گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ: من کاملا خراب بازگشایی دولت رو به رشد شیوع تاکید بر منابع


Illustration for article titled Georgia Gov. Brian Kemp: I Totally Messed Up Reopening the State, Growing Outbreak Is Stressing Resources

عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

بدنام دزد و گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ—که با موفقیت به سرقت برده باشند از امریکا عزیزم و احتمالا جو بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب استیسی آبرامز—شنبه هشدار داد که او ممکن است احمقتر از رئيس جمهور است.

تبلیغات

به یاد داشته باشید آن کمپ که راه می رفت به یک تریبون در مقابل خدا و errbody و گفت: در آوریل—مه!—که او فقط یاد گرفته که coronavirus گسترش می تواند توسط افراد با علائم. آتلانتا نیست فقط از برخی از بزرگترین رپرهای آن را نیز به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نه مایل از فرماندار عمارت. و آن کمپ که زد در اینجا سطل الاغ داغ برای بازگشایی دولت خود را با وجود گزارش که آخرین چیزی که گرجستان باید انجام دهند این است که بلند کردن یک پناهگاه در محل سفارش هنگامی که coronavirus موارد و مرگ و میر شد و هنوز هم در حال افزایش است در دولت. و آن کمپ که هدفمند جامعه سیاه و سفید با باز کردن ناخن سالن باربر مغازه ها و سالن مو, دانستن است که آن را لعنت نزدیکی غیر ممکن است برای مردم را به رفتن در اطراف خانه خود را به دنبال مانند werewolves.

سردبیر Genetta Adams: Stephen ما نمی توانیم کمپ هدفمند سیاه مردمی با شروع با این اماکن است.

تبلیغات

من: آیا شما می دانید که B. A. P. S. شد یک فیلم مستند در مورد دو گرجستان پیشخدمت?

GA: چی ؟ که نبود یک سند….

من: خوب بعد!

همچنین در روز سه شنبه—و من paraphrasing کمی در اینجا—آن کمپ که در بیرون آمد و گفت: من کاملا یک ادم سفیه و احمق و در حال حاضر چون من باز دولت بیش از حد به زودی و در معرض مردم به coronavirus شمال شرقی گرجستان تاکید بر منابع چون من کاملا یک ادم سفیه و احمق!

“آنها که تاکید بسیار سخت وجود دارد در حال حاضر” کمپ گفت: در حالی که بازدید از موقت پزشکی غلاف در آلبانی “یکی از دولت اولین و بدترین نقاط داغ برای COVID-19,” WABE گزارش. لازم به ذکر است که Ga. است 73.5 درصد سیاه و سفید.

WABE گزارش می دهد که برخی از 30,000 گرجی آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت و برخی از 1300 فوت کرده اند.

تبلیغات

“گینسویل یک شهرستان در حدود 50 مایلی شمال شرقی آتلانتا که مترادف با گرجستان بزرگ صنعت مرغداری است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از ایالت آسیب دیده ترین مناطق” WABE گزارش.

در حالی که کمپ اعتراف نمی, آن, اضطراب او به بازگشایی دولت برای دلجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن. مانند یک IG “مدل” یا یک شاه شیطانی مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم رشد را دوست دارد و هدیه و ستایش و کمپ زد در اینجا مانند ادم سفیه و احمق او در تلاش است برای نشان دادن تهمت است که او خوب بود lapdog. کمپ شرکت خط است و مدعی است که خود را بازگشایی گرجستان شد و با حمایت کارشناسان و داده است که او باید بدست از جناح راست, انتشار, با توجه به این که تمام دانشمندان معتبر هشدار داد در برابر بازگشایی دولت است.

تبلیغات

و در حال حاضر بخش هایی از دولت در حال تاخت و تاز کردن با افرادی که مایل به دریافت تست شده است که منجر به نتایج backlogged.

از WABE:

اگر چه وجود داشته است یک روز که در مجموع بيشتر از تعداد کل آزمایش گزارش شده در هر روز در گرجستان است به طور متوسط بین از 7000 و 8000 یک روز در هفته گذشته. که تقریبا دو برابر آنچه دولت شد به طور متوسط زمانی که کمپ خود را آغاز فشار به گسترش تست. دولت رسیده عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey هدف اعلام شده از 200,000 کل آزمون است.

اما تلاش برای گسترش آزمایش در حال نشان دادن فشار با موبایل تست سایت متوقف شده و این هفته به دلیل مشکلات با جریان اطلاعات و گزارش نتایج به کسانی که تست شده است.

دکتر فیلیپ Coule, افسر ارشد پزشکی از آگوستا بهداشت دانشگاه گفت: کامل تلفن همراه تست شد و بعید به سر تا پنج شنبه. او گفت: حدود 2000 نتایج آزمون — حدود دو روز ارزش دارد backlogged.

تبلیغات

بله آنها در حال کار برای دریافت تست به سرعت اما این می تواند اجتناب شده بود کمپ باز نمی شود دولت تا به زودی. در حالی که هیچ کس نمی داند که, و یا اگر این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید یک چیز شفاف است: رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ است یک ادم سفیه و احمق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر