TIDAL logo

جزر و لوگو
تصویر: جزر و مدی (YouTube )

بسیاری از ما نمی دانند ممکن است امتیاز از شهرت و یا ثروت, اما وجود دارد برخی از امتیاز داشتن جزر و مدی , اشتراک, به خصوص اگر شما یک فن از Jay-Z و Beyoncé. زمانی که هر کدام از این دو قطره پروژه جزر و مد به طور معمول می شود در اولین بازی نرد و مشترکین با خوشحالی افراط در حالی که بقیه از ما تقلا به ثبت نام برای محاکمه آزاد.

تبلیغات

فرار از ایمیل برای ثبت نام جزر و مدی آزمایشی رایگان? اگر شما یک T-Mobile مشتری شما در شانس homie.

به عنوان ما تنظیم و انطباق با خود ما-انزوا زندگی ما قطعا مصرف بیشتر مطالب که شامل موسیقی. پس جزر و مدی با همکاری T-Mobile به مشتریان ارائه سه ماه رایگان از جزر و مدی حق بیمه به عنوان بخشی از ارائه دهنده تلفن همراه T-Mobile در سه شنبه شروع مارس 19. به علاوه, Jay-Z, H. E. R., Lil Wayne, Meek Mill, Kelly Rowland, Lil Uzi Vert, Tinashe, عبارت جستجو و بیشتر ارائه خواهد شد به طور انحصاری سرپرستی لیست پخش از طریق T-Mobile در سه شنبه برنامه.

تبلیغات

در اینجا deets, در T-Mobile آزادی مطبوعات:

با جزر و مد, حق عضویت, دوستداران موسیقی خواهد دسترسی نامحدود به جزر و طیف متنوعی از محتوا از جمله بیش از 60 میلیون آهنگ در تمام ژانرهای 250,000 موسیقی فیلم هنرمند-سرپرستی, لیست پخش, پشت صحنه مستند کنسرت زنده فیلم اصلی نشان می دهد و بیشتر. جزر و مد ایجاد لیست های پخش شخصی شامل موسیقی از هنرمندان مورد علاقه خود را و الهام بخش جدید کشف موسیقی. و با جزر و مد, T-Mobile مشتریان می توانید لذت بردن از سرپرستی تصویری مخلوط جریان به دستگاه خود را o’choice.

به علاوه سازمان ملل متحد حامل مشتریان تنها با دسترسی به سرپرستی لیست پخش از هنرمندان از جمله JAY-Z, H. E. R. (ویژه دختران با گیتار پخش), Lil Wayne, Meek Mill, Kelly Rowland, Lil Uzi Vert, Tinashe, عبارت جستجو و بیشتر در 19 ماه مه! به مربا به این منحصر به فرد لیست پخش فقط سر به T-Mobile در سه شنبه برنامه شروع سهشنبه, مارس 19.

به نمره سه ماه رایگان جزر و مدی حق بیمه (صرفه جویی در مشتریان تقریبا 30 دلار) T-Mobile مشتریان می توانید سر به T-Mobile در سه شنبه برنامه برای نجات ارائه در هر زمان ممکن است بین 19 مارس 27 و گرو در اوردن آن را با 2 ژوئن. پس از سه ماه اشتراک به طور خودکار تجدید برای $9.99+ یک ماه مگر اینکه شما لغو قبل از پایان سه ماه به دادگاه.

T-Mobile نیز ارائه سرگرمی های دیگر قدرت پردازش به عنوان بخشی از آن شنبه تبلیغی از جمله توانایی برای اجاره یک تعریف استاندارد برای $2 در FandangoNOW.comشروع ممکن است 12.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پیشنهاد ویژه و دیگر T-موبایل روز سه شنبه معاملات سر به t-mobile.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله