ویساکاپاتنام: در یک صبح از وحشت در این شهر بندری در آندرا پرادش حداقل هشت نفر کشته و بیش از 1000 شده اند در بیمارستان بستری و پس از یک کشنده و گاز و تصور می شود استایرن, فرار از دو تانک در یک کارخانه مواد شیمیایی.

بیشتر Vizag Municipal Corporation (GVMC) کمیسر G Srijana تایید 8 مرگ و میر و گفت: عمومی هشدار صادر شده است هشدار مردم به ماندن در خانه و پوشش خود بینی و چشم را با یک پارچه مرطوب.

مقامات گفت: مرگ و میر خواهد شد به احتمال زیاد به افزایش است.

یک افسر پلیس محلی گفت: به عنوان گزارش شده توسط AFP که نشت گاز در محل از دو 5,000-تن تانک بود که سمت چپ به تنهایی و با توجه به کروناویروس مستند از اواخر مارس

فیلم در کانال های تلویزیونی نشان داد مردم از جمله زنان و کودکان در حال سقوط در خیابان. “ما می توانیم تایید حداقل پنج مرگ و میر در حال حاضر. بیشتر خواهد شد در اواخر” Bernhardt Rani, دستیار کمیسر پلیس گفت:.

B K Naik, یک بیمارستان هماهنگ کننده گفت: حداقل 1000 نفر فرستاده شده بود به بیمارستان متفاوت است. از آن می ترسید شد بسیاری از دیگران ممکن است ناخودآگاه در خانه های خود را به عنوان آن را هنوز هم صبح زود هنگامی که نشت گاز صورت گرفت.

“ما مقامات در حال بررسی (در خانه) نیز هست. ما در حال کار برای به دست آوردن مردم به بیمارستان. آنها نیاز به اکسیژن و هوای تازه” خبرگزاری فرانسه به نقل از او عنوان کرد و گفت.

این گیاه که توسط LG پلیمر واقع در حومه ویساکاپاتنام یک تراکم شهری از پنج میلیون نفر است.

Swaroopa Rani گفت: نشت گاز به دلیل یک واکنش شیمیایی است که تولید گرما در دو تانک. او گفت: روستاییان محلی مطرح زنگ حدود 3:30 ق. ظ گفته شد از بوی گاز در هوا.

“ما رسیده وجود دارد بلافاصله. یکی می تواند احساس گاز در هوا و ممکن بود برای هر یک از ما به اقامت وجود دارد برای بیش از چند دقیقه” خبرگزاری فرانسه به نقل از Swaroopa Rani عنوان کرد و گفت.

این حادثه منجر به ترس و وحشت در میان مردم محلی در شعاع 3 متر در اطراف گیاه با بسیاری از مردم دیده می شود دروغ ناخودآگاه در جاده ها. دیگران بودند که با داشتن مشکلات تنفسی و شکایت از خارش در بدن خود و چشم درد.

محلی گزارش گفت: مردم با عجله به Meghadrigadda مخزن آب برای شستن خود را. فیلم های تلویزیون نشان داد مردم کاهش یافت در پیاده رو. موتورسیکلت بودند در سمت چپ در وسط جاده به عنوان اینکه مردم تا به حال فقط کاهش یافته است ،

هند شاهد در دسامبر سال 1984 یکی از بدترین حوادث صنعتی در تاریخ زمانی که گاز به بیرون درز از یک آفت کش بوته در بوپال.

این GVMC گفت: آن مقامات در حال تلاش برای کاهش تاثیر نشت گاز با اسپری آب و سیستم آدرس عمومی استفاده می شود به درخواست مردم برای استفاده از ماسک است.

وزیر Y S Jagan موهان ردی خواسته است مقامات منطقه را در هر مرحله ممکن است به صرفه جویی در زندگی می کند و اوضاع را تحت کنترل است.

LG پلیمر یک شرکت کره جنوبی که باعث می شود پلی استایرن و پلی استایرن منبسط چند منظوره پلاستیکی مورد استفاده برای ایجاد یک طیف گسترده ای از محصولات مصرفی مانند اسباب بازی و لوازم. آن شده است در عمل از سال 1961.

مدیر سابق هومی Bhabha سرطان بیمارستان و مرکز تحقیقات Dr D Raghunatha رائو گفت استایرن است که در درجه اول مورد استفاده در تولید پلی استایرن پلاستیک و رزین. اگر در معرض گاز و نتایج آن را در غشای مخاطی و سوزش چشم و دستگاه گوارش اثر است.

مزمن (طولانی مدت) قرار گرفتن در معرض استایرن در انسان نتایج جستجو در بد اثر بر سیستم عصبی مرکزی باعث سردرد و خستگی و ضعف و افسردگی CNS اختلال شنوایی و نوروپاتی محیطی.

مطالعات انسانی شده اند مجمل در باروری و رشد و نمو
اثرات استایرن; مطالعات مختلف گزارش نشده افزایش رشد و نمو اثر در زنانی که مشغول به کار در صنعت پلاستیک در حالی که افزایش فراوانی سقط جنین خود به خودی و کاهش فرکانس از تولد گزارش شده در مطالعه دیگری. چند مطالعات اپيدميولوژيک نشان می دهد ممکن است ارتباط بین استایرن و قرار گرفتن در معرض افزایش خطر ابتلا به لوسمی و لنفوم.

با این حال شواهدی در دست است که بی نتیجه با توجه به عوامل مداخله گر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de