شهرهای دوقلو خانه سالمندان شده است که در سایت یکی از مرگبارترین شیوع کروناویروس در دولت دلار جریمه شده بود 117,000 تنظیم کننده فدرال و ذکر شده برای ده ها تن از سلامت و ایمنی نقض بیش از سه سال گذشته است.

در شمال خط الراس بهداشت و درمان و نوتوانی زیادی ارشد جامعه جدید امید با 320 تخت خانه سالمندان تعداد 44 ساکنان را کشته و یکی دیگر از 68 شده اند بیمار توسط COVID-19 بیماری تنفسی در هفته های اخیر. تنها یک ارشد دیگر تسهیلات در دولت دیده می شود بیشتر مرگ و میر ناشی از ویروس است.

این مرکز بزرگ سهام یک مشکل مشخصه با بسیاری از خانه های پرستاری در سراسر مینه سوتا, احاطه توسط coronavirus شیوع: در طول تاریخ آن تلاش کرده است به دنبال اولیه بهداشتی و استانداردهای ایمنی. تا کنون 75 درصد از حدود 70 خانه های پرستاری در کشور با حداقل یک مورد از COVID-19 شده اند ذکر شده برای زیر کنترل عفونت قوانین بیش از دو بازرسی, چرخه, با شروع در سال 2016 با توجه به یک استار تریبیون تحلیل فدرال بازرسی بهداشت داده است.

“ما را دیده اند این در سراسر کشور که امکانات که موفق به گرفتن اساسی ایمنی و بهداشت کنترل به طور جدی در حال داشتن بسیاری از مشکلات” در میان بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: توبی Edelman ارشد سیاست وکیل با مرکز مدیکر وکالت در واشنگتن دی. سی “آن را یکی از دلایل گسترش ویروس به سرعت در حال.”

یک سخنگوی نورث ریج بهداشت و درمان و توانبخشی گفت: اندازه آن را تا حدودی توضیح می دهد که چرا آن را تجربه کرده است از جمله شیوع بزرگ. خانه سالمندان مراقبت می شد حدود 300 بيمار که همه گیر آغاز شد و بزرگترین مراقبت دراز مدت تسهیلات در دولت است. نورث ریج نیز یکی از معدود تسهیلات مراقبت دراز مدت در مینه سوتا شده است که در پذیرش بیمارستان بیماران مبتلا به COVID-19. در 10 روز گذشته به تنهایی در خانه سالمندان بستری 15 بيمار که قبلا آزمایش مثبت برای بیماری سخنگوی گفت.

در عین حال خانه سالمندان گزارش شده است نشانه آن است تبدیل گوشه در تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع بیماری مرگبار. تسهیلات منزوی کرده و بیمار ساکنان در اختصاصی “COVID-19 واحد” در درون ساختمان خود را در حالی که غربالگری کارکنان روزانه برای علائم ویروس و اعمال دقیق فیزیکی فاصله و فاضلاب اقدامات است. پس مارس 29, تسهیلات شاهد یک کاهش در تعداد زیادی از ساکنان آن آزمایش مثبت برای این ویروس تسهیلات گفت.

Austin Blilie معاون رئیس جمهور از عملیات در شمال خط الراس اشاره کرد که 44 مرگ و میر در تاسیسات نمایندگی 3.2 درصد مثبت COVID-19 آزمون است که در زیر این ایالت نسبت. “این یک افتضاح ویروس و مبارزه با آن بسیار دشوار است,” او گفت:.

حتی قبل از همه گیر نورث ریج ایستاده بود به عنوان یک تکرار ناقض استانداردهای اولیه برای مراقبت از.

در اوایل ژانویه بازرسان یافت 23 سلامت نقض در خانه سالمندان — نزدیک به سه برابر متوسط تعداد استناد مینه سوتا خانه های پرستاری در طول بازرسی. تسهیلات نیز جریمه شده است سه بار و به حال خود مدیکید یا مدیکر پرداخت رد در دو نوبت پس از سال 2017 مجازات به طور معمول اعمال شده که مشکلات باقی بماند با توجه به سوابق فدرال.

Patti Schuveiller خیالش راحت است که او نقل مکان کرد او 90 ساله از شمال خط الراس که تا به حال یک آپارتمان در زندگی مستقل بخش از دانشگاه بلافاصله پس از مادر شدن آزمایش مثبت برای COVID-19. مادر خود را از دست داده بود 20 پوند و مبتلا به درد شدید و تهوع و مشکلات دستگاه گوارش, قبل از اینکه تسهیلات توافق کردند که به خانواده اش درخواست فوری که او آزمایش می شود برای ویروس Schuveiller گفت.

مادر جویس Roycraft در حال حاضر در وضعیت با ثبات است و دوره نقاهت بعد از این ویروس در یک مرکز توانبخشی.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که حال مادرم ماند در [نورث ریج] او خواهد بود و نه امروز زنده” Schuveiller گفت. “مرکز تنظیم نشده بود تا به ارائه کیفیت مراقبت که او مورد نیاز است.”

بازرسان اشاره کرد نورث ریج برای طیف گسترده ای از موارد نقض مربوط به ایمنی و کیفیت مراقبت و ساکن حقوق.

این شامل عدم گزارش اتهامات سوء استفاده از عدم حفظ منابع کافی از انسولین و مانیتورینگ بیمار از دست دادن سریع وزن. در ماه ژوئن گذشته تسهیلات ذکر شده بود برای شکست به طور کامل به بررسی یک حادثه که در آن ساکن جیبش چاقو و تهدید دیگری ساکن است. یک ماه بعد نورث ریج ذکر شده بود برای عدم گزارش پتانسیل سوء استفاده جنسی بین دو ساکنان با شناختی که معلولیت داشت, برهنه در تخت خواب با هم فدرال سوابق نشان می دهد.

تمام گفته نورث ریج 26 شکایت بیش از سه سال گذشته که منجر به استناد. خانه سالمندان به دست آورده فقط دو ستاره (“زیر متوسط”) در دولت فدرال پنج ستاره سیستم رتبه بندی به صورت کلی مراقبت. آن را دریافت چهار ستاره در گروه “کیفیت اقدامات” که شامل مراقبت از اقدامات فراوانی می افتد و اتاق اورژانس.

اکثریت قریب به اتفاق از امکانات ایمنی و سلامت نقض بیش از سه سال گذشته به عنوان طبقه بندی شدند و باعث “حداقل آسیب و یا پتانسیل واقعی آسیب” پرونده سلامت نشان می دهد. “هنوز هم ما می دانستم که پس از آن بازرسی که ما تا به حال کار قابل توجهی برای انجام این کار — و ما را ساخته اند پیشرفت قوی” گفت: Blilie تسهیلات معاون رئیس جمهور از عملیات.

Eilon Caspi یک gerontologist و کمکی عضو هیات علمی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پرستاری و گفت: سوابق نشان دادن اهمیت بررسی خانه سالمندان را بازرسی تاریخچه زمانی که جستجو برای یک مرکز. دولت فدرال وب سایت خانه سالمندان, مقایسه, اختصاص کیفیت مراقبت های رتبه بندی به تمام خانه های پرستاری و شامل بازرسی بهداشت گزارش قصد بازگشت سه سال است.

در حالی که ناسازگار خانه سالمندان مقایسه ابزار می توانید نقطه به فقیر استانداردهای مراقبت از او اشاره کرد. مثلا نیوجرسی, پرستاری در خانه, که در آن 17 اجساد به تازگی یافت انباشت اشیاء بدست آمده در داخل یک مرکز که در آن نزدیک به 70 در حال حاضر از درگذشت COVID-19, بود بالاترین رتبه بندی کلی از یک ستاره. اما با استفاده از همان سیستم امتیاز به خانه سالمندان با, مینه سوتا, مرگبارترین شیوع کروناویروس سنت ترزا از امید که در آن 48 ساکنان فوت کرده اند به دست آورده و چهار از پنج ستاره با وجود بزرگتر از حد معمول تعداد سلامت نقض.

“شما در پیدا کردن الگوهای استناد … است که می تواند یک مفهوم کلی از کیفیت مراقبت” Caspi گفت.

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de