مینه سوتا ممکن است نیاز 4,000 بیشتر کارگران برای شناسایی و جداسازی این افزایش تعداد COVID-19 عفونت ها و مخاطبین خود را یک دولت رسمی گفت.

شناخته شده به عنوان تماس با ردیاب آنها بخشی حیاتی از “آزمون ردیابی و منزوی کردن” استراتژی است که دولت با آغوش برای کنترل گسترش جدید کروناویروس که بیمار 8,579 و منجر به 485 مرگ و میر.

“ما در حال رفتن به نیاز به طور چشمگیری ساخت تا ما ظرفیت” معاون کمیسیون بهداشت و درمان مارگارت کلی گفت. “ما می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 4,200 برد.”

افزایش COVID-19 تست به خصوص در پاسخ به شیوع بیماری در گیاهان پردازش مواد غذایی و مراقبت طولانی مدت امکانات موجب شده است که تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 85 درصد در هفته گذشته.

با یک مکمل از 150 نفر از کارگران به مصاحبه با موارد جدید و همچنین به تماس مخاطبین خود را که ممکن است در معرض خطر بیمار شدن دولت می تواند در معرض خطر سقوط در جلوگیری از جدید بیماری.

“آن است که مصرف ما دیگر برای انجام این کار امداد رسانی اولیه به افراد کند.” “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که ما در عمل با بیشترین سرعت ممکن به آنها را منزوی کنند ،

به عنوان آن می ایستد حدود چهار نفر از هر 10 مورد تأیید عدم کلیدی اپیدمیولوژیک اطلاعات به احتمال زیاد مسیر COVID-19 قرار گرفتن در معرض با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت آمار منتشر شده در پنج شنبه.

که از دو هفته پیش زمانی که فقط 17 درصد از موارد تا به حال ناشناخته و یا اطلاعات از دست رفته در مواجهه.

حدود 18 درصد از موارد مربوط به جمع مراقبت از ساکنان و یا کارکنان و 5 درصد مربوط به سفر به نقاط داغ, 28 درصد بود انتقال در جامعه و 5% آن در کارکنان مراقبت های بهداشتی.

چند هفته پیش برنامه ریزی شده بود به 750 نفر انجام تماس با تحقیقات و ردیابی عمدتا توسط redeploying وزارت بهداشت و دیگر کارکنان دولت به دلیل استخدام یخ.

در این هفته 160 جدید کارگران میله میله به یک بازی آنلاین رایگان است اما افزایش caseloads منجر به reevaluation نیاز است.

“ما تخمین می زند که واقعا تغییر کرده و مطلع شده است با تمام آنچه که ما آموخته اند که در شش هفته یا بیشتر” کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت. “که به معنی بدیهی است که افزایش منابع لازم برای انجام کار را پیگیری کنند.”

بهنگام بودن تحقیقات مهم است زیرا یکی از اهداف تحقیقات به صحبت با مخاطبین معمولا اعضای خانواده و دوستان و یا همکاران و از آنها بخواهید برای منزوی کردن در خانه تا دو هفته به طوری که آنها نمی خواهد دیگران را آلوده.

که به ویژه مهم است توجه به این که محققان دریافته اند که افراد آلوده بدون علائم هستند و نقش کلیدی را در رشد همه گیر.

دولت ممکن است مزرعه برخی از کار به محلی عمومی سازمان بهداشت و درمان که به طور سنتی باید نقش مهمی در شیوع بیماری هایی مانند سرخک ، اریون و سل.

مالکوم گفت: در بخش بهداشت و درمان است که به دنبال در چگونه کشورهای دیگر در حال انجام این کار از جمله استخدام واجد شرایط داوطلبان است.

دولت همچنین ممکن است استفاده از بهداشت عمومی دانشجویان از دانشگاه مینه سوتا کلی گفت.

مینه سوتا خانه کمیته بهداشت و درمان است و با توجه به لایحه ای را برای ارائه کمک های مالی برای تماس با ردیاب شاید با برخی از فدرال کمک کند.

دو کشور خارج از منطقه مترو را دیده اند افزایش قابل توجه موارد به تازگی با توجه به شیوع بیماری در گیاهان پردازش. اشراف شهرستان در حال حاضر دارای 1,082 موارد وجود دارد و 975 موارد از Stearns County است.

روز چهارشنبه انتشار COVID-19 داده ها شامل 728 جدید موارد محیط جدید یک روز رکورد و همچنین 30 مرگ و میر یکی دیگر از رکورد روزانه.

بیست و چهار نفر از مرگ و میر در میان مراقبت دراز مدت ساکنان. تا کنون 80 درصد از تمام مرگ و میر شده است در میان ساکنان خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک. بیش از نه در 10 COVID-19 مرگ و میر را شامل ساکنان این امکانات و یا افرادی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند آسم و دیابت سیستم ایمنی بدن و بیماری های قلب و کلیه یا ریه ها.

مالکوم گفت: دولت در حال انجام یک ارزیابی از وضعیت در دراز مدت مراقبت است و انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه در چند روز آینده در مورد امکان طرح های جدید.

وجود دارد 433 نفر در بیمارستان بستری با توجه به COVID-19 عفونت از جمله 180 نیاز به مراقبت های ویژه. اگر چه استفاده از تخت ICU است و به تدریج با افزایش تعداد نیاز به طور منظم تخت بیمارستان است که نیازی به دستگاه تنفس مصنوعی است تا در یک سرعت سریع تر.

حتی با افزایش استفاده از بیمارستان در نظر گرفته شده است و غیر طبیعی وجود دارد ظرفیت برای رسیدگی بیشتر COVID-19 و همچنین موارد دیگر مقامات دولتی گفت.

وزارت بهداشت به همراه دانشگاه مینه سوتا دانشکده بهداشت عمومی را تکمیل کرده است نسخه سوم از بهداشت عمومی است که تلاش خواهد کرد به منظور برآورد بیمارستان استفاده و میر و caseloads تحت سناریوهای مختلف.

این مدل در حال بررسی توسط کارشناسان خارجی قبل از آن منتشر خواهد شد و مالکوم گفت که او ممکن است آن را ببینید تا جمعه.

در ضمن, دولت بودجه پیش بینی روز سه شنبه گفت که این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به افزایش ثبت نام در مدیکید دولت و MinnesotaCare برنامه های.

با بیش از 620,000 ادعا می کند برای بیمه بیکاری ثبت شده توسط مینه سوتا کارگران افزایش در دولت بودجه بیمه سلامت در انتظار بود.

به عنوان یک نتیجه از اخراج تا به 387,000 Minnesotans می تواند از دست دادن حمایت کارفرما بیمه سلامت, با توجه به مطالعه انجام شده توسط U در دانشکده بهداشت عمومی.

در طول رکود اقتصادی, ثبت نام در برنامه هایی مانند پزشکی تمایل به بعد و پس از شرایط را بدتر کند, دولت بودجه پیش بینی اشاره کرد. آنها در حال طرح ریزی یک 2 درصد افزایش در پزشکی برای دولت سال مالی به پایان می رسد که در ماه ژوئن.

سال آینده پزشکی رول می تواند به افزایش 10% بالاتر از آنچه بود که انتظار می رود در ماه فوریه پیش بینی شده است. که قرار دادن برنامه در حدود 1.2 میلیون Minnesotans.

MinnesotaCare یک برنامه جداگانه برای کسانی که کمی بیش از مدیکید درآمد محدودیت را 30 درصد رشد در سال 2021 به کمی بیش از 100 ، 000 ثبت نام.

حتی با ثبت نام را افزایش می دهد, بهداشت دولت بودجه پیش بینی می گیرند با 160 میلیون دلار به لطف افزایش فدرال پزشکی پرداخت و گذشت به عنوان بخشی از COVID-19 امداد بسته است.

در ضمن یک ائتلاف از کسب و کار نمایندگی رستوران ها و هتل ها و کافه تفریحی و هنر و صنعت تخمیر به نام بیشتر فدرال و کمک های دولت به ساقه جزر و مد از تعطیلی کسب و کار.

آنها درخواست دولت برای یکی دیگر از $120 میلیون دلار برای کسب و کار کوچک وام اضطراری برنامه به عنوان به خوبی به عنوان waiving فروش مالیات تاخیر در مالیات بر املاک و تعلیق هزینه های نظارتی و به طور موقت پایان دادن به اخراج تجاری صاحبخانه.

“کسب و کار مهمان نوازی و مشاغل teetering اقتصادی صخره گفت:” لیز, قابهای, مدیر اجرایی, مهمان نوازی, مینه سوتا است. “این کمک خواهد کرد که به نوبه خود دولت را در بودجه و اقتصاد در اطراف با سرعت بیشتری با تولید درآمد.”

توییتر: @GlennHowatt

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله