ارل توماس است که با داشتن بدترین تولد تا کنون


Illustration for article titled Earl Thomas Is Having the Worst Birthday Ever

عکس: تاد Olszewski (گتی ایماژ)

به جای صرف تولد او پرتاب برف و خوردن کیک شکلاتی, Baltimore Ravens ایمنی ارل توماس برخی از تبیین کنند.

تبلیغات

TMZ, ورزشی , گزارش که در مارس 13, پلیس نامیده می شدند به یک خانه در Austin, تگزاس, در حدود 3:41 a. m. به محض ورود خود را, آنها کشف “سیاه و سفید زن با پوشیدن یک ژاکت نارنجی با یک چاقو در دست او تعقیب یک shirtless سیاه نر با یک هفت تیر در دست خود را در اطراف یک وسیله نقلیه است.”

در سوال خواهد بود توماس’, همسرم, نینا اما خود را به برخی از پاپ کورن یا چیزی چون داستان می شود و حتی crazier این از وجود دارد.

تبلیغات

با توجه به دادگاه اسناد بازیابی شده توسط TMZ نینا و ارل بدست کرده بود به بحث در مورد ارل نوشیدن; و بعد از ست ارل برادر آمد به انتخاب ارل تا نینا رو nosey و بررسی ارل Snapchat برای دیدن آنچه که آنها شد تا به. او سپس کشف یک ویدیو از ارل هو با زن دیگری بلافاصله فعال می شود “نه این Nigga نیست” حالت و ردیابی او را به نزدیک Airbnb که در آن او را کشف ست و شوهرش در رختخواب هم با “زنان دیگر است.”

احتمالا جوش با خشم او سپس از جیبش یک 9mm Beretta قرار داده و آن را به ارل سر در سفارش به “ترساندن او.” اما نادانسته به او وجود دارد یک گلوله در اتاق وجود او امید بستن به حذف این مجله قبل از رویارویی خود را.

این زمانی است که همه hell broke loose.

با تشکر از تلفن همراه فیلم گرفته شده توسط یکی از زنان که ارل تا به حال هیچ کسب و کار در حال ته قنداق تفنگ بزرگ, برهنه با پلیس شواهد نینا بارها و بارها قابل توجه ارل در بینی او اقدام به گریبان تفنگ دور از همسر خود. نینا همچنین آن را یک نقطه به موج تفنگ در ادعایی معشوقه و فریاد زدن “من چیزی برای همه شما هس!” در حالی که یکی از نینا homegirls که او با او به ارمغان آورد به مقابله با ارل بود “به شدت نوسانی” چاقو در درگیری.

تبلیغات

من نمی تواند به تنها کسی که فکر می کند این یکی بد کلاه گیس دور از صدایی مانند یک Tyler Perry دانلود فیلم.

خوشبختانه کولر سران غالب در آن زمان بود و هیچ کس اما ارل غرور درگذشت اما پلیس تصمیم به دستگیری نینا و دو homegirls در دو ظاهرا به دلیل آن را غیر قانونی به ضرب و شتم شوهر خود را و پرتاب یک تفنگ را در چهره اش.

تبلیغات

و به نوعی این همه مخفی نگه داشته تا به امروز…که فقط اتفاق می افتد به ارل تولد.

نینا بود به اتهام سرقت از یک اقامت به قصد ارتکاب تشدید حمله با سلاح مرگبار, خشونت خانوادگی و نیز برخورد با اورژانس های محافظ جهت است که نیاز به او را به ماندن در این جهنم به دور از ارل و گفته معشوقه(es). او پس از پیوند می خورند در حالی که ارل نیست در صورت هر گونه اتهام.

تبلیغات

به سهم خود کلاغ که باید یک سیاست تحمل صفر در رابطه به خشونت پس از آن کل Ray برنج افتضاحبه نظر می رسد در نظر گرفتن صبر کنید و ببینید رویکرد است.

“ما آگاه شد از این وضعیت زمانی که ما به عنوان خوانده شده و آن را دیدم در گزارش اواخر شب گذشته و اوایل صبح امروز” تیم در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

هفت-زمان Pro کاسه در زمان به Instagram روز چهارشنبه برای رسیدگی به این موضوع در یک پس-حذف پست.

تبلیغات

“این واقعا نیست کسی کسب و کار. آن را به من html کد خاموش که آن را کردم اما آن را به جهان ما در امروز زندگی می کنند,” او گفت:. “چیزهای شبیه به این اتفاق می افتد داداش…ما در تلاش برای زندگی بهترین زندگی ما می تواند احتمالا اما گاهی اوقات آن را به عنوان برنامه ریزی شده. فقط دعا کنید برای ما که ما از طریق این مسائل است.”

تبلیغات

با توجه به ارل ندارد به نظر می رسد متجاوز در این مثال من انتظار کلاغ برای حفظ خدمات خود را. اما آنها باید انتخاب به او قطع آنها را وحشتناک $25 میلیون کلاه رسید.

ما شما را به روز رسانی به عنوان این داستان را توسعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر