مینه سوتا دادستانی کل سابقه 400 شکایت از اخراج دادرسی متوقف

یک صاحبخانه سعی کردم به پا زدن در یک خانواده با یک پسر 4 ساله دختر از خانه خود را بیش از عدم پرداخت اجاره. خانه موبایل ساکن نمی تواند خیط و پیت کردن توالت خود را به دلیل صاحبخانه قطع آب خود را خاموش. یکی دیگر از صاحبخانه حاضر به عرضه پروپان نیاز به گرما مستاجر خود را در ماه مارس و آوریل.

کسانی که در میان جدی ترین از بیش از 400 مستاجر شکایت مینه سوتا دادستانی کل دارای سابقه از دولت اخراج توقف رفت و به اثر در ماه مارس است.

به عنوان coronavirus همه گیر شروع به ضربه زدن به دولت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صدور یک فرمان اجرایی که متوقف اخراج برای اجاره و مالکان رو به سلب حق اقامه دعوی. هدف این بود برای جلوگیری از هزاران Minnesotans از دست دادن مسکن خود را به عنوان فدرال و مقامات دولتی خواست اجتماعی فاصله و ماندن در خانه.

پس از آن دادستان کل کیت الیسون تا اجرا منظور به عنوان مستاجر و صاحبخانه مقابله با اقتصادی و عاطفی عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

با توجه به الیسون را نزدیک به نیمی از این شکایت ها از مستاجران که توان پرداخت اجاره بها را به دلیل از دست دادن درآمد و خود صاحبخانه به آنها گفت به پرداخت و یا حرکت یک تخلف از توقف.

یکی دیگر از سه ماهه هستند و شکایت در مورد صاحبخانه هنوز هم مایل مستاجر به ترک پس از یک اجاره نامه به پایان رسید حتی اگر مستاجر می تواند حرکت نمی کند چرا که آنها به درآمد از دست رفته و یا نمی توانید پیدا کردن یک خانه جدید.

یک چهارم از این شکایات شامل صاحبخانه ارائه اطلاعات نادرست در مورد چگونگی اخراج و توقف کار می کند, از جمله برخی از صاحبخانه ها گفتن مستاجران که آنها تنها حفاظت شده اگر آنها به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19 و می توانید آن را اثبات کند.

الیسون گفت: در مصاحبه ای که بسیاری از شکایات رفع شد با یک تماس از دفتر آموزش صاحبان اموال مورد منظور اجرایی. اما او “کمی شوکه شده” است که او دریافت که بسیاری از شکایت از مستاجر بودن “تحت تهدید به پرتاب خارج از خانه خود را در یک لحظه زمانی که آن را دست کم سالم برای آنها است.”

“من باور دارم که اکثر صاحبخانه را انجام دهد درست زمانی که آنها می دانند که چه نیاز,” او گفت:. “ما باید این چالش گرفتن کلمه بیشتر و ما در حال بررسی راه هایی برای انجام این کار است.”

او گفت: “نمی دانستند می تواند بخشیده شود” اما با اشاره به وجود برخی از صاحبان املاک که عمدا بی توجهی ، دادستان کل گرفته اجرای اقدام علیه چهار صاحبخانه تا کنون برای مطلب نقض فاحش مانند قطع آب و برق و تلاش برای به زور مستاجران را ترک کنند.

در یک نمونه یک مستاجر در یک خانه تلفن همراه در Meeker County حال آب خود را خاموش سه بار توسط خود موجر چرا که او تا به حال مشکل پرداخت صورتحساب خود را. صاحبخانه گفته گفت: “بیایید ببینید که چگونه ناراحت کننده او است که او صرف چند روز بدون آب” با توجه به دادستان کل اخبار انتشار.

الیسون دفتر ثبت اقدام قانونی در برابر موجر و آنها به حل و فصل.

مستاجر را به آب تبدیل شده بود پشت در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme