بمبئی: نگران بیش از جمعیت عظیمی در مشروب مغازه ها که ممکن است منجر به نظم و قانون مشکلات Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) تصمیم به بستن مغازه های شراب در بمبئی دوباره. علاوه بر این بدن مدنی نیز خارج دیگر تسهیلات داده شده به مردم در طول مستند دوره است.

پس از پایان دوم مستند BMC اجازه داده بود که عمده فروشی و خرده فروشی و مشروب فروشی مغازه باز از مارس 4. اجازه نیز داده شده برای باز کردن تمام مستقل و مغازه های پنج مغازه های فروش غیر از کالاهای اساسی در یک خط/جاده.

اما مدنی رئیس Praveen Pardeshi روز سه شنبه با صدور بخشنامه کارگردانی برداشت همه تسهیلات ارائه شده به مردم با اثر فوری. تنها مغازه فروش کالاهای ضروری خواهد بود و مجاز به کار از روز شنبه آقای Pardeshi گفت.

اظهار نظر در تصمیم به تعطیل کردن مغازه های شراب آقای Pardeshi گفت: در بیانیه ای “گزارش های متعدد و ورودی دریافت کرده بودند از پلیس و مدنی مقامات که با توجه به آرامش مردم جمع شده بودند در نزدیکی مغازه های شراب و آن را غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله. وجود دارد چند نمونه از نظم و قانون وضعیت بیش از حد.”

“شهر بمبئی شده و طبقه بندی شده در منطقه قرمز با تعدادی از coronavirus موارد مثبت رو به افزایش و روند رو به پایین است و در عین حال به مجموعه. تجمع جمعیت در اعداد بزرگ بدون زیر اجتماعی فاصله خواهد بود مخل به کنترل گسترش ویروس ها و مزایای استفاده از lockdown از دست خواهد رفت” اعلام کرد.

با توجه به مدنی مقامات تنها مواد غذایی و پزشکی مغازه ها اجازه خواهد داشت به فعالیت در بمبئی.

دوشنبه و سه شنبه جمعیت زیادی بودند شاهد در مشروب مغازه ها در این شهر با برخی از شاهد صف های طولانی. این نگرانی بیش از گسترش سریع coronavirus در بمبئی که ثبت کرده است نزدیک به 10 ، 000 Covid-19 بيمار با 387 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله