ژنو: هواشناسی اندازه گیری کاهش یافت در میان COVID-19 گیر سازمان ملل متحد روز پنجشنبه گفت, هشدار از تاثیر بر روی آب و هوا و پیش بینی آب و هوا و جوی نظارت مورد استفاده برای پیش بینی بلایای طبیعی است.

سازمان جهانی هواشناسی هشدار داد که اندازه گیری های گرفته شده از هواپیما تا به حال به طور چشمگیری کاهش یافته در طول بحران به طور متوسط از 75-80 درصد است.

این WMO گفت: آن هواپیما اطلاعات هواشناسی رله برنامه که با استفاده از سنسور در هیئت مدیره پروازهای تجاری و دیگر هواپیما معمولا تولید بیش از 800,000 با کیفیت بالا مشاهدات در هر روز از جمله از درجه حرارت و سرعت همراه با اطلاعات زمانی.

اما رمان coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 260,000 مردم در سطح جهان گرفته است تلفات سنگین در صنعت هواپیمایی به عنوان مستند اقدامات و محدودیت های مسافرتی مبتنی پرواز در سراسر جهان است.

این آژانس سازمان ملل متحد گفت: برخی از مناطق شد ضربه سخت تر از دیگران با نیمکره جنوبی نشان از دست دادن هواپیما-بر اساس مشاهدات هواشناسی از نزدیک به 90 درصد است.

در همان زمان سطح مبتنی بر مشاهدات آب و هوا نیز کاهش یافته است به خصوص در آفریقا و بخش هایی از آمریکای جنوبی و مرکزی که در آن بسیاری از ایستگاه های در حال اجرا به صورت دستی.

این نگرانی WMO گفت و اشاره کرد که این داده ها معمولا وارد شده با آن جهانی رعایت سیستم حیاتی را فراهم می کند مشاهدات استفاده می شود برای تهیه آب و تجزیه و تحلیل پیش بینی های مشاوره و هشدارهای.

“اثرات تغییر آب و هوا و میزان رشد از آب و هوا-حوادث مرتبط ادامه” WMO رئیس Petteri Taalas در بیانیه ای گفت.

وی با اشاره به طوفان هارولد که در ماه گذشته ترک یک دنباله از تخریب در سراسر چهار اقیانوس آرام جنوبی جزیره ملل و ادعا کرد که بیش از دو ده زندگی می کند.

“رویکرد ما به عنوان کومودو این COVID-19 همه گیر به شمار چالش اضافی” Taalas گفت: تاکید بر آن بود که “ضروری است که دولت توجه خود را به ملی هشدار و آب و هوا مشاهده كرد.”

WMO گفت که خیلی از جهانی مشاهده سیستم با استفاده از ماهواره و زمینی شبکه های بودند یا تا حدی یا به طور کامل خودکار و به همین دلیل انتظار می رود برای ادامه کارکرد “مهم بدون تخریب برای چند هفته”.

اما هشدار داد که اگر همه گیر میکشد و در “از دست رفته تعمیر و نگهداری و تامین کار و از دست رفته redeployments تبدیل خواهد شد و نگرانی از افزایش”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله