یک ائتلاف از شهرهای دوقلو ایمان سازمانها و کسب و کارهای محلی خواستار رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای پایان دادن به آنچه در آن خواستار یک قانون اساسی و شدیدی طرح به کسب و کار و مکان های عبادت و گفت: بخشی اقتصادی shutdown تا به نقض حقوق قانونی خود.

در طرح دعوی در دادگاه فدرال در زمینه مینه سوتا, چهارشنبه, گروه مدعی Walz اجرایی سفارشات در طول همه گیر ناعادلانه انتخاب “برندگان و بازندگان” با بستن برخی از کسب و کار و مدارس و مکان های عبادت در حالی که اجازه می دهد فروشگاههای جعبه بزرگ و دیگران را باز باقی می ماند.

“نمازگزاران در سراسر مینه سوتا شده اند ممنوع از مونتاژ به جشن عید پاک و عید فصح در حالی که مشروب فروشگاه ها باقی مانده اند باز می گوید:” دعوی در دادگاه. “Target, Walmart, Walgreens و CVS باز هستند در حالی که محلی مشخصه فروشگاه ها بسته است. زمین های گلف و طعمه مغازه ها باز هستند اما در محیط داخلی امکانات تفریحی هستند بسته است. هیچ کس نمی تواند از نظر قانونی یک مدل موی اما سگ در حال حاضر ممکن است مرتب شده است. کسب و کار در مینه سوتا شده اند مجبور به حمل اجاره تعهدات پرداخت وام و تعهدات مالیاتی بدون کمک و بدون درآمد. کسانی که کسب و کار’ صاحبخانه به نوبه خود نتوانسته اند به جمع آوری اجاره از مستاجران که نمی توانیم به آن پرداخت.”

طرح دعوی در دادگاه واصل شده است توسط غرب میانه بالا مرکز قانون که تماس خود را به یک “طرفدار آزادی” شرکت حقوقی با یک ماموریت به “مبارزه برای محدود کردن دولتی علاقه خاص است.” کسانی که تحت پیگرد شامل Northland Baptist Church of St. Paul, زندگی, کلمه Christian Center, تب و تاب بودن در یک مینی گلف مایرون و کارت هدیه و یک J Hulse شرکت. طرح دعوی در دادگاه نام Walz دادستان کل کیت الیسون و چندین دوقلو شهرهای شهرستان به عنوان وکلای متهمان.

بیش از دو ماه گذشته به عنوان COVID-19 همه گیر است گسترش از طریق مینه سوتا Walz صادر کرده است یک سری از دستور اجرایی کند به عفونت هستند. در میان آنها یک مادر اقامت در خانه سفارش ابتدا مارس 27 که بسته کسب و کار تلقی می شود “غیرضروری” و دستور Minnesotans به ماندن در داخل. Walz گفت که تمدید شده است تا 18 مه بود لازم اقدام شدید است که می تواند ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است. اثرات اقتصادی از تعطیلی رانده اند تا نرخ بیکاری و الهام گرفته از تظاهرات خواستار فرماندار به بازگشایی دولت است.

“ویروس مجبور شده است که دولت به اقدام شدید به حفظ Minnesotans, امن, اما, این عمل است که در درون فرماندار اقتدار” گفت: Walz سخنگوی عروسکی Tschann در بیانیه ای روز شنبه در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه. “همچنین در راستای فدرال راهنمایی و شبیه به آنچه در بسیاری از کشورهای دیگر در حال انجام است. همه از فرماندار اقدامات شده اند ریشه در نیاز به حفاظت از سلامت و ایمنی Minnesotans و او را به ادامه کار برای پیدا کردن راه برای دریافت Minnesotans بازگشت به کار و به یک محل که در آن آنها می توانند با خیال راحت از جمع آوری در گروه های بزرگ.”

طرح دعوی در دادگاه می گوید که Walz را جهت پیگرد قانونی کسانی که نقض آن را “مرعوب شاکیان به ورزش نیست خود را اول و چهاردهم متمم حقوق برای ترس از پیگرد قانونی.”

این مدعی را نقض حق خود برای آزادی بیان و ورزش از دین و مقدار به محرومیت از آزادی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله