داخل سالن شهرستان, اتاق کار, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری پژوهشگر به دو تا از مهم ترین لحظات زندگی خود را.

همسر او سارا کلارک, در دکتر, اتاق انتظار برای یک تکنسین سونوگرافی به او نشان می دهد یکی از اولین تصاویر از زن و شوهر اولین فرزند به دلیل در ماه سپتامبر. به دلیل امکانات محدود بازدید کنندگان برای محافظت در برابر coronavirus فری تا به حال به تماشای لحظه های ویدئویی.

در همان زمان شهردار مشغول به کار نهایی و جزئیات یک سفارش است که اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در مینیاپولیس بسته شدن صدها نفر از کسب و کار و آوردن زندگی در این شهر شلوغ را متوقف کند.

به عنوان فری امضا که روز مارس 16 تصویر از فرزند خود را به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

“من در تلاش بود به فکر می کنم بیشتر عجیب و غریب لحظه ای که من تا به حال در زندگی من بود و من نمی توانستم فکر می کنم از یک” فری گفت. وی افزود: بعد از آن: “این اتفاق افتاد دقیقا در همان زمان و داشتن مهم ترین عمل شاید از زندگی حرفه ای من در یک طرف و مهم ترین چیزی که از تمام زندگی در سوی دیگر چیز دیگری است.”

هیچ چیز همان شده است به صورت فری از آن روز.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور شهرداران سراسر کشور به سرعت دوباره تعریف اولویت های خود را به عنوان آنها به دنبال بازی در یک نقش حمایت در سلامت عمومی پاسخ است که تا حد زیادی بودن رهبری متحده است.

فری زد بر روی یک پلت فرم ترویج گسترده ای از ایده های مانند افزایش مسکن مقرون به صرفه و اصلاح اداره پلیس. در حال حاضر با بودجه شهر دفتر پیش بینی همه گیر خواهد شد محروم مینیاپولیس از آنجا که $200 میلیون دلار درآمد او درهم به پیدا کردن راه هایی برای کاهش هزینه ها در حالی که حفظ خدمات اساسی مانند آب پاک و پلیس حمایت می کند.

“من فکر می کنم خود شهرداری سبک نکرده اند و یکی که در آن او را به عرق بودجه به عرق این مسائل گفت:” دیوید شولتز سیاسی-استاد علوم در ال روزاریو دانشگاه. “من فکر می کنم به عنوان یک ماده سبک او ممکن است مجبور به انجام این کار است. او فقط نمی خواهید به پول نمی خواهید به این منابع است.”

در علاوه بر این به محدودیت های بودجه و نگرانی های تازه در مورد بهداشت عمومی فری تنظیم شده است به شورای تصمیم به اعطای او قدرت فوق العاده ای برای یک مینیاپولیس شهردار.

زمانی که مورد توافق شورای گسترش اضطراری برای بهداشت عمومی به طور نامحدود آن را نیز به او این توانایی برای تصمیم گیری یک جانبه است که به طور معمول نیاز به برکت خود را.

در هفت سال است که شهرستان شده است در یک وضعیت اضطراری فری دستور داده است تا 11 موقت مقررات. او محدود کافه ها و رستوران ها به بایگانی اطلاعات و یا تحویل. او به طور موقت لغو برخی از هزینه های صدور مجوز برای کسب و کار. او دمای مورد نیاز کنترل و محدود بازدید کننده به خانه های سالمندان و امکانات مشابه سایت از بسیاری از این شهر 71 مرگ و میر به تاریخ نسبت به COVID-19.

فری برقرار استخدام توقف در این شهر با یک استثنا برای کارگران بسیار مهم به COVID-19 پاسخ. او مجاز اضطراری خرید برای تمیز کردن تجهیزات و دنده محافظ.

این بیماری همه گیر است که بر خلاف هر گونه دیگر فاجعه اخیر در مینیاپولیس تاریخ است. دو اعلام شد در سال 2011 پس از یک گردباد زده جنوب مینیاپولیس و در سال 2007 پس از I-35W پل فرو ریخت.

پویایی نظر می رسد بیش از حد از پاسخ به همه گیری آنفولانزای که زده در سال 1918 و 1919 و کشته شدن میلیون ها نفر در سراسر جهان است. روزنامه داستان از زمان نشان می دهد که شورای شهر و بخش بهداشت محلی ساخته شده بسیاری از پاسخ گیری است.

رئیس شورای لیزا بندر بارها ستایش شورا و شهردار برای همکاری با یکدیگر در طول اضطراری است.

اعضای شورای عمدتا رفته همراه با فری را مقررات جدید.

عضو شورای Cam گوردون ماه گذشته اقدام به ارائه بیشتر شورای نظارت بر معافیت به استخدام یخ. گوردون گفت: او می ترسید که وجود دارد بیش از حد کمی شفافیت زمانی که معافیت اعطا شد در طول استخدام یخ در محل قرار داده و با گذشته دولت.

شورای مشورت با کارکنان شهرستان و مذاکره و مصالحه. بندر نیز مشورت شود در معافیت تا زمانی که شورای شهر و شهردار با تصویب یک به روز شده در بودجه هم در این تابستان.

فری به نظر می رسد با در نظر گرفتن تنظیمات در گشاد گشاد راه رفتن. که عقب و جلو است “اجتناب ناپذیر” او گفت: زمانی که دولت تطبیق با شرایط اضطراری.

فری برنامه — معمولا تقسیم به 30 دقیقه افزایش پر از groundbreakings دولت جلسات و دیگر ظاهر عمومی — در حال حاضر متشکل از یک پرونده از تماس های تلفنی و ویدئو کنفرانس.

انتقال دشوار است برای برونگرا شهردار می شود که انرژی خود را از تعامل با مردم است.

“بودن یک شهردار است, انجام,” او گفت:. “من نیز به سادگی آن را دوست دارم و خیلی از این جنبه است که من دوست دارم در حال حاضر به کاهش الکترونیکی اسکایپ جلسات که نیازی به گفتن کاملا متفاوت هستند.”

زمانی که او در شهر او و کلارک کار خود را در آپارتمان. او با صدای بلند حمل از طریق دیواره دادن کلارک جدید نگاه اجمالی به شدت از کار خود را.

گاهی به برخی از صلح و آرام فری آثار در فرار از آتش و یا روی سقف یک ساختمان در نزدیکی.

آنها ناهار را با هم و یا اجرا می شود خود را — به طور جداگانه انجام می شود چرا که حرکت آنها در قدم های مختلف — ارائه برخی از مختصر روانی می شکند.

مثل بقیه از شهرستان آنها تا به حال برای آمدن به مقابله با این واقعیت است که زندگی دیگر چگونه آنها آن را برنامه ریزی شده.

کلارک یک لابی دیگر نمی تواند تعقیب کردن قانونگذاران در راهروهای وزارت امور خارجه کنگره اما باید به جای رسیدن به آنها از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی. او قانون مدرسه کلاس های آنلاین نقل مکان کرد و این بار امتحان است تا در هوا.

“من حدس می زنم من فقط احساس قبل از همه گیر من خیلی هوشمندانه بود. من قادر به گرفتن جولای بار تولد در ماه سپتامبر یک مولد جلسه قانونی.’ من حدس می زنم من خندیدن به گذشته خود فکر زندگی ممکن است با توجه به برنامه ریزی,” او گفت:.

هنگامی که آنها کشف آنها انتظار اولین فرزند خود Frey و کلارک مورد بحث که مدارس آنها می تواند ثبت نام کودک خود را در, چگونه به تصویب همراه ارزش های خوب و چه آب و هوا خواهد بود در 50 سال است. در حال حاضر وجود دارد بیشتر نگرانی های فوری.

صحبت کردن در مکان های عمومی, فری سعی شده است که به اعتصاب تعادل بین ارائه استرن هشدارهای گفتن مردم که او انتظار دارد که انطباق کامل با فرماندار اقامت در خانه سفارش و ارائه امیدواریم.

“واقعا وجود دارد هیچ چیز طبیعی در همه چیز در مورد این عادی” فری گفت: در اخیر جلسه شورای. “ما در این و تطبیق در کنار بقیه جهان و بله این طبیعی به شکل, مینیاپولیس, اما آن را تعریف نمی کند ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله