سرینگر: این جامو و کشمیر پلیس در روز پنج شنبه مخفیانه دفن در محل نامعلومی بدن Riyaz Naikoo فرمانده حزب-ul مجاهدین چه کسی کشته شد, در تیراندازی با نیروهای امنیتی در روستای خود را از Baigpora در پولوما منطقه در روز چهارشنبه.

تظاهرات مشخص شده با سنگ-pelting هایش در چندین مکان در کشته های شبه نظامی را در منطقه در روز پنج شنبه. حداقل یک نفر کشته و 19 نفر دیگر زخمی شدند که پلیس آتش گشودند و با استفاده از گلوله تفنگ ساچمه ای و teargas برای قرار دادن یک اعتراض در Baigpora را ایجاد کرد که در آن سابق معلم ریاضی استفاده می شود به زندگی می کنند قبل از پیوستن به داعش در سال 2012.

مرد کشته در عمل پلیس امروز یک غیر نظامی شناخته شده به عنوان جهانگیر یوسف ونی ساکن Uthmula روستا در پولوما منطقه. بیمارستان, منابع گفت: 32 سال ونی آورده بود مرده با زخم گلوله در قفسه سینه و شکم و ساق پا. صدمات در دیگران را به بیمارستان عمدتا در اندام تحتانی منابع گفت.

مقامات توضیح داده شده گفت: این درگیری به عنوان “جزئی” “ناچیز” است و محدود به پولوما و چند جیب دیگر در دره. آنها تعطیل خدمات اینترنت تلفن همراه در سراسر کشمیر همه یکسان است. تلفن خدمات پس بیش از حد محرومیت کسانی که ارائه شده توسط دولتی BSNL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله