مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره ادامه خواهد داد برای حفظ بیش از 20 مایل از parkways بسته به وسایل نقلیه به طوری که عبور و مرور را بیشتر اتاق به گسترش از هم جدا در محبوب دریاچه ها و مسیرهای پیاده روی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چهارشنبه شب پارک مدیره رای به خود اختصاص 250.000 دلار برای حفظ parkways بسته برای آینده قابل پیش بینی با پارک مقامات ترک برای تعیین چه مدت است که پول خواهد داشت.

“همه ما می دانیم آنچه که گام بعدی در رقص است” کمیسر براد Bourn گفت. “بیایید این تا آنجا که به 250.000 دلار خواهد شد که برای تلفن های موبایل مانند آن را احتمالا می تواند ما را به پایان ماه ژوئن است.”

هفت کمیسیون رای به نفع گسترش. کمیسیون Kale Severson و Londel فرانسوی که گفت باز parkways تنها ایجاد فضای بیشتر برای مردم به جمع آوری در مکان های عمومی, ممتنع از رای دادن.

پارک مدیره در ابتدا رای گیری برای تمدید تعطیلی تا ژوئن 7 و صرف تا 250.000 دلار برای انجام این کار. در عوض, Bourn مطرح اصلاحیه به نگه داشتن آنها را بسته تا زمانی که مقدار پول مجاز است.

“تا زمانی که وجود دارد راهنمایی برای اجتماعی فاصله من فکر می کنم که وجود دارد این است که نیاز به فضای اضافی” رئیس جمهور Jono Cowgill گفت: در این جلسه.

پارک هیئت مدیره سنگر 21 مایل parkways برای عبور و مرور از اواخر ماه مارس است. این شامل جاده ها در اطراف زنجیره ای از دریاچه, دریاچه Nokomis پارک وی و قابل توجهی امتداد, E. W. رودخانه پارک وی به طور معمول مورد استفاده توسط وسایل نقلیه.

آن است که در حال حاضر اجاره صدها tube delineators و حداقل ده ها تن از موانع از یک پیمانکار گفت: مایکل شرودر هیئت مدیره دستیار سرپرست برای برنامه ریزی خدمات. آن را پرداخت روزانه نرخ اجاره برای این مواد گفت: به عنوان مسئولان فکر می کردند که تنها باید آنها را تا آغاز ماه مه — هنگامی که ایالت اقامت در خانه سفارش به شمار می رود.

هیئت مدیره شرکت در نظر دارد برای قرار دادن یک پیشنهاد برای مواد شرودر گفت. آن است که با توجه به درخواست برای کمک هزینه و تماس با سازمان هایی که حامی حوادث در parkways برای کمک به پرداخت برای این تعطیلی با توجه به اسناد و مدارک.

همچنین با توجه به گسترش برخی از بسته که در آن اتومبیل هنوز مجاز در یک طرف جاده به تعطیلی کامل با توجه به اسناد و مدارک. کسانی که در جاده ها خواهد بود سرو دریاچه و E. Bde Maka Ska parkways همراه با نزدیک به بسته شدن کامل W. رودخانه پارک وی.

پارک مدیره رهبران گفت: بیشترین بازخورد در مورد تعطیلی پارک وی مثبت بوده است.

جری Tyrrell یک مددکار اجتماعی با Hennepin County رفته با همسر و سگ در امتداد رودخانه parkways برای چند هفته گذشته به باد کردن در پایان روز. “آن را در خدمت یک تابع حقیقی و واقعی بوده است گام مثبت” او گفت:.

او گفت: پارک مدیره باید گسترش تعطیلی تا زمانی که کارشناسان همچنان به اصرار اجتماعی فاصله. او همچنین گفت: آن را حس بیشتری را برای هیئت مدیره به طور مستقیم عبور و مرور به مسیرهای دوچرخه سواری و دوچرخه سواران به parkways که در آن وجود دارد ،

یک درخواست او و یکی دیگر از ساکنان در حال گردش در حمایت از تعطیلی تا به حال جمع آوری بیش از 500 امضا از طریق پنج شنبه بعد از ظهر.

“ما در این اجرا” او گفت:. بسته شدن “باید از فکر به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی دارد و باید در آن چارچوب زمانی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله