Illustration for article titled In Her Shoes: Serena Williams Is the New Face—and Feet—of Stuart Weitzman

عکس: پاسکال لو Segretain (گتی ایماژ)

یکی از مورد علاقه ما حقایق سرگرم کننده در مورد پدیده تنیس-تبدیل-مد phenom سرنا ویلیامز است که او را دوست دارد به سنگ کفش زیر حتی بیشتر پر زرق و برق از لباس. او معروف بود به طوری که با پوشیدن والنتینو به شاهزاده هری و homegirl Meghan Markle را 2018 عروسی و بنابراین دوباره در حالی که میزبانی شرکت در سال گذشته Met Gala تاب نئون Nikes زیر ورساچه لباس شب—اعطا موضوع “اردوگاه.” (اوه Met Gala…چگونه ما از دست رفته خود را مسخره hijinks این سال!)

تبلیغات

Illustration for article titled In Her Shoes: Serena Williams Is the New Face—and Feet—of Stuart Weitzman

عکس: نیلسون بارنارد (گتی ایماژ)

اما سرنا را از لغزش به برخی از جدی stilettos برای جدیدترین نقش: ورزشکار, نیکوکار, مامان و ظهور نماد مد در حال حاضر جهانی جدید سفیر لوکس کفش, برچسب, Stuart Weitzman, به عنوان اعلام شده توسط هر دو با نام تجاری و سرنا خودش—که حروف “س”—روز سه شنبه از طریق Instagram.

تبلیغات

یک عنوان همراه با پست بخوانید:

جدید SW جهانی سخنگوی #SerenaWilliams ستاره در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. با الهام از سرنا که خودش را نشان داده است انعطاف پذیری و شجاعت برای غلبه بر موانع در طول زندگی حرفه ای اش, کمپین تقویت این تصور از زنان ایستاده به عنوان ستون از امید و خوشبینی برای جوامع خود. @serenawilliams #SWWomen #StuartWeitzman

در حالی که جهانی همه گیر ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب زمان برای راه اندازی یک کفش لوکس, کمپین ما می خواهم به دروغ گفتن اگر ما گفت: نزد سرنا معروف gams نمی روشن و در عین حال یکی دیگر از روز را صرف پناه-در-محل—و متقاعد کردن ما برای جلوگیری از تنبل بودن در مورد ما legwork فقط به خاطر اینکه هیچ کس با دیدن ما.

تبلیغات

پس در به همان اندازه قابل تحسین صدای پای رقاصه, Misty Copeland که ستاره دار در با نام تجاری “فندق شکن”با مضمون 2019 تعطیلات تبلیغاتاین ویتزمن تیم می نویسد که سرنا را از حضور در این زمان لحظه “نمونه پیام امید و خوشبینی از مبارزات انتخاباتی.”

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است یک لحظه به تمرکز بر امید و حرکت رو به جلو” او می گوید: در یک زیر نویس نقل قول. “من می خواهم از هر نسل به نسل الهام برای انجام این کار یک گام در یک زمان.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله