این یکشنبه روز مادر و با جهانی همه گیر نگه داشتن ما را از هم جدا ما هنوز هم باید جشن هفتمe بعد برای آنچه در آن است—به لطف این است که ما که هستیم. بدیهی است که مادران باید نیست بیولوژیکی شاید شما تا به حال عمه یا شکل زن در زندگی خود را که به شما عشق است. در هر صورت شما احتمالا باید پیش بروید و او یک هدیه است. سردبیران اینجا در موجودی قرار دادن یک هدیه کوچک راهنمای با هم به مادر خود را سرخ و لبخند حتی در FaceTime. در اینجا چیزی است که ما توصیه می کنیم:


La Vie en Rose | $102 | UrbanStems | کد تبلیغی KinjaMomsDay

La Vie en Rose | $102 | UrbanStems | Promo code KinjaMomsDay

La Vie en Rose | $102 | UrbanStems | کد تبلیغی KinjaMomsDay
تصویر: شهری ناشی

تبلیغات

گیب کریمحتوا و استراتژی مدیریت

هر چند این صدا ممکن است کلیشه, شما نمی توانید به اشتباه با گل رز. در La Vie en Rose بسته نرم افزاری از UrbanStems دو برابر به عنوان یک مراقبت از خود کیت برای هر مادر و رفتن را از طریق اضطراب جدایی در حال حاضر (من می دانم, من, ما, متن, هر روز). در بسته گنجانده شده است یک دسته گل از گل رز ruscus اسپری گل رز و گل راعی توت غوطه ور در یک گلدان سرامیکی. محصور در یک راحت سفر کیسه تازه رز آبرسانی عمیق پوست صورت و تونر را حفظ خواهد کرد شما مادر جوان به دنبال به خوبی به او 20s.

بخشی از UrbanStems’ بهار مجموعه, La Vie en Rose بسته نرم افزاری است که هدیه ای مناسب برای شراب مادران که در حال حاضر یک سنگین پشت کاتالوگ مشروب الکلی (و جفت شدن کامل برای کسانی که می تواند با استفاده از بیشتر). چرا که همه چیز در UrbanStems 15 ٪ off برای مدت زمان محدود با استفاده از منحصر به فرد ما promo code KinjaMomsDayآن را به ارزش خرید در اطراف برای اضافی رفتار بیش از حد. شما می توانید اضافه کردن شکلات یا آناناس gummies به مخلوط. شاید شما باید مطالعه کردن انتخاب گسترده تر از گل, succulents و جعبه های هدیه در روز مادر نمای.

تبلیغات

در حالی که محموله از UrbanStems ممکن است با تاخیر تا بعد از روز مادر شما همیشه می توانید سفارش دیرهنگام هدیه در حال حاضر و اجازه دهید او را می دانم که آن را در راه است. من نسبتا خاص او را هنوز هم شما را دوست دارم.

iRobot Roomba 675 | $219 | آمازون

گیب کریمحتوا و استراتژی مدیریت

همه مادران شایسته یک استراحت از تمیز کردن و صادقانه شما انجام بیش از حد. در این هفته شما می توانید مادر خود را یک Roomba برای قیمت یک Eufy. این 600 سری مدل بدست نمرات بالا از اعتماد داوران حاضر برای بهره وری آن در برداشتن خاک و خرده و برای آن repairability بیش از حد. iRobot این شرکت در پشت خودمختار Roomba جاروبرقی احترام است به صورت مداوم آن در دسترس بودن قطعات یدکی—از جمله باتری های یون لیتیوم و کامل در کیت دوباره پر کردن. که در راه شما هرگز به نگرانی در مورد گرفتن یک خطر غیر قابل اعتماد فروشنده وقتی که آن زمان برای مادر خود را برای احیای او Roomba (و یا شما را به انجام آن برای او!).

این Roomba 675 ضربه آن به نزدیک ترین رقیب از نظر قیمت گذاری و محبوبیت این Eufy RoboVac 11S از Anker چون آن دو برس رول به رخ کشیدن جامع تر و تمیز. که گفت: لازم نیست در انتظار Roomba S9+ عملکرد به عنوان آن را فاقد هوشمند, نقشه برداری تکنولوژی به درستی یاد اتاق در سراسر خانه. به عنوان طولانی به عنوان مادر خود را نمی ذهن تخلیه زباله دانی های iRobot 675 خواهد شد صرفه جویی در زمان است که می تواند در غیر این صورت صرف در پربارتر مسائل—مانند ابتلا به آخرین قسمت از Vanderpump قوانین و یا شما می دانید خواندن و روزنامه نگاری. و اگر او نیاز به یک دست با تصفیوی همیشه وجود دارد iRobot Braava جت M6.

تبلیغات

شياتسو ماساژ کامل بدن ماساژور | $63 | آمازون

تبلیغات

Quentyn Kennemerدانشیار ویرایشگر

اکثر مادران در حال کارگران سخت است. آنها صرف چند سال اول پاک خود و دو دهه آینده حفاظت و ارائه آن است. برخی از آرامش من بعد از یک تغییر طولانی است که به حق در بالای هر کار مامان مشروب قبل از خواب و یک خانه خوب ماساژ تنها افزایش است. مگر اینکه پدر و برخی از استعداد دست و یا او را دقیقا نمی سقوط در عشق با تماس خود را به عنوان یک شخصی masseur—او را دوست دارم یک ماساژور شياتسو. این چیزهایی که در اطراف بدن خود را در هر آنچه که عجیب و غریب شکنج او خواسته برای رسیدن به آن گره مناطق او حتی نمی دانند وجود داشته است.

فراموش نکنید Kindles و iPads به خصوص اگر او و اعتبار کسب و کار کاردانی به یادگیری تمام این متجدد به gizmos. من مادر یکی از این آخرین روز مادر و او نمی تواند قرار دادن چیزی را. او آن را طول می کشد و یک سفر به ابر نه برای 15 دقیقه در حالی که ابتلا به اخبار. این مدل دارای هشت ورز گره همه از آن سرچشمه مادون قرمز حرارتی برای کمک به حل و فصل آن دسته از عضلات. وجود دارد سه سطح مختلف از لرزش و پس از آن سعی خودم را می توانم به شما بگویم این هیچ بهار مرغ. آن حفاری های عمیق به عشق این دسته با سهولت و تنش می افتد مانند مناقصه ها و مزایده دنده گوشت از استخوان.

تبلیغات

آمازون اکو نشان می دهد 8 | 80 دلار | آمازون

تبلیغات

Quentyn Kennemerدانشیار ویرایشگر

شما می دانید زمانی که مادر لگد شما را از خانه و گفت: شما را به زندگی می کنند زندگی خود را, او به شما اجازه تماس با او فقط یک بار در هر چند ماه. اگر شما زندگی می کنند و دور و شما می تواند ایستادن به صرف زمان بیشتری را در شرکت او گرفتن یک زن و شوهر آمازون اکو نشان می دهد صفحه نمایش و ارسال یکی به او. و بله, شما مجبور به استفاده از آن—که بخشی از هدیه احمقانه است. با یک دوربین و چهار far-field میکروفون است که می تواند همه غیر فعال می شود شما قادر خواهید بود به جای تماس های تصویری با گفتن “الکسا تماس مادر.”

تبلیغات

زیبایی این هدیه ای است که آن را مفید و حتی زمانی که شما در واجب معاینه تماس بگیرید. با الکسا شما می توانید صدای دسترسی به هزاران نفر از مهارت های است که می تواند همه چیز را از خواندن آب و هوا برای کنترل خانه هوشمند. بر خلاف دیگر اکو دستگاه اکو نشان می دهد صفحه نمایش را قادر می سازد تا محتوای بصری و بازخورد. شما می توانید آن را در آشپزخانه و جلو سالم بدون افشای آن را به خود سالمونلا زده و پس از آن پرتاب در چند مادر, قسمت های دوران دبستان. (آیا نمی شود شرمنده. من دوست دارم , نوجوانان و مادربیش از حد.) مطمئن شوید که به در نظر گرفتن اکو نشان می دهد 10که 100 دلار بیشتر است اما 10″ صفحه نمایش بسیار بهتر دوربین. اگر هر دو گزینه های بیش از حد اکو نمایش 5 تمام چیزهای مشابه برای 30 دلار ارزان تراما با ضعیف بلندگو صفحه نمایش کوچکتر و یک fuzzier تصویر.


Sonos یک | $200 | Sonos

Sonos One | $200 | Sonos

Sonos یک | $200 | Sonos
تصویر: سام رادرفورد (Gizmodo)

تبلیغات

اردن مک ماهون, ویرایشگر

همه را دوست دارد خوب جم sesh. این که آیا آن را لبه پنجره رساند تا در میز خود را در محل کار نشسته در nightstand خود و یا plopped در آشپزخانه های Sonos یک بسته می تواند یک اتاق با صدای عالی به عنوان آنها انفجار خود را به آهنگ های مورد علاقه. زوج با Spotify در یا موسیقی اپل اشتراک شما می تواند کمک به شما عزیزان به نوبه خود هر اتاق به یک شخصی صدا با بهترین های جهان jukebox در دست است.

آن را شناخته شده برای آن صدای عالی اما Sonos یکی همچنین می توانید انجام بسیاری از دیگر ترفندهای شسته و رفته مانند تغییر رنگ خود را هوشمند لامپ تنظیم یک تایمر جریان پادکست و یا حتی کنترل جدید که sous vide ماشین بوده و برای تست کردن.

تبلیغات

اردن مک ماهون, ویرایشگر

ما تمام شده است کمی حوصله به تازگی. شاید مادر شما شده است خسته از معمولی Netflix شراب خواری و یا آنها از دست رفته خود را هفتگی سفر به کتابفروشی. در هر صورت روشن شدن راه بسیار خوبی به خواننده مشتاق را در زندگی خود یک راه خوب برای نگه داشتن کتاب های خود را دستی.

تبلیغات

این جدیدترین Paperwhite ضد آب و نور صفحه نمایش تا آن را لذت بخش را به خواندن در تاریکی و بدون زور زدن چشم خود را. به علاوه عمر باتری آن اطمینان خواهد داد که حتی زمانی که قرنطینه است در نهایت بیش از, آنها هرگز اجرا از آب.


دستبند پاندورا | $65 | آمازون

تبلیغات

ایگنکیا Fulcherویرایشگر

اگر مادر خود را ترجیح میدهد چیزی کمی صمیمانه تر و متفکرانه من می خواهم پیشنهاد یک دستبند پاندورا. بله, آن را در واقع یک نسخه از یک دستبند افسون اما شما هم می توانید یک دستبند تنها راه شما آن را می خواهم. من بدست مادر من یک زن و شوهر از فریبندگی برای چند سال گذشته همراه با خواهر من و او دوست داشت و هر یک. اگر او را بیشتر از یک فن زیبایی شناسی, شما می توانید خرید خیلی فریبندگی و یا شما می توانید آن را مطابقت با التقاطی حس سبک. این یک راه آسان و سرگرم کننده برای پیوند با مادر خود را.

تبلیغات
تبلیغات

ایگنکیا Fulcherویرایشگر

که مادر را دوست دارد به پخت ؟ مال من نیست اما او با وسواس ابزارهای آشپزخانه. چرا خرید یک دستگاه است که گذشته خود را تا پایان وقت ؟ را وارد کنید: آشپزخانه کمک میکسر. او می تواند نان, کیک, و هر چیز دیگری به او نیاز دارد در حالی که مخلوط کن خود را به نظر می رسد بزرگ در آشپزخانه. آره او را از شما فکر می کنم هر بار که او از آن استفاده می کند. شما خواهید بود که مورد علاقه کودک است. شما در حال خوش آمدید.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله