Illustration for article titled Hot or Haute? Issa Rae Took Cosmos Expensive Taste Test—and Made Us Reconsider Our Quarantine Spending

تصویر: اموزش Ossai (جهان وطنی)

آن را به خوبی مورد بحث و بررسی واقع در اطراف اینجا در تب و تاب بودن (و ریشه در بزرگ) که عیسی Rae تب و تاب بودن تا مورد علاقه ما است تب و تاب بودن ، در حال حاضر یک زن زیبا—البته توسط خود او برند هر دو “بی دست و پا” و “ناامن”—Rae به عنوان یکی از هالیوودی ها شماره یک stunnas خاموش کردن فرش قرمز به طور منظم با مو انجام می شود (shoutout به Felicia Leatherwood), ناخن, انجام می شود, همه چیز بود…و ما دوست دارم به آن را ببینید.

تبلیغات

Illustration for article titled Hot or Haute? Issa Rae Took Cosmos Expensive Taste Test—and Made Us Reconsider Our Quarantine Spending

تصویر: اموزش Ossai (جهان وطنی)

“این تقریبا فقط احساس می کند مانند من فریب مردم, ‘Ha ha شما من در یک جلد مجله,'” جوک در شماره ژوئن وطنی—که در آن او است پوشش ستاره—بعد از اضافه کردن “من می خواهم به شایستگی به اینجا و این که بخشی از آنچه که من را نگه می دارد تا در شب.”

تبلیغات

این فروتنی و خود آگاهی ما می توانید دریافت کنید بنابراین وقتی که ما می بینیم خانم Rae (اگر شما تند و زننده) در جریان اصلی جلد مجله مانند Cosmoما علاقه ای است که به طور طبیعی piqued است. یکfter همه از بودن یک هزاره جدید paragon از زیبایی او همچنین منجر به اتهام در هالیوود ایجاد فرصت های و محتوا برای هنرمندان است که به حق به دست آورده او را به عنوان “این بانوی برجسته هالیوود فعلی سیاه رنسانس” با توجه به نویسنده ایرا مدیسون III (یکی دیگر از ذینفع Rae نبوغ و سخاوت) به درستی به نام “انحراف موضوع است.”

“من می خواهم به یک pop-فرهنگ اصلی—یک pop-فرهنگ اصلی. من می خواهم برای تاثیر بر جامعه. همه چیز من انجام شده است—و در فکر—مردم سیاه و سفید و من را ندارد از این لحظه به آرامی. من می خواهم به حق انجام شده توسط ما در پایان روز است.”

رائه قطره مقدار زیادی از سنگهای دیگر در پوشش داستان این عکس که برای آن صورت گرفت تا قبل از شیوع کروناویروس غرق خوب همه چیز—از جمله انتظارات در مورد مدتها در انتظار فصل چهارم از نا امنی, پخش در حال حاضر در HBO.

کسی از من پرسید اگر من احساس فشار در این مورد فصل آینده و تا زمانی که من تا به حال,” Rae مشترک از قرنطینه. “این f*cking ویروس همه چیز را تغییر داد. بیشتر اشاره شده است مانند “رها کردن آن دختر بچه توقف بازی رها کردن همه قسمت ها در یک بار’—مثل من HBO. و من مانند آنچه f*ck? ما به معنای واقعی کلمه هنوز هم مخلوط کردن و ویرایش.”

تبلیغات

Illustration for article titled Hot or Haute? Issa Rae Took Cosmos Expensive Taste Test—and Made Us Reconsider Our Quarantine Spending

تصویر: اموزش Ossai (جهان وطنی)

دختر ما می تواند مربوط (نیمه). آیا این اصرار بر nonstop بهره وری زمانی که جهان در آتش است ؟ همه ما واقعا موفق به طور مداوم انجام دهید در حالی که در قرنطینه است و در کل بسیاری از خرید آنلاین که در آن ما به معنای واقعی کلمه به پایگاه ما خرید در فتوشاپ مهارت و احتمالا پرداخت می شود-برای بررسی. رائه بدون شک می داند که ما درد پس از مصرف Cosmo را گران سلیقه آزمون,’ است که در آن انواع شناخته شده چهره سعی کنید به حدس زدن که از دو موارد مشابه گران تر است. در حالی که رائه می تواند بدون شک در حال حاضر به راحتی استطاعت هر یک از آیتم های قرار داده شده قبل از او به ما اطمینان رابطه خود را به خرده فروشی باقی مانده relatable.

تبلیغات

“من شده است broke with expensive سلیقه برای مدت زمان طولانی—shoutout به Azealia [بانک]” او می خندد و اضافه می کند “و من می دانم که چیز بهتری.”

نشانی از او ؟ واقعا ؟ پس از تماشای این ویدئو ممکن است قابل بحث (ما بچه ما بچه). اما از آنجا که ما یک معامله انجام آن ما را به فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از خود ما اجباری هزینه های است که در واقع در نتیجه کیفیت خرید. درمان های خرده فروشی است که یک پدیده واقعی; جایگزین مصرف این خرابی غیر منتظره برای آرام کردن و تنظیم مجدد است که دقیقا چه Rae فکر می کند ما باید انجام دهند.

تبلیغات

“ما مجبور به توقف و فقط داد خلاق در رویکرد ما,” او می گوید. “انسان انعطاف پذیر هستند. ما در حال رفتن به کشف این sh*t.”

شماره ژوئن جهانی در دسترس است در سراسر کشور در مارس 12.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله