Minnesotans خواست به ماندن نزدیک به خانه برای ماهیگیری بازکن

مانند بسیاری از چیزهایی که در این زمان از یک بیماری همه گیر مینه سوتا زمان مفتخر ماهیگیری بازکن نمی تواند کاملا مشابه این سال است.

این آخر هفته هنگامی که Minnesotans معمولا حفاری خود را در مقابله با جعبه دردسر تا قایق خود را و خط بزرگراه خود را به نقاط مورد علاقه در سراسر کشور.

اما در این سال اداره منابع طبیعی و مقامات اصرار Minnesotans به ماهی نزدیک به خانه, نگه داشتن در روح رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش.

“این است که زمان برای سفر در مسافت های طولانی به ماهی پس از سفر می تواند گسترش COVID-19 ویروس به خصوص برای جوامع روستایی است که ممکن است بیشتر ویروس-جمعیت های آسیب پذیر گفت:” DNR کمیسر سارا Strommen.

اقامت نزدیک به خانه با توجه به DNR و مقامات بهداشتی دولت به معنی هیچ یک شبه باقی می ماند, سفر هیچ دورتر از آنچه می تواند انجام شود و از یک مخزن گاز یا یک شارژ برای EV رانندگان و آوردن تمام وسایل لازم. مقامات نشان می دهد ماهیگیران تفننی خرید مجوز ماهیگیری آنلاین و سپس ذخیره آنها را به گوشی های هوشمند خود.

اقامت در خانه سفارش نمی کند به صراحت منع مردم از سفر به کابین خود. اما باز هم مقامات دولتی به شدت توصیه مردم به ماندن نزدیک به خانه, به طوری که آنها نمی گسترش ویروس در جوامع روستایی هستند که خانه به ساکنان مسن و سرخپوستان آمریکایی هر دو گروه که بروز بالاتری از شرایط بهداشتی اساسی است که آنها را بیشتر در معرض این ویروس.

ماهیگیران تفننی اغلب بازدید راحتی و فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های گاز — همان مکان کوچک-ساکنان شهر بروید و در آن یک ویروسی انتقال می تواند تاثیر جدی بر روی یک روستایی جامعه Strommen گفت.

در حالی که در قایق, قایق, ساحل, مناطق ماهیگیری و ماهیگیری بعضا ماهیگیران تفننی در حال یادآوری به اقامت حداقل 6 فوت از کسانی که زندگی می کنند در دیگر خانواده ها. DNR مقامات توصیه ماهیگیران تفننی برای به اشتراک گذاشتن یک قایق تنها با کسانی که در خانواده خود را فوری و حفظ حداقل 6 فوت فاصله از قایق دیگر.

اگر رمپ در حال شلوغ ماهیگیران تفننی خواسته برای پیدا کردن یکی دیگر از نقطه ماهیگیری.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید که بخشی از ماهیگیری بازکن سنت در آموزش نسل بعدی” Strommen گفت. “اجازه دهید آنها را به محافظت از همکار ما Minnesotans با پیدا کردن بسیاری از فوق العاده ماهیگیری فرصت های ما نزدیک به خانه. این درس مهم است که می رود فراتر از ماهیگیری. ما می توانیم یک بازکن بزرگ و امن باقی بماند.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر