هر یک بار در در حالی که رسانه های اجتماعی چراغ با عکس یا تصویری از پرواز هستند که تقریبا کامل با مسافران به وضوح نقض مشاوره از مقامات بهداشت عمومی در مورد اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

که پرسش: چگونه می توانید هواپیما هنوز کامل در هنگام سفر هوایی به پایین است که بیش از 90 ٪ از یک سال پیش ؟

در برخی موارد شرکت های هواپیمایی ایجاد جمعیت با لغو پروازهای دیگر و بسته بندی مسافران باقی مانده چند هواپیما. حامل می گویند که آنها در حال اقدام برای سهولت مسافران coronavirus نگرانی در مورد سرایت. برخی از آنها مسدود کردن وسط صندلی — و یا اجازه دادن به مسافران پرداخت اضافی برای تضمین یک صندلی خالی در کنار آنها. آنها همچنین شروع به نیاز مسافران به پوشیدن صورت پوشانده اند.

در اینجا برخی از پرسش و پاسخ در مورد پرواز در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چگونه بسیاری از مردم هنوز هم پرواز ؟

تعداد زیادی از مردم سفر در هواپیمایی تراشیدن همراه در سطح دیده نمی شود, در دهه و با وجود تنها حدود 17 مسافران در دمای پرواز داخلی. اما این فقط یک میانگین است.

تعداد زیادی از مردم در حال عبور از طریق پست های بازرسی امنیتی فرودگاه رو به افزایش بوده است از اواسط ماه مارس, اما آن است که هنوز هم 93 درصد از یک سال پیش. اداره امنیت حمل و نقل به نمایش 163,692 مردم در روز دوشنبه در مقایسه با نزدیک به 2.5 میلیون دلار در مقایسه با روز از یک سال پیش.

پس چرا برخی از پروازهای ؟

تا حدودی آن است که با توجه به بالا بودن تعداد پروازهای لغو شده.

“در راه که در آن وجود دارد استفاده می شود نمرات پروازهای بین حامل های مختلف در حال حاضر وجود دارد و ممکن است دو یا سه می گوید:” رابرت مان سابق شرکت هواپیمایی اجرایی و در حال حاضر مشاور در منطقه نیویورک.

هواپیمایی بریده بریده پرواز خود برنامه و سپس آنها را لغو و حتی بیشتر پروازها در چند روز گذشته قبل از خروج است. که می تواند نیروی مسافران بودند که رزرو در چندین پرواز مختلف به هیئت مدیره همان هواپیما.

هواپیما به احتمال زیاد شلوغ در مسیر خاص به ویژه کسانی که میان به اصطلاح hub فرودگاه توسط همان شرکت هواپیمایی.

در حال فاصله خطوط هوایی مسافر?

چند حامل در حال مسدود کردن برخی از وسط صندلی.

Delta Air Lines گفت: از طریق 30 ژوئن آن را نیز جلوگیری از برخی از پنجره راهرو صندلی خروج 50 درصد از کلاس اول و 60 درصد از کابین اصلی خالی است. جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی گفت: هواپیمایی را به طور موقت کلاه تعداد صندلی های آن را به فروش می رساند احتمالا در 67 درصد از ظرفیت.

Frontier Airlines روز دوشنبه گفت که از طریق Aug. 31 آن را تضمین مسافران دریافت خالی وسط صندلی کنار آنها — در صورتی که پرداخت هزینه اضافی اعم از قیمت 39 دلار به $89.

– به امن است.”

برت اشنايدر اجرا می شود که این می شه در حال پرواز سایت و یک دربان سفر کسب و کار در کالیفرنیا گفت: این یک محصول بزرگ برای Frontier برای فروش در دوران رکود در سفر.

“چرا پول را بر روی یک صندلی که در حال رفتن به خالی به هر حال است ؟” او گفت:.

تا کنون حامل های دیگر نیست کپی مرزی.

آنچه درباره ماسک های صورت?

همه پیشرو خطوط هوایی ایالات متحده اعلام کرده اند برنامه ای برای شروع نیاز به مسافر به پوشیدن صورت پوشش در طول پرواز است. JetBlue Airways, برای اولین بار بود اعلام سیاست که اثر در زمان دوشنبه. چهار بزرگ — دلتا و آمریکا و ایران و غرب — به دنبال کت و شلوار در روز های اخیر.

شرکت های هواپیمایی می گویند که آنها نمی خواهد اجازه دهید مشتریان بدون ماسک هیئت مدیره یک هواپیما. کودکان و افراد با شرایط پزشکی که یک ماسک خطرناک خواهد شد به طور کلی معاف و دیگران را مجاز به حذف به طور خلاصه پوشش در حالی که غذا خوردن یا نوشیدن.

خدمه در حال نیروبخش برای اجتناب ناپذیر مسافر چه کسی را دست انداختن قوانین است.

“ما در حال رفتن به زمین هواپیما چون کسی نمی خواهد خود را نگه دارید ماسک مگر اینکه آنها خشونت آمیز و یا دیوانه” به گفته یک مقام صنعت بود که مجاز به بحث در مورد هواپیمایی مراحل و نخواست نامش فاش شود. “ما پرچم است که برای شرکت ها, امنیت و آنها ممکن است به انجمن خوش آمدید پرواز ما دوباره.”

خطوط هوایی نیز نیاز به خدمه به پوشیدن ماسک.

چگونه فراموش, پاک, شرکت های هواپیمایی هواپیما?

هر هواپیمایی می گوید آن را به شدت تمیز کردن کابین هواپیما برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. برخی مانند دلتا می گویند که آنها در حال استفاده از misting ماشین آلات اسپری ضد ویروسی و مواد شیمیایی در داخل کابین.

هواپیمایی اصرار دارند که هوای داخل هواپیما خود را امن است برای نفس کشیدن. کابین هوا در اکثر jetliners است که ترکیبی از هوای تازه از خارج و recirculated هوا است که از طریق راندمان بالا و یا فیلترهای هپا طراحی شده برای به دام انداختن ترین ذرات هوابرد.

چه مدت طول خواهد این تغییرات گذشته است ؟

تا زمانی که اثبات شده درمان یا به طور گسترده ای در دسترس واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, تغییرات هستند به احتمال زیاد به ماندن در محل.

اگر مردم شروع به جسارت کردن در هواپیما در تابستان امسال آن را نمی خواهد نگاه کنید هر چیزی مانند تابستان 2019.

ترافیک “خواهد بود نور شما را مجبور به پوشیدن ماسک وجود خواهد داشت اجتماعی فاصله در هواپیما و کاهش در هیئت مدیره خدمات به منظور محدود کردن تماس” اسنایدر گفت. “اگر واقعا وجود یک واکسن تا نیمه اول سال آینده, شما نمی خواهید برای دیدن هر چیزی نزدیک شدن به یک جدید عادی تا تابستان آینده در اولین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله