Illustration for article titled Counties With High Proportion of Black People Made Up More Than Half of All Coronavirus Cases and Deaths, Study Finds

عکس: رابین بک (خبرگزاری گتی ایماژ)

بیش از دو ماه گذشته این مخربی coronavirus تا به حال در جوامع آفریقایی آمریکایی شده است به خوبی مستند شده است. اما در سراسر کشور در بخش های بزرگ به دلیل تناقضات در چگونه سلامت داده ها جمع آوری شده است دولت به دولت و در سطح فدرال ما هنوز هم لازم نیست که یک نمایش کامل از نحوه عمیق و یا چگونه گسترده است که تاثیر واقع شده است.

تبلیغات

یک مطالعه جدید انجام شده توسط اپیدیولوژی و پزشک-محققان از شش سازمان و دانشگاه در سراسر کشور از جمله دانشگاه جانز هاپکینز’ بلومبرگ دانشکده بهداشت دانشگاه اموری را رولینز دانشکده بهداشت و دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی به دنبال پر کردن این شکاف.

این مطالعه متمرکز در استان ها بود که بالاتر و پایین تر نسبت ساکنان سیاه. محققان دریافتند که شهرستانهای با نرخ بالا از ساکنان آمریکا شامل 52 درصد از کل تشخیص و 58 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور.

تبلیغات

با وجود این واقعیت است که مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند کمتر از 14 درصد از جمعیت ایالات متحده.

“در مناطق مترو و همچنین مناطق روستایی ما شاهد نامتناسب بالاتر Covid-19 مرگ و میر در درجه اول سیاه شهرستانهای” گریگوری Millett یکی از این مطالعه منجر به محققان گفت: Politico.

این مطالعه با پشتیبانی از محلی و دولتی داده از جمله در میشیگان وویسکانسین و گرجستانکه نشان داد آفریقایی جوامع گرفتن ضربه بسیار سخت تر توسط ویروس از مردم سفید.

در اینجا برخی از قابل توجه ترین takeaways و ملاحظات از مطالعه از طریق سیاسی:

  • نامتناسب سیاه شهرستانهای ویران coronavirus نیز سطح بالایی از اساسی شرایط مزمن از جمله بیماری های قلبی و فشار خون بالا و دیابت
  • استان ها در نظر گرفته شود “نامتناسب سیاه” شامل هر شهرستان است که تا به حال یک جمعیت از 13 درصد و یا بالاتر (آوردن آن را بالاتر از میانگین ملی)
  • 91 درصد از 677 “نامتناسب سیاه” استان ها در جنوب
  • همانطور که در آوریل 12, 283,750 coronavirus موارد دنبال شد در شهرستانهای استان است که تا به حال نسبتا بالا, سیاه, جمعیت و نزدیک به 12,800 مرگ و میر.
  • شهرستان که در آن ساکنان سیاه شد 13 درصد و یا کمتر از جمعیت بود به طور قابل توجهی کاهش عفونت و مرگ و مير در 263,640 coronavirus موارد و 8,886 مرگ و میر.
تبلیغات

این مطالعه هنوز در حال بررسی برای انتشار در مجله پزشکی اما دانشمندان نوشته شده یافته های خود را روز شنبه به امید این اطلاعات می تواند تاثیر تصمیمات سیاسی در سطح فدرال و ایالتی. برخی از ایالت های جنوبی مانند گرجستان و فلوریدا آغاز کرده اند که روند بازگشاییبا وجود این واقعیت است که ایالات متحده هنوز به پهن کردن آن coronavirus منحنی.

محققان همچنین اشاره کرد که موارد واقعی از coronavirus موارد و مرگ و میر می تواند قابل ملاحظه ای بالاتر برای جوامع از چه تعداد آنها را نشان می دهد پس از آمریکایی های آفریقایی تبار که کمتر دسترسی به آزمایشات و مراقبت های پزشکی از کسانی که زندگی در عمدتا سفید محله.

تبلیغات

دکتر پاتریک سالیوان استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری گفته شده سیاسی است که این یافته ها نیاز به مداخلات “مانند با توجه به اضطراری ثبت نام برای قانون مراقبت مقرون به صرفه”—یک پیشنهاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و در ماه مارس—”و در دراز مدت گسترش مدیکید در جنوب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله