Kweisi Mfume پر از صندلی خالی سمت چپ توسط الیاس کامینگز

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Kweisi Mfume Fills Seat Left Vacant by Elijah Cummings

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

وجود دارد برخی از حدس و گمان که پر کردن صندلی خالی سمت چپ توسط الیاس کامینگز’ غم انگیز عبور از پاییز گذشته و پس از انتخابات هفته گذشته به نظر می رسد که کامینگز جایگزین خواهد شد پر کردن صندلی یک بار دیگر.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که Kweisi Mfume یک مریلند دموکرات سوگند یاد از دفتر در روز سه شنبه. این آمد تنها یک هفته پس از انتخاب شدن برای پر کردن صندلی باقی مانده از Cummings مدت. Mfume قبلا نشان داده بالتیمور منطقه از سال 1987 تا 1996. او در سمت چپ خانه برای تبدیل شدن به صندلی NAACP نقش او برگزار شد تا سال 2004.

عمدتا سیاه و سفید منطقه Mfume نشان دهنده یک بار برچسب “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” توسط رئیس جمهور را ویران شده است توسط COVID-19 بیماری همه گیر. این بود از دست داد در Mfume به عنوان او در زمان خود سوگند با ماسک محافظ در دست خود را. او به اظهارات چند خانه طبقه با تمرکز بر اقتصادی انشعابات از این بیماری همه گیر. او گفت: کشور در حال حاضر تجربه “بزرگترین سقوط اقتصادی” و اذعان کرد که بسیاری از آمریکایی ها “نه به حال یک چک در هفته است.”

تبلیغات

Mfume پیش بینی شده برای انتخاب مجدد در پاییز به خدمت کامل دو سال است و با توجه به ان بی سی نیوز. این خانه در حال حاضر ساخته شده است تا از 233 دموکرات 196 جمهوری خواهان و مستقل است. پنج باقی مانده خالی کرده اند و در عین حال پر شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>