Illustration for article titled Barack Obama Surprises 3 Chicago Educators With Video Call for Teacher Appreciation Week

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

که در آن ما می تواند به عنوان یک جامعه بدون ما مربیان? معلمان باید یک کار دشوار و بسیار مهم برای آنها که دریافت نمی کنید تقریبا به اندازه کافی ستایش. رئیس جمهور سابق باراک اوباما انجام بخشی خود را در اصلاح که با ساخت تعجب تماس های ویدئویی به سه شیکاگو عمومی معلمان مدرسه در طول ملی, معلم, قدردانی هفته.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ محدودیتی برای ارادت من دیده ام در معلمان مثل این @ChiPubSchools مربیان” اوباما توییتی همراه با یک مونتاژ ویدئویی از تماس های خود در روز چهارشنبه. “تعهد خود را شکل بهترین نقاط که ما تبدیل شده است. من نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای کار خود را به خصوص به عنوان آنها تغییر درس های آنلاین برای نگه داشتن دانش آموزان در مسیر در طول این بحران است.”

تبلیغات

با توجه به شیکاگو تریبیونسه معلمان بودند که با برکت غیر منتظره مجازی بازديد توسط اوباما Jalayne Bridgeport از Parkside جامعه آکادمی; Daniel Michmerhuizen از بنیتو جوارز جامعه آکادمی; و کتی اونز از tanya warren ابتدایی. اوباما نه تنها توقف سریع “سلام” او درگیر این معلمان با آواز خود را ستایش و درخواست آنها را در مورد تجارب خود را به عنوان مربیان و چه انگیزه آنها را برای حرفه خود را انتخاب کنید.

“من رشد می کنند تا در یکی از بهترین محله و آیا این دو پدر و مادر خانواده تا مدرسه من بود من خروجی.” Bridgeport گفت: “پس من به خودم گفتم” چگونه می تواند من را به کسانی که در واقع به من کمک کرد در حال رشد است؟”

اوباما در آغاز خود را حرفه ای و مشاغل سیاسی در شیکاگو پس از آن او خواهد بود را انتخاب کنید که شهر معلمان به افتخار در چنین دلگرم کننده راه است. هنوز هم تصور کنید که بیدار شدن از خواب در صبح برای مشهور رئیس جمهور سابق ابراز قدردانی و حمایت از همه که شما باید انجام دهید. این مربیان ما تکیه می کنند برای ارائه به افراد جوان با ابزار آنها نیاز به رشد سزاوار است که و بیشتر.

با تشکر از شما آقای رئیس جمهور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله