ژنو: حداقل 90,000 مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر جهان بر این باور هستند که آلوده شده اند با COVID-19 و احتمالا دو بار است که در میان گزارش ها از ادامه کمبود تجهیزات حفاظتی, شورای بین المللی پرستاران (ICN) در روز چهارشنبه گفت:.

این بیماری کشته شدن بیش از 260 نفر از پرستاران آن در بیانیه ای گفت: اصرار مقامات برای حفظ سوابق دقیق برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس در میان کارکنان و بیماران است.

ژنو مبتنی بر ارتباط گفت: یک ماه پیش که 100 پرستاران مرده بود در این بیماری همه گیر را برانگیخت توسط رمان coronavirus پدید آمده است که در بخش مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

“این رقم برای کارگران بهداشت و درمان عفونت افزایش یافته است از 23,000 به ما فکر می کنم بیش از 90000, اما این است که هنوز هم یک زیر برآورد به دلیل آن است که (پوشش) هر کشور در جهان” هوارد Catton, ICN مدیر ارشد اجرایی به رویترز گفت تلویزیون در آن lakeside دفاتر.

این 90,000 برآورد بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در 30 کشور از ملی پرستاری, انجمن, دولت آمار و ارقام و گزارش های رسانه ها. این ICN نشان دهنده 130 انجمن های ملی و بیش از 20 میلیون ثبت نام پرستاران.

Catton اشاره کرد که 3.5 میلیون نفر از COVID-19 سراسر جهان گزارش شده گفت: “اگر متوسط کارگر بهداشت عفونت نرخ حدود 6 درصد ما فکر می شود که این رقم در سطح جهانی می تواند بیش از 200 ، 000 کارگر بهداشت عفونت امروز.

“رسوایی است که دولت ها نمی سیستماتیک جمع آوری و گزارش گیری روی این اطلاعات. به نظر می رسد به ما به عنوان اگر آنها چشم پوشی است که ما فکر می کنیم کاملا غیر قابل قبول و بیشتر هزینه زندگی” Catton یک انگلیسی اضافه شده است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که هماهنگ کردن واکنش جهانی به همه گیر می گوید که آن 194 عضو هستند ارائه جامع آمار و ارقام در سلامت کارگر عفونت به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با بحران بی سابقه ای.

این که در گذشته گفت: در 11 آوریل که برخی از 22,000 سلامت کارگران به فکر آلوده شده اند.

این ICN گفت: آن را در حال حاضر معتقد است که “تکان دهنده” آمار و ارقام به طور قابل توجهی دست کم گرفتن واقعیت است.

“این شکست به رکورد هر دو عفونت و نرخ مرگ و میر در میان کارکنان بهداشتی درمانی قرار دادن بیشتر پرستاران و بیماران خود را در معرض خطر” در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله