است قصد دارد به شکایت ظاهر ماه گذشته HHS تایید کرد که روشن است و دیگر در بردا آژانس اما خود را به آدرس اتهامات سیاسی دخالت در COVID-19 پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله