بمبئی: بمبئی در روز سه شنبه گزارش داد 635 جدید Covid-19 مورد و 26 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع مورد تعداد به 9,758 و مرگ و میر به 387. از موارد جدید 120 نفر از بیماران آزمایش مثبت برای coronavirus مختلف در آزمایشگاه های خصوصی ممکن است بین 1 و ممکن است 3.

در مجموع 406 جدید مشکوک موارد بستری در بیمارستان های مختلف در شهر است. 220 بيمار مرخص پس از بهبودی. مصرف ادراک از این آمار و ارقام در بخش بهداشت و درمان را به نوبه خود انتخاب فضاهای باز به 200 تخت جداسازی امکانات به طور خاص برای مقابله با تهدید Covid-19.

به زودی یاد Mahalaxmi دور مسابقه خواهد شد که 300 تخت جداسازی تسهیلات در پارکینگ خود را. نهرو افلاک نهرو علم مرکز Mahim طبیعت پارک MMRDA زمینه در Bandra و چند مکان دیگر در این شهرستان نیز در دسترس ساخته شده برای Covid-19 بيمار.

مدنی سلامت رسمی تایید کرد که تخت اضافی اضافه خواهد شد به انزوا مراکز در Byculla را ریچاردسون Cruddas کارخانه و NSCI گنبد Worli.

“300 تخت جداسازی تسهیلات ساخته شده است و در Mahalaxmi دور مسابقه. در حال حاضر ما در حال استفاده از پارکینگ برای جداسازی تاسیسات” بمبئی شهری کمیسر Praveen Pardeshi گفت. تسهیلات خواهد خانه Covid-19 بیمارانی که طبقه بندی شده به عنوان بدون علامت آقای Pardeshi اضافه شده است.

صفحه اصلی گروه از مقامات دولت ذکر است که کل 225 هکتار از سبز رنگ دور مسابقه می تواند به دست آورد به خانه Covid-19 بيمار در صورت لزوم.

دفتر حامل سلطنتی غربی هند چمن باشگاه (RWITC) که شامل شهر نخبگان از جمله چند صنعتگران تا به حال در ابتدا در اعتراض به دور مسابقه استفاده می شود به عنوان یک ایزولاسیون تاسیسات.

بوروکرات های بالا گفته شد توسط اعضای باشگاه که زمینه را ندارد و به اندازه کافی و امکانات بهداشتی اگر ملک تبدیل شده بود به یک انزوا مرکز.

اما مقامات از فاجعه مدیریت تلفن از ماهاراشترا دولت باید برنامه ریزی نصب و راه اندازی توالت همراه و خطوط اکسیژن برای بیمارانی که دچار عوارض ناشی از ویروس است.

این ماهاراشترا دولت سریع دنبال ساخت و ساز از امکانات در تعدادی از سالن در سراسر شهر متعلق به نهادهای مختلف در میان تخمین می زند که تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای این ویروس را لمس 70,000 توسط اواسط ماه مه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله