COVID-19 قرار می دهد برخی از مینه سوتا بیمارستان های روستایی در حمایت از زندگی

Category: کیمیا | No comments

در آن 3 بعد از ظهر در یک روز هفته و به تازگی بازسازی شده در بیمارستان Grand Marais, Minn., باید وزوز با فعالیت. به طور معمول بیماران می شده اند در انتظار برای دیدن پزشکان و راهروها خواهد مشغول بوده است با تکنسین های پیشرو در بیماران مبتلا به اسکن و آزمایش خون.

اما در این روزهای اخیر — و هر روز برای گذشته هفت هفته — لابی را نسبتا صندلی نشسته خالی به عنوان چند کار کارکنان صبر کنید برای اولین COVID-19 مورد به نشان می دهد تا خود را در شمال شرقی مینه سوتا شهرستان است.

“ما یک بیمار در حال حاضر. من فکر می کنم ما تا به حال دو در اوایل این هفته گفت: Kimber Wraalstad, North Shore, بهداشت, ارشد اجرایی به عنوان او راه می رفت از طریق بیمارستان آرام راهروها. او از دست رفته دیدن کارکنان مراقبت از چهره های آشنا در جامعه کوچک, او گفت:. “این فقط باعث می شود من غمگین به دلیل این است و نه فقط آنچه که ما انجام دهد.”

برای سال های بسیاری از بیمارستان ها در مناطق روستایی آمریکا تا به حال تنگ تر عامل حاشیه از همتایان شهری خود را. فشارهای مالی را تحت فشار قرار دادند بسیاری به ادغام بسیار بزرگتر سلامت سیستم است که می تواند سودآوری کار در سراسر جوامع روستایی. حتی پس از, مرگبار COVID-19 ویروس به چپ خمیازه سوراخ بودجه پس از غیر اضطراری, روشهای تولید درآمد است که قرار شد در انتظار در انتظار یک ویروس مورد افزایش است که هنوز به تحقق در بسیاری از شهرهای کوچک.

در حالی که برخی از امداد رسانی در حال آمدن است بعد از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz امضا منظور در این هفته اجازه می دهد برخی از اعمال جراحی و سایر روش ها برای از سرگیری بیمارستان ها و درمانگاه ها به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت به کسب و کار به طور معمول در هر زمان به زودی و درآمد نمی خواهد به سرعت به گزاف گویی.

“هنوز هم وجود دارد نگرانی زیادی در مورد بودجه گفت:” علامت گذاری جونز, مدیر اجرایی, مینه سوتا, روستایی, انجمن سلامت. “چگونه ما به عقب بر گردیم به سودآور روستایی سیستم بهداشت و درمان است که می توانید در ادامه ما خدمت به بیماران است و در عین حال دیده می شود. آن را باید retooled? … آن را تا به حال بازگشت به آنچه که ما تا به حال قبل از این ؟ من نمی دانم.”

در حالی که بازگشایی برای برخی از اعمال جراحی آغاز خواهد شد به کمک مالی جونز گفت: وجود ترس در میان برخی از کارکنان و مدیران از استفاده بیش از حد از تجهیزات حفاظت فردی و همچنین بیم و هراس در میان برخی از بیماران که ادامه خواهد داد به تاخیر مراحل و معاینات.

در سراسر کشور “بسیاری از بیمارستان های روستایی در حال حاضر بسیار بیمار است. کسانی که زنده ماندن COVID ویروس خواهد بود بیمار زمانی که COVID اثر دیگر در اینجا گفت:” دیو Mosley یک شریک با Washington, DC — بر اساس Guidehouse شرکت مشاوره. اگر چه دولت فدرال است که پله برای کمک به بهداشت و درمان سازمان از جمله گفت: آن را به پوشش هزینه های بیمه COVID بیماران “آنهایی که (بیمارستان) که در حال رفتن به بزرگترین مسائل مالی ممکن است در بیمارستان ها که ندیدم COVID مردم است.”

‘هنوز یک سیم’

در شمال ساحل سلامت در Grand Marais, درآمد کاهش یافته است $500,000 در ماه مارس اولین ماه کامل از کاهش خدمات با توجه به همه گیر.

“ما فقط در مورد 20 میلیون دلار درآمد کل حجم پس از یک نیم میلیون دلار در ماه است که بسیار قابل توجه,” او گفت: از بیمارستان های منطقه می شود که پول مالیات دهندگان.

مدیران در حال حاضر به دنبال در مورد اینکه آیا برخی خدمات باید کمرنگ و حمایت بیشتر مالی از منابع مختلف Wraalstad گفت: با توجه به بیمارستان او را نشسته دو ساعت از آینده نزدیک تسهیلات در مینه سوتا است.

فدرال مراقبت در قانون بودجه پرداخت بیش از $330,000 کمک کرده اند اما “آن را بار خاموش ذهن من, اجازه دهید آن را قرار داده است که راه” او گفت:.

علاوه بر مجوز برای 16 بیمارستان تخت, North Shore, سلامت, سیستم اورژانس و یک آمبولانس 37-تخت خانه سالمندان و مراقبت در منزل برنامه.

آن را دشوار است به کاهش در حال حاضر حداقل نیروی انسانی Wraalstad گفت. در زمان های خاص فقط دو نفر از پرستاران ممکن است در وظیفه.

“شما نمی توانید بگویید یک خانه,” او گفت:. “این سخت است برای انجام مراقبت های اورژانس هنگامی که شما کمتر از آن است.”

دوباره باز به جراحی و روش های دیگر کمک خواهد کرد Wraalstad گفت: اما او امیدوار تر COVID تست از تمام بیماران کمک خواهد کرد که حفظ تجهیزات حفاظت شخصی برای پیش بینی افزایش ویروس.

“این هنوز یک سیم و ما من فکر می کنم در بهداشت و درمان هنوز هم می خواهید به انجام کار درست برای همه” Wraalstad گفت. “ما می خواهیم به مراقبت از بیماران که نیاز دارد در حال حاضر … در همان زمان ما می خواهید به بسیار محتاط و عاقلانه از آنچه که ما ممکن است در آینده نیاز دارند.”

نازک عامل حاشیه

در بسیاری از موارد مینه سوتا بیمارستان ها بخشی از سیستم که پیشنهاد اولویت بالا اما پول-از دست دادن خدمات اجتماعی مانند خانه های پرستاری, آمبولانس, بهداشت روان و سلامت. بیمارستان سود استفاده می شود برای کمک مالی به کسانی که خدمات فوریه سال 2020 گزارش از مینه سوتا انجمن بیمارستان اشاره کرد.

در سال 2018, مینه سوتا, بیمارستان’ ميانه عامل حاشیه بود فقط 1.7% این گزارش نشان داد. و در حالی که عامل حاشیه شهری شده اند روند را, آنها هنوز هم در 2 درصد کمی بالاتر از 1.6% برای بیمارستان های روستایی.

ملی ساکنان زندگی امروز در جوامع روستایی تمایل به یا بسیار پیر یا بسیار جوان با توجه به Guidehouse را 2020 روستایی بیمارستان پایداری شاخص; آن جوامع “اغلب نرخ های بالاتر از بیمه, پزشکی و بیماران مدیکر منجر به بیشتر جبران نشده و جبران مراقبت است.”

اما سوتا بیمارستان های روستایی باید شانس خوبی نسبت به روند ملی است که نشان می دهد بیمارستان های روستایی شده است, بسته شدن برای سال. برخی از مینه سوتا روستایی و بیمارستان برای زنده ماندن با افزایش برخی از خدمات اما برش دیگران است.

“مینه سوتا را کوچکتر و مناطق روستایی امکانات را در واقع انجام یک کار خوب از تلاش برای باقی می ماند مناسب و مرتبط با” دکتر گفت: Rahul Koranne رئیس جمهور از بیمارستان مینه سوتا انجمن. “بخشی از آن شده است در هزینه ساخت برخی بسیار دشوار است تغییرات در خدمات خطوط.”

قبل از همه گیر ضربه یک تجزیه و تحلیل از زنده ماندن مالی از بیمارستان های روستایی در مینه سوتا نشان داد که هشت بیمارستان — 11 درصد بود و در معرض خطر بسته شدن مگر اینکه موقعیت مالی خود را بهبود با توجه به Navigant یک Guidehouse شرکت.

تدریجی شروع

در بزرگ ایتاسکا درمانگاه و بيمارستان در Grand Rapids, این سال آغاز شده و قوی گفت: رئیس اجرایی ژان MacDonell. زمانی که Coronavirus برجسته شد این سازمان از دست داده و حدود 40 درصد از کل درآمد در هر هفته است. اتاق عمل بود و سخت ترین ضربه — با درآمد حذف حدود 95 درصد در یک نقطه MacDonell گفت.

در این هفته او گفت: نزدیک به یک سوم از نیروی کار — 200 از 650 کارکنان — در بیکاری است.

گرفتن برخی از اعمال جراحی برگشت یک “بزرگ امداد” MacDonell گفت. “می خواهیم با این موارد که انتخابی شش هفته پیش که در حال حاضر تبدیل فوری” مانند تومورهای مثانه و سینه و بیوپسی و ناپایدار فتق.

اما بیمارستان ها هنوز هم محدود خواهد شد تجهیزات و لوازم و مایل بیماران.

“این کمی زود به طرح” دراز مدت گفت: Todd کریستنسن Grand ایتاسکا مدیر امور مالی. “من فکر نمی کنم وجود دارد به هیچ وجه یک سیستم بیمارستان در کشور در حال رفتن به خود را عملیاتی بودجه این سال است.”

در سنت الیزابت مرکز پزشکی در Wabasha بیمار درآمد پایین بود حدود 50 درصد در ماه آوریل خبر داد. با 70-80% از مردم آن را در خدمت در مدیکر یا پزشکی, سیستم مورد استفاده برای شکستن حتی ساخته شده و بسیاری از سرمایه خود را بهبود جامعه از طریق کمک های مالی جمهور تام کراولی گفت.

مدیران و کارکنان به امید شروع به انجام چند عمل جراحی آغاز مارس 20.

“ما هیجان زده برای شروع حرکت رو به جلو … آن را به طور تدریجی شروع” کراولی گفت. “آن را به ما برخی از زمان تا ببینید که چگونه همه از این بازی می کند.”

این بیماری همه گیر از سال 2020 ممکن است تغییر آینده بهداشت و درمان کراولی گفت.

“من فکر می کنم که شاید ما شروع به شکستن درب باز کمی که نه هر بیمار را مجبور به مراجعه به درمانگاه در آینده,” او گفت:. ارائه شده در این کشور ایجاد شده خوب زیرساخت های پهنای باند “وجود خواهد داشت بیشتر telehealth. که ممکن است بهتر است برای بیمار و همچنین برای هزینه بهداشت و درمان … ما در حال گرفتن آموزش و پرورش از طریق این فرایند است.”

جونز, دولت بهداشت و درمان روستایی ارتباط گفت: او با اعتماد به نفس ارائه دهندگان خواهد پیدا کردن یک راه برای خدمت به مردم است.

“من نمی دانم اگر آن را تا به حال رفتن به فقط مانند آن بود اما من نمی دانم ما روستایی ارائه دهندگان خود را با نوآوری و ابتکار و خلاقیت خود آنها را به یک محل که در آن ساکنان روستایی در حال خدمت بسیار خوب” جونز گفت. “این همیشه یک تعادل بین سود و جامعه و در جوامع روستایی که جامعه واقعا درایوهای آنچه که ما انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>