Illustration for article titled Misty Copeland Launching Virtual Ballet Performance to Benefit Dancers Affected by COVID-19

عکس: امی Sussman (گتی ایماژ)

American Ballet Theatre (ABT) اصلی رقصنده Misty Copeland ایجاد یک رقص خاص عملکرد با هدف ارائه بودجه به صورت حرفه ای, رقصنده باله در سراسر جهان برای حفظ هزینه های زندگی در میان COVID-19.

تبلیغات

در کنار همکار سابق جوزف فیلیپس و صنعت سرگرمی بنیاد (EIF) با دانه بودجه ارائه شده توسط K, دوره, رسانه, Copeland راه اندازی خواهد شد مجازی باله قوها برای تسکین. با توجه به آزادی مطبوعات و 32 بالرین به نمایندگی از 22 شرکت از 14 کشور شرکت خواهد کرد در این رویداد است. آنها خواهید بود به انجام این تنوع از مرگ قو لو Cyne (قو)و همراه خواهد بود مشهور جهان شرق وید دیویس.

“باله شرکت ها تا حد زیادی وابسته به درآمد حاصل از اجرای برنامه پرداخت خود را رقصندگان و صندوق خود را از عملیات” آزادی توضیح می دهد. “با تمرینات و اجرای برنامه های لغو شده در سطح جهان بسیاری از رقصندگان قادر به بستگی به حقوق و به سختی از پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی و سایر ملزومات.”

تبلیغات

در یک بیانیه Copeland توضیح می دهد که اهمیت هنر به عنوان یکی کننده در طول زمان از این قبیل فراهم می کند که “یک فرار زیبا” در نگران شرایط است.

“در طول زندگی حرفه ای من است و برای من بسیار مهم برای جلب توجه بیشتر و آگاهی به این نوع هنر” او می گوید: از باله. “تئاتر رشد در افرادی که با هم به تجربه عملکرد. به دلیل coronavirus معیشت و مشاغل از رقصندگان در معرض خطر هستند و این ادامه خواهد داد به عظیم اثرات حتی بعد از ما شروع به دوباره باز شهرستانها ما.”

در 2015, Copeland شد اولین بار, سیاه, زن اصلی رقصنده در ABT 75 سال سابقه. در طول زندگی حرفه ای او انجام شده است متعدد یاد نقش های مانند فایر فاکس, Odette-Odile در دریاچه قو, Giselle, Kitri در دن کیشوتو ژولیت در Romeo & Juliet. او همچنین ساخته شده او اولین برادوی در سال 2015 نشان می دهد در این شهرساخته شده و ظاهر در Drake موزیک ویدئو خود را برای سال 2018 آهنگ “خوب برای چه بوده است.” خارج از هنرهای نمایشی Copeland یک نویسنده پرفروش و نیکوکار; او از حامیان دیرین از پسران و دختران باشگاه از امریکا و MindLeaps غیر انتفاعی هنر آموزش و پرورش سازمان که مقر آن در رواندا.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله