آلاباما کلانترها امتناع از اجرای فرماندار ‘امن تر در خانه’ سفارش


Illustration for article titled Alabama Sheriffs Are Refusing to Enforce Governor’s ‘Safer at Home’ Order

تصویر: رژیم صهیونیستی. کی Ivey اعلام کرد “امن تر در خانه” سفارش در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 28. به میدان می روند 48 (YouTube)

آلاباما کلانترها در پاسخ به دولت در جهت حفظ موسسات مانند شام خوردن در رستوران ها و کلیساها بسته…امتناع از انجام شغل خود را.

تبلیغات

با توجه به AL.comجمهوری خواه کلانترها در چند آلاباما, شهرستان باید گفت که نمی خواهد اجرای رژیم صهیونیستی. کی Ivey را “امن تر در خانه” سفارش که او به عنوان توصیف “فاز اول در آنچه ما امیدواریم که چند مرحله بازگشایی دولت ما است.”

این یک سفارش است که به معنای اجازه می دهد به صورت امن تدریجی بازگشایی کسب و کار و دیگر موسسات در دولت اما برخی از مأموران اجرای قانون بدانند نظم ناعادلانه زیرا در حالی که در سواحل و برخی از رسانه های خرده فروشی در حال حاضر باز شده است تا به کسب و کارهای دیگر مانند شام خوردن در رستوران ها و سالن های زیبایی بسته باقی می ماند و کلیساها نیست که مجاز به برگزاری خدمات.

تبلیغات

“من تا به حال برای رفتن به خارج امروز برای خرید یک هدیه” Lamar County sheriff هال Allred ارسال شده در Facebook یکشنبه. “آن را به طور کامل بسته بندی شده. من می بینم که در آن سواحل در حال کامل در سواحل خلیج فارس و نارنجی ساحل. این بازگشایی تدریجی معنا ندارد. من دستور خود را نمایندگان به اجرای دستورالعمل آن صادر شده است. ما به اندازه کافی هوشمند به استفاده از اقدامات احتیاطی. من حاضر به گفتن y’all چگونه به پرستش و یا ایجاد یک زندگی. این تصمیم من است و معدن به تنهایی.”

Allred است یا feigning جهل و یا درک نمی کند که سوپر مارکت ها مانند Walmart هستند “بسته بندی شده” از آنجا که آنها به فروش ملزومات مانند مواد غذایی و لوازم آرایش. در کلیساها و نشسته و رستوران ها و مردم تمایل به جمع شدن در گروه برای مدت زمان طولانی به عنوان مخالف به خرید آنچه آنها نیاز دارند و در حال حرکت. اما آنچه حتی بیشتر فاحش از Allred را بی توجهی به حقایق و منطق است که نه تنها او را علنا به دلیل خودداری از اجرای قانون اما او میگرداند و معاونان او به انجام همان—و او نه تنها یکی است.

کلانتر علامت ماه Blount County گفت که او دستور داده است تا خود را نمایندگان “به رفتن به کسب و کار و کلیساها و توقف یا نه.”

در روز سه شنبه, Baldwin County Sheriff Huey “Hoss” ماک اعلام کرد که او بیش از حد خواهد شد پیوستن به “من نه کار من به طور کامل” ، ماک گفت که خود صاحبان کسب و کار و شبان نمی تواند جریمه یا بازداشت برای نقض سفارشات. او گفت: مردم در نقض “امن تر در خانه” را صرفا مطلع و آگاه است که خود را از نقض “ممکن است به مرور توسط دیگر صدور مجوز و یا سازمان های نظارتی.”

تبلیغات

برخی از این کلانترها کار در بخش هایی از ایالت آلاباما است که نبوده است به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر اما نیست که در مورد همه آنها. Marshall County Sheriff فیل سیمز گفت: او هیچ نیت “به طور فعال گشت کلیساها” با وجود این واقعیت است که خود را در شهرستان دیده می شود 33 درصد افزایش COVID-19 موارد بیش از 10 روز گذشته.

“من صحبت کردم به چند شبان که به نام من در مورد خدمات کلیسا و آنچه آنها می خواستند به انجام آنچه آنها می تواند یا نمی تواند انجام دهد” سیمز گفت. “اما ما در حال رفتن به درایو و بررسی کلیساها. ما در حال انجام هر یک از آن.

تبلیغات

“اگر کسی رفت و به یک کلیسا و دیدم آنها با داشتن یک سرویس و اجتماعی فاصله من قصد ندارم به سینه یکی از آنها را در صبح روز یکشنبه. من اعتماد مردم Marshall County برای محافظت از خود.”

تلفن همراه شهرستان ثبت 1,216 COVID-19 مورد و 65 مرگ و میر—بالاترین coronavirus اعداد در دولت است. اما موبایل کلانتر سام کوکران گفت که نقض دستور دولت تمایل به “حل و فصل خود را” پس از اجرای قانون صحبت می کند با صاحبان کسب و کار و شبان.

تبلیغات

در پایان روز مأموران اجرای قانون نیست و کارشناسان بهداشت و درمان و نه در یک موقعیت به آنچه درست یا غلط در رابطه با جهانی همه گیر. امتناع خود را برای به اجرا درآوردن این قانون دارای پتانسیل بسیار زیادی برای انجام کنون بیش از آسیب خوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر