“در آوریل مراسم در یک سالن پر از بیش از 2000 craft-آبجو مشاهیر از سراسر جهان در اجلاس سران سازمان حفاظت محیط زیست در زمان جهان آبجو فنجان مدال طلا برای سبک کلاسیک انگلیسی Pale Ale.”

که در سال 2010. من گذراند کسانی که کلمات را در من اولین ستون برای استار تریبیون سلیقه بخش منتشر شده از یک دهه پیش تقریبا به روز است. من در آن شلوغ شیکاگو سالن برای تماشای قله دریافت این جایزه و به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از وجد آمدیم حذفی, به عنوان آنها آمد کردن مرحله. این اولین بار بود که از هفت مدال های اضافی که Pale Ale را در سطح ملی و بین المللی رقابت بیش از هفت سال است.

بیش از کسانی که من نوشته ام 125 تکه برای استار تریبیون و پوشش همه چیز را از taproom دهانه و آبجو سبک به شراب و آبجو و کتاب و کمبوچا. من مشخص شده taproom تورهای با قطار و ماشین و دوچرخه — هر دو در داخل و خارج از مترو آزادراه حلقه. من توصیه ام جفت برای تعطیلات هالووین آب نبات قارچ و پنیر و سوپر باول تنقلات. این یک سفر شگفت انگیز.

تغییر در هوایی مه 2010. وجود دارد یک حس در مینه سوتا و ملی است که چیزی بزرگ شد در مورد اتفاق می افتد برای آبجو. عظیم گسترش بود فقط شروع به گرفتن جریان است. وجود دارد تنها 20 کارخانه های لبنی در حالت زمانی است که ستون اول منتشر شد, شش, که پس از بسته شده است. مقایسه کنید که با حدود 225 در حال حاضر عامل.

این رشد منعکس شده است در ستون. در سال 2012, من نوشت: دو قطعه جدید آبجوسازی دهانه — هفت نفر از آنها در همه. که سقوط من نوشت: “پنج کارخانه های لبنی در سه ماه ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری اما عجله است که به سختی به بیش از. چند مطلب را در مجموعه ای برای باز کردن بعد از این سال یا اوایل سال آینده است.” کل سال 2012 بود 17.

در ماه جولای 2014 من نوشت: “جولای دیدم سه آبجوسازی دهانه در هفته به منطقه آبجو طرفداران کشت از گزینه های جدید برای جمع آوری برای یک پاینت.” من تحت پوشش پنج جدید ماشین منگنه که سال و کسانی که نه تنها آنهایی که برای باز کردن. یک سال بعد من گزارش “وجود دارد در حال حاضر 25 taprooms داخل 494/694 حلقه. به عنوان بسیاری از 10 بیشتر می تواند باز در پایان این سال است.”

در ماه جولای سال 2016 که تعداد تقریبا دو برابر شده است. “شهرهای دوقلو غرق در آبجو” نوشتم. “تعدادی از کارخانه های لبنی در فوری منطقه مترو نزدیک است 40.” سپس در ماه ژوئن سال 2018 قطعه در آبجوسازی تور با دوچرخه من ثابت مترو منطقه تعداد 50. وجود دارد در حال حاضر حدود 80 کارخانه های لبنی در داخل و اطراف شهرهای دوقلو.

Taprooms این تنها مهم ترین عامل در رشد نمایی شد هنوز یک سال و نیم دور در مارس 2010. ترشرویی نمی خواهد اعلام کند برنامه های خود را برای ساخت “مقصد آبجوسازی” برای یکی دیگر از هشت ماه. آن نبود تا مارس 2011 زمانی که لابی های فشار و فشار مردمی کمپین که به دنبال ایمیلی اعلام منجر به عبور از مینه سوتا اساسنامه 340A.301 subd. 6(ب) اجازه می دهد آبجوسازی taprooms برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.

تغییر تنظیمات

سلیقه مصرف کننده را نیز تغییر بیش از 10 سال گذشته است. گسترش کارخانه های لبنی در مینه سوتا است منجر به یک تصمیم اولویت های محلی و حتی hyperlocal آبجو. مصرف کنندگان می خواهند آبجو از بلوک خود را. سفر به اکثر فروشگاه آبجو این روزها نشان می دهد بزرگ کولر پر از مینه سوتا و منطقه ای آبجو در کنار یک انتخاب کوچک از مارک های ملی و واردات است.

من نوشته ام چند قطعه در طول سال مورد هیاهو اطراف آن ورود برخی ملی کارخانه های لبنی به دولت است. Deschutes, سنگ, Odell Weyerbacher, اره ماهی سر و آلاسکا Brewing Co. فقط تعداد کمی از مارک های که ترشح آغاز بکار من شرح داده شده در نسخه قابل چاپ.

امروز چنین نوشته ها به سختی متوجه شده زمانی که آنها رخ می دهد. همه در همه ، در زمان های بسیار رقابتی و محلی متمرکز محیط زیست شایع تر است کارخانه های لبنی به بی سر و صدا, بیرون از پرت و دور افتاده بازارهای نسبت به آنها را وارد کنید. بسیاری از همان کسانی که مارک های که پس از تولید چنین شور و هیجان اند و قابل ملاحظه ای یا به طور کامل میریزم با کمی توجه خود را به خروج.

در حالی که نوشیدن محلی است که همیشه خوب به این بازار تغییر شده است و بدون اشکالاتی است. ده سال پیش, شهرهای دوقلو طرفداران آبجو به حال دسترسی آسان به یک آرایه گسترده ای از آبجو و سبک از سراسر کشور و جهان است. نمونه های کلاسیک از خوب به زبان انگلیسی اله آلمانی lagers و متعالی آبجو از بلژیک شد فراوان است. این شامل برخی از واقعا بزرگ جهان آبجو. تجربه طیف کامل از طعم که آبجو می تواند ارائه دهد به عنوان آسان نصب و راه اندازی یک مخلوط شش بسته.

امروز مصرف کننده تلاش برای محلی تا حد زیادی تحت فشار قرار دادند این آبجو را کنار بگذارند. بسیاری تبدیل شده اند دشوار است برای پیدا کردن و یا در سمت چپ بازار به طور کامل. فروشگاه آبجو با محدود فضای قفسه به طور طبیعی سهام تنها آنچه که به فروش می رساند به خاص خود پایه مشتری به معنی فروشگاه های مختلف حمل مختلف آبجو بیشتر از آن محلی است. پیدا کردن یک خاص nonlocal آبجو و یا سبک کلاسیک امروز ممکن است به معنای کوه پیمایی از فروشگاه به فروشگاه به فروشگاه.

بیشتر از همان

آن را بسیار سخت تر در حال حاضر از آن بود که 10 سال پیش برای آبجو تازه واردان به خود را غوطه ور در عمق و انواع آبجو در جهان است. غافل از آنچه می تواند آنها را در دسترس مصرف کنندگان جذب به یک انتخاب کوچک از سبک. گسترش کارخانه های لبنی باعث شده است تا بسیار بیشتر رقابت برای مصرف کنندگان توجه. حذفی را چه مصرف کنندگان تقاضا ذره محدود کردن اثر.

و بنابراین ما در حال چپ با طبقه بندی بزرگ از IPAs های یک بعدی کتری-soured آبجو و با طعم دروغ است که طعم همه چیز را دوست دارم اما آبجو. در حالی که هنر و صنعت آبجو حرکت آغاز شده به عنوان یک واکنش به یک آبجو تک کشتی است که در آن مصرف کنندگان ارائه شد انتخاب چند مارک های اصل همان آبجو شرایط فعلی به نظر می رسد به ما که منجر به یک جهان از گزینه های محدود. در اینجا امید 10 سال آینده را یک چرخش در جهت مخالف است.

بعد از چند ماه می تواند یکی دیگر از دریا تغییر دهید. از دست دادن فروش به دلیل COVID-19-مربوط به خاموش شدن ناگهانی قرار داشته و کوچک بسیاری از کارخانه های لبنی در خطر وجودی هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور. مینه سوتا هنر و صنعت تخمیر صنفی به تازگی منتشر شده یک گزارش گفته است که 15 درصد از مینه سوتا کارخانه های لبنی نشان می دهد که آنها را مجبور به توقف عملیات به طور کامل اگر از بسته شدن دوره فراتر از مارس 13.

تخمیر انجمن یک سازمان ملی به نمایندگی از تخمیر کوچک منتشر شد شبیه اعداد برای brewers در سراسر کشور.

اگر شما عاشق آبجو در حال حاضر زمان برای ارائه مورد علاقه خود را آبجوسازی برخی از پشتیبانی.

مایکل Agnew گواهی cicerone (آبجو-جهان نسخه از خدمه شراب) و صاحب کامل پاینت. او انجام تبلیغات خصوصی و شرکت های بزرگ آبجو مزه حوادث در شهرهای دوقلو و می توان در رسید michael@aperfectpint.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله