سرینگر: Riyaz Naikoo این حزب-ul-مجاهدین مبارز که کشته شدن در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در پولوما است که ادعا به عنوان یک دیدنی feat توسط نیروهای امنیتی شد در میان 10 most wanted مردان در کشمیر.

35 ساله معلم ریاضی است که پیوست های شبه نظامی در رتبه در سال 2012 Naikoo به سرعت افزایش یافت به Hizbul مجاهدین را “عملیاتی فرمانده’ پس از وقت Zakir موسی ترک لباس به شکل جداگانه در لباس یک زن و شوهر از سال پیش. موسی جایگزین Burhan مظفر ونی در آن نقش.

در جامو و کشمیر پلیس گفت: برخورد که منجر به کشته شدن Riyaz Naikoo صورت گرفت در روستای مادری خود Baigpora. ارتش را 55 Rashtriya تفنگ جامو و کشمیر پلیس ضد شورش عملیات ویژه گروه (SOG) و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) در زمان بخشی در عملیات آغاز شده است که سه شنبه شب.

Naikoo بود در ماه ژوئن سال گذشته به عنوان یکی از ده ” تحت تعقیب تروریستها توسط اتحادیه وزارت. آن را به خود اختصاص ضد شورش در شبکه J&K “رئیس وظیفه” برای از بین بردن او را در اسرع وقت رفع پاداش تومان. 12 لاخ بر روی سر خود را.

صفحه اصلی وزارت منابع گفته بود لیست ده “تحت تعقیب” آماده شد و بر اساس ورودی از J&K پلیس, ارتش, CRPF و مرکزی دیگر نیروهای مسلح و اطلاعاتی مختلف سازمان.

شش در لیست متعلق به حزب مجاهدین دو به جیش-e-محمد (JeM) و هر یک به لشکر طیبه (اجازه) و Al-Badr, مجاهدین, منابع گفته بود.

Riyaz احمد Naikoo نام مستعار محمد بن قاسم یکی از شش حزب در لیست تعقیب. به گزارش آژانس خبری PTI Naikoo اول ‘خاطرات روزانه’ ورود در سوابق پلیس در Awantipora در پولوما منطقه قدمت آن به 6 ژوئن 2012 پس از دو هفته او ناپدید شده بود از خانه اش در Baigpora ایجاد کرد.

عامل تحت نام مستعار زبیر او در ابتدا جایگزین Zakri موسی به عنوان حزب منطقه فرمانده پولوما منطقه. او به زودی قرار داده شده در دسته A++ نظامیان لیست توسط نیروهای امنیتی است.

طبق J&K پلیس او یک دستیار نزدیک از Burhan ونی تا رهبر شبه نظامیان را قتل در ماه جولای سال 2016 که موجب گسترده مشکل در کشمیر. زمانی که Burhan ونی جانشین Zakir موسی پناهنده از حزب به شکل جداگانه و برگ به نام انصار Gazwat-Ul-Hind (القاعده را شاخه ای در هند) Naikoo در زمان فرماندهی این حزب در J&K. Zakir موسی خودش کشته شد در درگیری با نیروهای امنیتی در منطقه مرکزی از پولوما در ماه مارس سال گذشته است.

J&K پلیس گفت: Naikoo مسئول “احیای” از حزب پس از آن متحمل خسارات سنگین به دست نیروهای امنیتی.

Naikoo خواهد اغلب سعی می کنید برای رسیدن به مردم و دیگر شبه نظامیان از طریق صوتی و پیام های ویدئویی در رسانه های اجتماعی. در یکی از این پیام او شانه ای بالا انداخت مرکز abrogating مقاله 370 و bifurcating J&K به دو سرزمین های اتحادیه در ماه اوت سال گذشته به عنوان “بی ربط به ما” و قول داد به ادامه “مبارزه مسلحانه برای آزادی و نجات ملی”.

خدمات اینترنت تلفن همراه جامعی شد و نیروهای لباس شخصی شروع به اجرای مقررات منع رفت و آمد مانند محدودیت در شهرهای بزرگ از دره از جمله سرینگر پایتخت تابستانی روز چهارشنبه در میان گزارش که Naikoo شده بود به دام افتاده در یکی از سه برخورد که مواج بین شبه نظامیان جدایی طلب و نیروهای امنیتی در پولوما منطقه پس از سه شنبه شب. پس از تایید Naikoo مرگ تمام خدمات تلفن همراه قطع نظر از کسانی که ارائه شده توسط BSNL نیز به حالت تعلیق درآمد. مقامات در اینجا گفت که این مراحل را گرفته بودند “به عنوان یک اقدام احتیاطی.”

گزارش ریختن در اینجا گفت که درگیری میان جمعیت خشمگین از عمدتا جوانان رخ داده در مکان های مختلف در سراسر دره به عنوان کلمه مورد Naikoo کشتن گسترش یافته است. مقامات پلیس نامیده می شوند این درگیری به عنوان ‘minor’ گفت: اقدام موجه تحت قانون گرفته شده در هر محل برای بازگرداندن صلح است.

PTI می افزاید:

این bespectacled Riyaz Naikoo یک انزواطلب که به ندرت مورد اعتماد هر کسی در درون خود ساز و برگ به گفته یک افسر ارشد پلیس. او یک تکنولوژی زرنگ و دانا مبارز که هرگز چپ الکترونیکی نوین و نگه داشته و دور از محل موردتوجه وتماشای عموم و مجاز دیگر داعش را در مرکز صحنه.

پسر یک کشاورز Naikoo به اتمام فارغ التحصیلی خود را از دولت مدرک دانشگاهی در پولوما و شروع به تدریس ریاضیات در یک مدرسه خصوصی. انتقال خود را به ستیزه جویی در آمد خود را در طول بازداشت توسط نیروهای امنیتی در ناآرامی های سال 2010. آن دو سال قبل از او منتشر شد در سال 2012.

او یک مرد تغییر پس از آزادی و در هفته سوم مارس 2012 او خانه را ترک کرد و هرگز به بازگشت تا قتل او وجود دارد سه شنبه.

او به ضرب گلوله به شهرت در سال 2016 زمانی که او ساخته شده چشمگیر ظاهر در تشییع جنازه یک تروریست در Shopian حمل تفنگ های کلاشینکوف. وجود او شلیک چندین عکس در هوا و در نتیجه شروع یک روند از دادن اسلحه سلام به شبه نظامیانی که کشته شدند در برخورد با نیروهای امنیتی.

Naikoo به لحظات اضطراب به پلیس در سپتامبر 2018 هنگامی که او را برداشت تا 11 بستگان از افسران پلیس پس از پدرش بازداشت شده توسط پلیس. او پس از آن منتشر شد و بنابراین شد گروگان ترک مقامات پلیس قرمز رو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله