تولد و کتاب و…شیر لوله? چگونه این افراد مشهور مامان ماندن مشغول در طول اقامت در خانه


Gabrielle Union and Kaavia James Wade, left, Meghan Markle, Jodie Turner-Smith and Ciara

Gabrielle Union و Kaavia جیمز وید, سمت چپ, Meghan Markle, Jodie ترنر-اسمیت و Ciara
عکس: نیلسون بارنارد (گتی ایماژ), Chris Jackson (WPA استخر/گتی ایماژ), گرت Cattermole (گتی ایماژ), فریز هریسون (گتی ایماژ)

اگر خود روز و هفته و ماه را همه تبدیل به یک تاری در این نقطه, شما ممکن است فراموش کرده اند که این یکشنبه روز مادر (اگر چه ما در حفظ و یادآوری شما—تمرکز مرد!). بدون شک این درست است به خصوص برای مادران خود را پس از “stay-در-خانه-مادر” طول می کشد در معنای جدید هنگامی که شما پناه در محل با بچه های خود را برای هفته ها در پایان. فقط درخواست هلی بری که موفق به پیدا کردن زمان برای پیوستن به یک باند کل از دیگر رشته badass نوین گراش (از جمله Zoë Saldana, Rosario Dawson and Thandie Newton) در stuntwoman Zoë Bell را “سگ ماده, رئیس, Challenge” (که شما کاملا باید به تماشای—درست بعد از شما این به عنوان خوانده شده).

تبلیغات

و ما حتی نمی خواهد شروع با تعهد اضافه شده از مدرسه در منزل است که بسیاری از مادران و پدران و غیره.) بر گرفته از اواخر سال به جز به شما یادآوری می کنند که این نیز معلم قدردانی هفتهپس وجود دارد که. در حالی که ما جشن می گیرند سیاه mamas در طول سال ما فکر می کنیم که آنها سزاوار ویژه تجلیل از آنها در این هفته چون ما می دانیم که خانواده عشق ما به پایان می رسد از زمین و انجام تقریبا هر چیزی را به اطمینان حاصل شود که ما در زندگی شاد و سالم زندگی می کند—و ما قدر شما را بیشتر از کلمات همیشه می تواند بیان.

تبلیغات

ما همچنین می دانیم که ما در گذشته خود را عصب.

با که در ذهن ما تصمیم به بررسی کنید در چند مورد علاقه ما, افراد مشهور, سیاه, سکس برای دیدن آنچه که آنها بوده ام تا در قرنطینه و رک و پوست کنده تعداد کمی از آنها در حال قرار دادن بهره وری ما به شرم.

Gabrielle Union

نگاهی به عنوان مثال Gabrielle Union است که نه تنها افزایش چهار بچه با Dwyane Wade در قرنطینه اما در این هفته موفق به آزادی خوش آمدید به حزبیک کتاب که جشن ورود جدید زندگی—بر اساس استقبال از 17-ماه-پیر Kaavia جیمز به اتحادیه خود را زیبا و حاوی خانواده است. اتحادیه پیام ؟ خانواده ها گرد هم می آیند در تمام انواع از راه.

تبلیغات

“مهم نیست که چگونه شما را به خانواده ما خوش آمدید شما و ما شما را دوست دارم. کودک شیرین خوش آمدید به حزب” می نویسد: اتحادیه اروپا با تصاویر توسط Ashley Evans.

تبلیغات

Jodie ترنر-اسمیت

Jodie ترنر-اسمیت است یک نام تجاری جدید مادر تولد اولین دختر با بازیگر همکار جاشوا جکسون در ماه گذشته. اما ملکه & Slim star شناخته شده برای او به ظاهر بی عیب و نقص, همیشه gleaming پوست قهوه ای پیدا کرده است مبتکرانه و فوق العاده آلی—راه برای درمان پس از زايمان آکنه به عنوان هورمون تنظیم مجدد.

تبلیغات

“من اخذ شده است بنابراین بسیاری از نقاط به تازگی (هورمون?),” 33-year-old, انگلیسی, زیبایی, زیر نویس آرایش-رایگان Instagram داستان (h/t صفحه شش). “اما من قرار دادن شیر در آنها شب گذشته و امروز پوست من به نظر می رسد خیلی بهتر است.”

منظور من…هر آنچه شما باید انجام دهید برای نگه داشتن آن نزدیک آماده درخشش رفتن دختر. و بله, ما به یاد بیاورید لودگی به Mowry, دوقلو, در مورد عشق خود را از شیر مادر در سال گذشته و ما آن ایستاده: چرا نوشیدن خواهر خود را شیرزمانی که شما می توانید آن را مستقیما به صورت خود?

تبلیغات

Tia & Tamera Mowry

صحبت از Mowrys جوانترین از Tia Mowry دو فرزند و همسرش, Cory Hardrict دختر قاهره شد و از دو روز گذشته و افتخار مامان جشن با شایستگی گذشته نگر.

تبلیغات

در ضمن, دوقلو, خواهر, Tamera و شوهر آدم Housley همچنین پدر و مادر از دو بوده میزبانی قرنطینه درس های پخت و پز و پدر و مادر مرجع تخصصی on Instagram برای ترویج کانال—از جمله خیلی خوشمزه به دنبال Cinco de Mayo نوبه خود تا.

تبلیغات

Ciara

یکی دیگر از زیبایی های کوچک جشن تولد در قرنطینه (به غیر از من؟), Ciara و راسل ویلسون, دختر, سکس, شاهزاده خانم که جشن بزرگ 3 هفته گذشته با یک کیک که هر شاهزاده خانم دیزنی غش کردن. با یکی دیگر از کمی ویلسون در راه (در این زمان یکی دیگر از شاهزاده برای پیوستن به برادر بزرگ آینده ظاهر) نام شهری در ایتالیا است که بدون شک در دوست داشتن او چند هفته گذشته به عنوان فرزند خانواده است.

تبلیغات

Viola Davis

شما هرگز بیش از حد قدیمی برای جشن تولد و هرگز بیش از حد قدیمی خود را به مامان عزیزم که توسط Viola Davis’ تولد شیرین ادای احترام به او در Instagram در اوایل این هفته.

تبلیغات

“تولدت مبارک عشق من. قلب من است. به همین دلیل من اینجا هستم,” او نوشت. “من زیبا مامان!!! عشق, عشق, عشق شما!!! نمی توانید صبر کنید به آغوش شما بعد از این همه.”

ما نه گریه تو گریه!

تبلیغات

Thandie Newton

Westworld ممکن است به پایان فصل آن, اما همانطور که در بالا ذکر شد, Thandie Newton نگه داشته و عمل رفتن در Zoë Bell, است , رئیس, سگ ماده, چالش (به طور جدی به تماشای آن می آیند و برگشت) که کمک بسیار ویژه شیرین کاری شریک است. نیوتن و 6 ساله پسر بوکر Jombe پارکر donned مطابق ببر لباس های اضافی را به ارمغان بیاورد شدت به خود تگ تیم حذفی.

تبلیغات

سرنا ویلیامز

به طور جدی, ما می تواند به ما لذت زمانی که ما می بینیم سرنا ویلیامز و دختر-bestie الکسیس المپیا Ohanian با هم—خود مامان-دختر پویا خالص است سحر و جادو. مورد در نقطه: بررسی عملکرد ستاره تنیس و دو سال به “من رویایی دارم” از disney’s Tangled.

تبلیغات

می تواند آنها را هر بیشتر شایان ستایش?

تبلیغات

Meghan Markle

ممکن است به احتمال زیاد تبدیل به یک عمده در ماه برای مگان, Duchess of Sussex. گذشته از, روز مادر, سالگرد عروسی خود را می افتد اواسط ماه امروز ممکن است 6 نشانه یک نقطه عطف بزرگ برای او و خانواده جوان به عنوان آن را مورچه Mountbatten ویندزور اولین تولد!

تبلیغات

همیشه خیر این Sussexes با استعداد ما با یک فیلم به ضرب گلوله توسط پدر شاهزاده هری از Meghan خواندن کتاب “اردک! خرگوش!” به پسر بچه خود را. به عنوان گزارش شده توسط @Meghan_Harry_News اکانت در Instagram, لحظه ای دستگیر شد برای یک کمپین مشترک بین Save the Children UK, نجات کودکانو نجات با داستان “را به غذا و منابع یادگیری برای کودکان نهفته این بیماری همه گیر.”

تبلیغات

علاوه بر این, سلطنتی جوان الهام گرفته شده بسیار مورد نیاز هدیه به سیاره ما; همه-زن-تاسیس ساسکس بزرگ, جنگل, کمپیناعلام کرد در جهان روز جهانی کودک در نوامبر سال 2019 ملاقات پیشی گرفته و هدف خود را از کاشت 10,000 درختان توسط مورچه اولین تولد برای نشان دادن حمایت برای او و پدر و مادرش شاهزاده هری و مگان دوک و دوشس Sussex. در واقع این کمپین موفق شد تا هدف مواجه شد 11 بار به عنوان “مردم در حدود 50 کشور و شش قاره اهدا به کاشت درخت موسسات خیریه و یا کاشته شده خود درختان” کمپین می گوید تب و تاب بودن ،

“ما در حال بسته بندی تا پس از یک وحشی و هیجان انگیز اما ما نه توقف ما برای مراقبت از این سیاره و حمایت ما از Sussexes” گفت: co-founder دکتر Busiswa گیبسون است که قابل ملاحظه ای نیز یک اورژانس پزشک در شهر نیویورک است. “ما می دانیم که آن را به یک تعهد دراز مدت به تغییر محیط زیست و تضمین آینده برای مورچه نسل.

تبلیغات

ما امیدواریم که کسانی که با الهام از این کمپین ادامه خواهد داد به تلاش و ایجاد اختلاف در جهان,” او اضافه شده است.

بچه شما تمام تفاوت در جهان ما. روز مادر مبارک!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر