Illustration for article titled Karen Jailed For 7 Days For Refusing to Close Hair Salon During Quarantine

عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

سفید مردم با داشتن یک زمان واقعا سخت با گفته بودن هیچ. اگر آن را غیر قابل توضیح و تلاش در اعتراض به قرنطینه منظور امن نگه داشتن مردم از این ویروس افرادی مانند شلی لوتر که اجازه نمی دهد که یک بیماری همه گیر جلوگیری از آنها را از رفتن کامل کارن.

تبلیغات

لوتر محکوم شد به یک هفته در زندان روز سه شنبه پس از امتناع از نزدیک او دالاس تگزاس سالن در طول قرنطینه با توجه به Buzzfeed News. او دوباره باز سالن او در آوریل 24, تقریبا یک ماه به اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط این شهرستان است. قاضی اریک Moyé گفت لوتر که اقدامات او بودند خودخواه.

“جامعه نمی تواند تابع در زمانی که خود باور به مفهوم آزادی به شما اجازه جولان دادن اهانت به احکام بموقع مقامات منتخب” Moyé گفت. او به او گفت که او تصمیم به رفتن به زندان است. همه او تا به حال انجام شده بود ابراز ندامت و نزدیک سالن.

تبلیغات

اینجا بود که لوتر با بازی هر چه کارن معادل M. O. P “Ante Up” و تلاش برای رئیس ،

“من باید به مخالفت با آقا شما وقتی به شما می گویند من خودخواه, دلیل تغذیه بچه ها من این است که خودخواه نیست. من مدل مو که گرسنه هستند چرا که آنها می خواهم به جای خوراک بچه های خود را. پس آقا اگر شما فکر می کنم قانون مهم تر از بچه های تغذیه پس از آن پیش بروید خود را با تصمیم من قصد ندارم به بسته سالن.” لوتر گفت. پس از آن لوتر را بازداشت گرفته شد.

در علاوه بر این به روز در زندان سالن شد و دستور داد به پرداخت $3,500 ظرف 30 روز آینده, $500 برای هر روز سالن باز بود در قرنطینه. وجود خواهد داشت اضافی 500 دلار جریمه برای هر روز سالن باز می ماند. او باید بدون مشکل پرداخت جریمه به عنوان یک GoFundMe باز توسط حامیان او در حال حاضر مطرح $22,000. آنها پیشبینی برچسب “او یک قهرمان آمریکایی است که تصمیم به مقاومت در برابر ظلم و ستم” از آنجا که مردم سفید نگه داشتن conflating خودخواهی با قهرمانی.

همانطور که از چهارشنبه تگزاس 34,422 تایید coronavirus موارد با 4,623 بودن در دالاس کانتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de