مینه سوتا COVID-19 موارد پرش با 786 با 23 مرگ و میر بیشتر

Category: کیمیا | No comments

یکی دیگر از 786 Minnesotans باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 23 نفر کشته شدند مقامات دولتی پنج شنبه اعلام کرد.

افزایش موارد تنظیم یکی دیگر از رکورد روزانه بدان معنی است که 9,365 مردم باید قرارداد جدید کروناویروس که باعث COVID-19.

شانزده به تازگی گزارش شده مرگ و میر در میان ساکنان خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک.

شده اند وجود دارد 508 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در مینه سوتا است.

تست در ادامه به سطح شیب دار تا با 4,189 آزمون انجام شده است که یک افزایش دهد اما تا کنون دولتی و خصوصی labs را به تصویب نمی 5,000 خوانده شده را علامت. روز چهارشنبه مقامات دولتی گزارش داد بیش از 5000 تست های, اما بعدا مشخص شد که تعداد شامل آزمون از اوایل دوره با توجه به اطلاعات و گزارش موضوع است.

استان ها با گیاهان پردازش مواد غذایی شاهد افزایش موارد به دلیل فشار به مردم بیشتر تست شده است. اشراف شهرستان در حال حاضر دارای 1,153 موارد افزایش 71 در حالی که Stearns County دیدم 186 بیشتر موارد به 1,161.

حدود 80 درصد از COVID-19 موارد خفیف از علائم است که می تواند شامل سرفه ، تب ، درد عضلانی و از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

موارد جدی تر می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 435 دولت ساکنان اشغال تخت بیمار به عنوان یک نتیجه از کاهش هشت از روز قبل. وجود دارد 182 در بخش مراقبت های ویژه.

ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت حساب برای 80 ٪ از دولت و میر.

مردم با مشکلات پزشکی اساسی هستند به احتمال زیاد به تسلیم شدن به این بیماری است که اغلب منجر به ذات الریه و یا زجر تنفسی.

شده است که در این الگو حتی در میان کسانی که ساکنان خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک.

سی درصد از کسانی که فوت کرده بود به بیماری های قلبی و یا سایر شرایط در حالی که 23 درصد از فشار خون بالا و 19 درصد بیماری های کلیوی و 17 درصد از دیابت, با توجه به یک استار تریبیون تحلیل 327 COVID-19 پرونده مرگ. حدود یک سوم از مرحوم تا به حال دو یا بیشتر از رایج ترین شرایط از پیش موجود.

 

توییتر: @GlennHowatt

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>